PRODCOM CARMEN SRL
CUI 3770152 · J1993000425197
PRODCOM CARMEN SRL are CUI 3770152, nr. de înregistrare J1993000425197, înmatriculată pe 31.03.1993. Sediul social e în Municipiul Topliţa, jud. Harghita. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 5611. În 2025: cifră de afaceri 50.995 lei, profit net 1.908 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 51 mii lei · mediana 166 mii lei | 31% din mediană |
| Profit net | 2 mii lei · mediana 1 mii lei | 147% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 2 | 50% din mediană |
| Marjă netă | 3.7% · mediana 1% | 370% din mediană |
| Cifră pe salariat | 51 mii lei · mediana 131 mii lei | 39% din mediană |
Comparat cu 55.578 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 50.995 | 58.071 | 49.215 | 44.849 | 41.455 | 48.677 | 60.397 | 60.145 | 41.344 | 38.393 | 21.995 | 17.376 | 42.986 | 73.794 | 74.791 |
| Venituri totale | 55.995 | 63.071 | 49.215 | 44.849 | 41.455 | 48.677 | 76.397 | 60.145 | 41.344 | 38.394 | 21.995 | 17.378 | 42.986 | 73.794 | 77.211 |
| Cheltuieli totale | 53.723 | 60.796 | 48.299 | 41.479 | 37.799 | 43.906 | 71.474 | 71.578 | 46.994 | 36.879 | 25.172 | 22.822 | 61.501 | 98.019 | 111.370 |
| Profit / pierdere brută | 2.272 | 2.275 | 916 | 3.370 | 3.656 | 4.771 | 4.923 | -11.433 | -5.650 | 1.515 | -3.177 | -5.444 | -18.515 | -24.225 | -34.159 |
| Profit / pierdere netă | 1.908 | 1.911 | 769 | 2.025 | 2.612 | 3.818 | 3.865 | -12.034 | -6.410 | 363 | -3.839 | -5.965 | -19.673 | -24.225 | -34.159 |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 184 | 1.855 | 3.172 | 6.910 |
| Active circulante | 39.414 | 45.775 | 35.224 | 36.761 | 34.277 | 32.101 | 23.734 | 35.208 | 45.412 | 50.895 | 49.971 | 52.369 | 60.163 | 68.535 | 79.785 |
| Stocuri | 36.687 | 41.649 | 35.019 | 35.250 | 32.526 | 30.573 | 21.591 | 34.303 | 44.506 | 49.515 | 48.602 | 51.047 | 57.743 | 67.816 | 77.758 |
| Creanțe | 2.155 | 4.123 | 152 | 714 | 1.026 | 824 | 661 | 421 | 136 | 300 | 325 | 0 | 178 | 640 | 1.449 |
| Casa și conturi la bănci | 572 | 3 | 53 | 797 | 725 | 704 | 1.482 | 484 | 770 | 1.080 | 1.044 | 1.322 | 2.242 | 79 | 578 |
| Datorii | 162.883 | 171.153 | 162.513 | 164.818 | 164.359 | 164.795 | 160.247 | 175.586 | 173.756 | 172.829 | 172.268 | 171.012 | 174.512 | 164.528 | 150.528 |
| Capitaluri proprii | -123.469 | -125.378 | -127.289 | -128.057 | -130.082 | -132.694 | -136.513 | -140.378 | -128.344 | -121.934 | -122.297 | -118.459 | -112.494 | -92.821 | -63.833 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | 0 | — | 1 | 2 | 2 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 15.04.1993 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală Topliţa |
| CAEN principal | 5611 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | PRODCOM CARMEN SRL |
| Nr. reg. com. | J1993000425197 |
| EUID | ROONRC.J1993000425197 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1993-03-31 |
| Sediu social | Str. SALCIILOR, 4, Mun. Topliţa, HARGHITA |
| Domiciliu fiscal | JUD. HARGHITA, MUN. TOPLIŢA, STR. SALCIILOR, NR.4 |
| Telefon | 0266341188 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| TERANZOL SRL | 26 m |
| ANTONIANA SRL inactiv | 51 m |
| NELUSU IMPEX SRL inactiv | 53 m |
| PASENDA ORDO SRL inactiv | 53 m |
| ANDRAS CONS TOP SRL inactiv | 58 m |
| MARION CAFE-TOP S.R.L. | 58 m |
| EMAR ONE S.R.L. | 74 m |
| IONUT-TUR SRL inactiv | 92 m |
| SPITALUL MUNICIPAL TOPLITA | 178 m |
| OLI CAFFE S.R.L. | 195 m |
| ALLIAS TOP SRL inactiv | 214 m |
| ATIZEN-IRIS SRL | 214 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (3)
| 4711 | 2019 – 2025 |
| 4782 | 2016 – 2018 |
| 5610 | 2011 – 2015 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
CAEN autorizat (4)
Alte firme din Harghita
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25