ORTOMED JAPIE SRL
CUI 37739739 · J40/8954/2017
ORTOMED JAPIE SRL are CUI 37739739, nr. de înregistrare J40/8954/2017, înmatriculată pe 12.06.2017. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 3, jud. Bucureşti. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 8622. În 2025: cifră de afaceri 71.206 lei, profit net 3.925 lei, 0 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 71 mii lei · mediana 220 mii lei | 32% din mediană |
| Profit net | 4 mii lei · mediana 40 mii lei | 10% din mediană |
| Salariați | 0 · mediana 1 | 0% din mediană |
| Marjă netă | 5.5% · mediana 22.2% | 25% din mediană |
Comparat cu 38.019 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 9 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 71.206 | 13.601 | 0 | 4.600 | 11.902 | 7.670 | 20.707 | 3.388 | 0 |
| Venituri totale | 76.437 | 13.601 | 0 | 4.600 | 11.902 | 7.670 | 20.707 | 3.388 | 0 |
| Cheltuieli totale | 71.220 | 15.149 | 0 | 7.922 | 16.588 | 5.683 | 15.346 | 0 | — |
| Profit / pierdere brută | 5.217 | -1.548 | 0 | -3.322 | -4.686 | 1.987 | 5.361 | 3.388 | 0 |
| Profit / pierdere netă | 3.925 | -1.548 | 0 | -3.461 | -4.807 | 1.758 | 4.740 | 3.286 | 0 |
| Active imobilizate | 0 | 1.126 | 2.625 | 2.625 | 3.375 | 0 | 0 | 0 | — |
| Active circulante | 5.097 | 1.371 | 519 | 519 | 1.802 | 10.213 | 12.947 | 3.587 | 200 |
| Creanțe | 0 | 0 | 0 | 0 | 21 | 1.752 | 2.003 | 3.387 | — |
| Casa și conturi la bănci | 5.097 | 1.371 | 519 | 519 | 1.781 | 8.461 | 10.944 | 200 | 200 |
| Datorii | 1.004 | 2.329 | 1.428 | 1.428 | 0 | 229 | 4.721 | 101 | 0 |
| Capitaluri proprii | 4.093 | 168 | 1.716 | 1.716 | 5.177 | 9.984 | 8.226 | 3.486 | 200 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Thu Feb 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 12.06.2017 |
| Organ fiscal | Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice |
| CAEN principal | 8622 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | ORTOMED JAPIE SRL |
| Nr. reg. com. | J40/8954/2017 |
| EUID | ROONRC.J40/8954/2017 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2017-06-12 |
| Sediu social | Cal. Călăraşi, 179, CAMERA 1, Sector 3 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI |
| Domiciliu fiscal | MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, CALEA CĂLĂRAŞI, NR.179, CAMERA 1, BL.49, SC.1, ET.5, AP.13 |
| Telefon | 0723602432 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| B2B LEADERSHIP SOLUTIONS SRL inactiv | aceeași clădire |
| BUILDING CONTROL SRL | aceeași clădire |
| DARINNE SWEETS S.R.L. | aceeași clădire |
| MEDICAL HEALTHCARE EXPERT SRL inactiv | aceeași clădire |
| RED DESIGN SRL | aceeași clădire |
| TREI I INTERNATIONAL COMPANY SRL | aceeași clădire |
| WISKER WORLD GRUP S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| ALEXA - JUST TRADE SRL | 18 m |
| ALL IN GREEN S.R.L. | 18 m |
| AMIS HR CONSULTING S.R.L. inactiv | 18 m |
| AUTO MERY IMPEX SRL inactiv | 18 m |
| BALKANIC MEGA PROD SRL inactiv | 18 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 8622 | 2017 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (16)
Sunt 16 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (2)
Alte firme din Bucureşti
Actualizat ANAF: 2026-10-18 · ONRC: 2026-10-25