SERV INM BSL S.R.L.
CUI 37725571 · J14/293/2017
SERV INM BSL S.R.L. are CUI 37725571, nr. de înregistrare J14/293/2017, înmatriculată pe 09.06.2017. Sediul social e în Municipiul Sfântu Gheorghe, jud. Covasna. Este plătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 8219. În 2025: cifră de afaceri 216.708 lei, profit net 78.274 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 217 mii lei · mediana 172 mii lei | 126% din mediană |
| Profit net | 78 mii lei · mediana 31 mii lei | 249% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 36.1% · mediana 23.7% | 152% din mediană |
| Cifră pe salariat | 217 mii lei · mediana 176 mii lei | 123% din mediană |
Comparat cu 103.076 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 9 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 216.708 | 101.135 | 126.888 | 318.499 | 275.031 | 247.889 | 294.196 | 257.170 | 50.614 |
| Venituri totale | 216.842 | 101.135 | 156.389 | 321.056 | 275.142 | 247.889 | 294.196 | 257.170 | 50.620 |
| Cheltuieli totale | 124.012 | 116.315 | 215.120 | 291.146 | 216.429 | 194.821 | 197.787 | 180.514 | 70.249 |
| Profit / pierdere brută | 92.830 | -15.180 | -58.731 | 29.910 | 58.713 | 53.068 | 96.409 | 76.656 | -19.629 |
| Profit / pierdere netă | 78.274 | -15.180 | -58.731 | 26.982 | 56.062 | 51.917 | 93.468 | 73.782 | -20.135 |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | 5.606 | 11.572 | 17.539 |
| Active circulante | 399.395 | 370.328 | 367.365 | 441.536 | 148.167 | 87.581 | 150.341 | 44.286 | 1.249 |
| Stocuri | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 3.983 | 3.983 | 3.658 | — |
| Creanțe | 347.264 | 361.138 | 361.269 | 380.096 | 29.837 | 20.782 | 87.615 | 7.496 | — |
| Casa și conturi la bănci | 51.131 | 8.190 | 5.096 | 60.440 | 117.330 | 62.816 | 58.743 | 33.132 | 1.249 |
| Cheltuieli în avans | 12.337 | 12.337 | 12.337 | 12.337 | 12.336 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | — |
| Datorii | 310.740 | 359.947 | 341.804 | 357.244 | 90.857 | 47.996 | 63.279 | 53.011 | 38.723 |
| Capitaluri proprii | 100.992 | 22.718 | 37.898 | 96.629 | 69.646 | 40.585 | 93.668 | 3.847 | -19.935 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 3 | 4 | 6 | 6 | 5 | 4 | 3 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Mon Aug 01 2022 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 09.06.2017 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Covasna |
| CAEN principal | 8219 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | SERV INM BSL S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J14/293/2017 |
| EUID | ROONRC.J14/293/2017 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2017-06-09 |
| Sediu social | Str. Ţigaretei, 4, Mun. Sfântu Gheorghe, COVASNA |
| Domiciliu fiscal | JUD. COVASNA, MUN. SFÂNTU GHEORGHE, STR. ŢIGARETEI, NR.4 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ILVA-SIM-LACT S.R.L. | aceeași clădire |
| HANGA DÉCOR S.R.L. | 25 m |
| HANKS PUB S.R.L. | 25 m |
| SZÖRPHÁZ S.R.L. | 25 m |
| REMEDIN S.R.L. | 63 m |
| REVIVA CENTRUM S.R.L. | 63 m |
| BITLIB SERVICII SRL | 68 m |
| COMSIM SRL inactiv | 73 m |
| THREADELF S.R.L. | 92 m |
| PRODUCTIE SI COMERT "DAVID" SRL | 135 m |
| COMBATTENTE SRL inactiv | 137 m |
| CONTACTONOMY S.R.L. | 137 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 8219 | 2017 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (6)
CAEN autorizat (6)
Alte firme din Covasna
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25