EDILRAF EVOLUTION S.R.L.
CUI 37646176 · J2017007775404
EDILRAF EVOLUTION S.R.L. are CUI 37646176, nr. de înregistrare J2017007775404, înmatriculată pe 25.05.2017. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 5, jud. Bucureşti. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4100. În 2025: cifră de afaceri 466.722 lei, profit net 262.391 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 467 mii lei · mediana 221 mii lei | 211% din mediană |
| Profit net | 262 mii lei · mediana 19 mii lei | de 14× mediana |
| Salariați | 1 · mediana 2 | 50% din mediană |
| Marjă netă | 56.2% · mediana 9.3% | 604% din mediană |
| Cifră pe salariat | 467 mii lei · mediana 141 mii lei | 330% din mediană |
Comparat cu 112.126 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 9 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 466.722 | 542.119 | 1.060.109 | 2.749.663 | 4.836.338 | 2.882.088 | 3.206.597 | 7.280 | 1.700 |
| Venituri totale | 466.795 | 553.638 | 1.061.637 | 2.756.947 | 4.843.856 | 3.002.248 | 3.208.151 | 7.280 | 1.700 |
| Cheltuieli totale | 198.411 | 283.916 | 1.171.632 | 2.696.764 | 3.637.462 | 2.558.194 | 3.211.615 | 1.320 | 4.710 |
| Profit / pierdere brută | 268.384 | 269.722 | -109.995 | 60.183 | 1.206.394 | 444.054 | -3.464 | 5.960 | -3.010 |
| Profit / pierdere netă | 262.391 | 255.625 | -120.596 | 31.113 | 1.163.834 | 415.199 | -35.247 | 5.848 | -3.062 |
| Active imobilizate | — | — | -480 | 841 | 2.776 | 4.711 | 6.647 | — | — |
| Active circulante | 1.708.701 | 1.630.350 | 1.289.886 | 1.518.116 | 1.619.550 | 465.873 | 46.562 | 3.098 | 735 |
| Creanțe | 124.459 | 11.927 | 9.881 | 147.767 | 447.672 | 453.159 | 1.714 | — | 200 |
| Casa și conturi la bănci | 1.584.242 | 1.618.423 | 1.280.005 | 1.370.349 | 1.171.878 | 12.714 | 44.848 | 3.098 | 535 |
| Datorii | 556.116 | 740.156 | 654.837 | 763.792 | 74.904 | 86.996 | 84.820 | 112 | 3.597 |
| Capitaluri proprii | 1.152.585 | 890.194 | 634.569 | 755.165 | 1.547.422 | 383.588 | -31.611 | 2.986 | -2.862 |
| Capital subscris vărsat | 850 | 850 | 850 | 850 | 850 | 850 | 850 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 3 | 13 | 24 | 15 | 30 | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | TRANSFER(SOSIRE) din data 07.09.2022 |
| Organ fiscal | Administraţia Sector 5 a Finanţelor Publice |
| CAEN principal | 4100 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | EDILRAF EVOLUTION S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2017007775404 |
| EUID | ROONRC.J2017007775404 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2017-05-25 |
| Sediu social | Şos. Viilor, 55A, LOT 4. CAMERA 3, Sector 5 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI |
| Domiciliu fiscal | MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 5, ȘOS VIILOR, NR.55A, LOT 4. CAMERA 3, SC.5, ET.2, AP.17 |
| Telefon | 0756200045 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| A & D WATERJET GROUP S.R.L. | aceeași clădire |
| A-LISTERS TRAVEL S.R.L. | aceeași clădire |
| ALICE GL CORPORATION S.R.L. | aceeași clădire |
| ARC FACADE S.R.L. | aceeași clădire |
| BLUE STAR DISTRIBUTION GROUP S.R.L. | aceeași clădire |
| BOGDAN SCURTU ARCHITECTURE S.R.L. | aceeași clădire |
| BRIMDOT TECHNOLOGIES S.R.L. | aceeași clădire |
| CONVISION S.R.L. | aceeași clădire |
| CORE CRAFT PROJECTS S.R.L. | aceeași clădire |
| CRISELKA PET S.R.L. | aceeași clădire |
| DIVO INT S.R.L. | aceeași clădire |
| DUX LEGEM S.R.L. | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 4120 | 2019 – 2025 |
| 4941 | 2017 – 2018 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (41)
Sunt 41 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (42)
Alte firme din Bucureşti
| 353 | I.C.S.I.M. S.R.L. |
| 17487 | BOG 'ART SRL |
| 22157 | CASIMO SRL |
| 23748 | E-ONE HOLDING S.R.L. |
| 25870 | SIMHOUSE SRL |
| 26140 | GIBB TECHNOLOGIES SRL |
| 29511 | DEA & DLX INVEST SRL |
| 325134 | UNICON SA |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25