DACRIS FRESH SRL
CUI 37694041 · J13/1796/2017
DACRIS FRESH SRL are CUI 37694041, nr. de înregistrare J13/1796/2017, înmatriculată pe 06.06.2017. Sediul social e în Municipiul Constanţa, jud. Constanţa. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 1071. În 2025: cifră de afaceri 188.013 lei, pierdere netă 87.042 lei, 4 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 188 mii lei · mediana 254 mii lei | 74% din mediană |
| Profit net | -87 mii lei · mediana 7 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 4 · mediana 2 | 200% din mediană |
| Marjă netă | -46.3% · mediana 3% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 47 mii lei · mediana 162 mii lei | 29% din mediană |
Comparat cu 94.197 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 9 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 188.013 | 252.563 | 295.174 | 299.315 | 205.221 | 198.547 | 295.013 | 119.003 | — |
| Venituri totale | 188.013 | 252.696 | 295.174 | 299.484 | 205.221 | 198.547 | 295.062 | 120.105 | 0 |
| Cheltuieli totale | 273.175 | 265.448 | 374.885 | 322.181 | 224.372 | 209.533 | 265.963 | 149.605 | 2.274 |
| Profit / pierdere brută | -85.162 | -12.752 | -79.711 | -22.697 | -19.151 | -10.986 | 29.099 | -29.500 | -2.274 |
| Profit / pierdere netă | -87.042 | -15.278 | -82.663 | -25.692 | -21.203 | -12.918 | 26.148 | -30.701 | -2.274 |
| Active imobilizate | 199.999 | 199.999 | 199.999 | 199.999 | 199.999 | 199.999 | 199.999 | 199.999 | 199.999 |
| Active circulante | 44.001 | 23.239 | 21.848 | 78.290 | 101.539 | 65.145 | 63.932 | 25.395 | 231 |
| Stocuri | 43.131 | 21.385 | 6.453 | 27.022 | 79.734 | 62.883 | 3.745 | 5.063 | — |
| Creanțe | 329 | 412 | 8.360 | 954 | 1.873 | 1.873 | 1.441 | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 541 | 1.442 | 7.035 | 50.314 | 19.932 | 389 | 58.746 | 20.332 | 231 |
| Datorii | 295.424 | 187.620 | 170.951 | 144.730 | 142.287 | 84.690 | 70.559 | 58.170 | 202.304 |
| Venituri în avans | 199.999 | 199.999 | 199.999 | 199.999 | 199.999 | 199.999 | 199.999 | 199.999 | — |
| Capitaluri proprii | -251.423 | -164.381 | -149.103 | -66.440 | -40.748 | -19.545 | -6.627 | -32.775 | -2.074 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 3 | 3 | 3 | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 06.06.2017 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa |
| CAEN principal | 1071 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | DACRIS FRESH SRL |
| Nr. reg. com. | J13/1796/2017 |
| EUID | ROONRC.J13/1796/2017 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2017-06-06 |
| Sediu social | Str. Soveja, 77, SPATIU COMERCIAL NR.5, Mun. Constanţa, CONSTANŢA |
| Domiciliu fiscal | JUD. CONSTANŢA, MUN. CONSTANŢA, STR. SOVEJA, NR.77, SPATIU COMERCIAL NR.5 |
| Telefon | 0725914887 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ALDIS COMALIMENT SRL inactiv | aceeași clădire |
| ARC INTEGRITY INSPECTION S.R.L. | aceeași clădire |
| BELLIN STYLE SRL | aceeași clădire |
| BOGDAN FARM SRL | aceeași clădire |
| ENCO VOX SRL inactiv | aceeași clădire |
| FIRST DESIGN SRL inactiv | aceeași clădire |
| FISHER GROUP SRL | aceeași clădire |
| GESSA TEAM SRL inactiv | aceeași clădire |
| MONIK SWEETS S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| ALC ACCOUNT SRL | 63 m |
| KYIRANA STYLE PARTENER SRL | 63 m |
| AWESOMENESS 73 S.R.L. | 64 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 1071 | 2017 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (15)
Sunt 15 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (5)
Alte firme din Constanţa
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25