P.C.C. G.S.T. 2017 SRL
CUI 37730730 · J2017001052260
P.C.C. G.S.T. 2017 SRL are CUI 37730730, nr. de înregistrare J2017001052260, înmatriculată pe 09.06.2017. Sediul social e în Loc. Luduş, Oraş Luduş, jud. Mureş. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 7112. În 2025: cifră de afaceri 68.657 lei, pierdere netă 60.588 lei, 2 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 69 mii lei · mediana 172 mii lei | 40% din mediană |
| Profit net | -61 mii lei · mediana 31 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 2 · mediana 1 | 200% din mediană |
| Marjă netă | -88.2% · mediana 23.7% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 34 mii lei · mediana 176 mii lei | 19% din mediană |
Comparat cu 103.076 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 7 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2023 | 2022 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 68.657 | 99.518 | 97.820 | 62.969 | 48.426 | 68.001 | 52.315 |
| Venituri totale | 68.657 | 99.518 | 97.820 | 62.969 | 48.426 | 68.001 | 52.315 |
| Cheltuieli totale | 129.093 | 83.297 | 61.799 | 66.455 | 67.904 | 46.484 | 59.351 |
| Profit / pierdere brută | -60.436 | 16.221 | 36.021 | -3.486 | -19.478 | 21.517 | -7.036 |
| Profit / pierdere netă | -60.588 | 15.276 | 35.043 | -4.115 | -19.963 | 20.840 | -7.935 |
| Active circulante | 40.038 | 70.227 | 53.835 | 13.345 | 12.186 | 41.912 | 9.126 |
| Stocuri | 0 | — | — | — | — | 7.419 | 6.625 |
| Creanțe | 7.832 | 10.062 | 9.063 | 9.071 | 8.921 | 6.558 | 950 |
| Casa și conturi la bănci | 32.206 | 60.165 | 44.772 | 4.274 | 3.265 | 27.935 | 1.551 |
| Datorii | 44.826 | 19.015 | 18.045 | 24.318 | 19.045 | 28.807 | 16.861 |
| Capitaluri proprii | -4.788 | 51.212 | 35.790 | -10.973 | -6.859 | 13.105 | -7.735 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 09.06.2017 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Orăşenească Luduş |
| CAEN principal | 7112 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | P.C.C. G.S.T. 2017 SRL |
| Nr. reg. com. | J2017001052260 |
| EUID | ROONRC.J2017001052260 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2017-06-09 |
| Sediu social | Str. Mureşului, 34, Orş. Luduş, MUREŞ |
| Domiciliu fiscal | JUD. MUREŞ, ORŞ. LUDUŞ, STR. MUREŞULUI, NR.34 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| BACONSTRUCT S.R.L. | aceeași clădire |
| BUCUR FLORIN CONF TEXTIL SRL | aceeași clădire |
| DRAGOŞ BOSS S.R.L. | aceeași clădire |
| FLORICHIO S.R.L. | aceeași clădire |
| LUCANDRA SERVOEX SRL inactiv | aceeași clădire |
| MOGAB 89 PROD S.R.L. | aceeași clădire |
| NERALEX SRL | aceeași clădire |
| LEVTRANS IMPEX SRL inactiv | 170 m |
| AP DANCIU S.R.L. | 253 m |
| AUTO DOM GLASS SRL | 253 m |
| AUTO DOM SRL | 253 m |
| BYK CURIER S.R.L. | 253 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 7112 | 2017 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
CAEN autorizat (4)
Alte firme din Mureş
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25