Registrul firmelor CautăVerifică listăProspecțiFirme noiBarometru HoReCaÎmbogățeșteMonitorizareStatisticiGhiduriHartăSurseAPI

← căutare

GOLD TREASURE SRL

CUI 37750010 · J6/651/2017

cu contul HoReCaOS, sau pe email

GOLD TREASURE SRL are CUI 37750010, nr. de înregistrare J6/651/2017, înmatriculată pe 13.06.2017. Sediul social e în Municipiul Bistriţa, jud. Bistriţa-Năsăud. Este neplătitoare de TVA, INACTIVĂ fiscal. Activitatea principală: CAEN 1013. În 2020: cifră de afaceri 330.070 lei, profit net 24.278 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).

Evaluare

5/10
Câteva semnale de urmărit Calculat din datele fiscale și din ultimul bilanț.
-4 Inactivă fiscal — TVA nedeductibilă la facturile primite
+2 Profitabilă, cu capitaluri pozitive

Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.

Contracte publice

Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).

Față de industrie

Cifră de afaceri 330 mii lei · mediana 254 mii lei 130% din mediană
Profit net 24 mii lei · mediana 7 mii lei 324% din mediană
Marjă netă 7.4% · mediana 3% 247% din mediană

Comparat cu 94.192 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.

Evoluție financiară

Cifră de afaceri 330 mii lei
2018: 330 mii lei 182020: 330 mii lei 20
Profit net 24 mii lei
2018: 24 mii lei 182020: 24 mii lei 20
Bilanț detaliat · 2 ani (lei)
Indicator20202018
Cifra de afaceri netă330.070330.070
Venituri totale330.071330.071
Cheltuieli totale295.871295.871
Profit / pierdere brută34.20034.200
Profit / pierdere netă24.27824.278
Active circulante242.069242.069
Stocuri145.161145.161
Creanțe93.81993.819
Casa și conturi la bănci3.0893.089
Datorii217.591217.591
Capitaluri proprii24.47824.478
Capital subscris vărsat—200

Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.

Fiscal

Plătitor de TVAnu
Inactiv fiscalINACTIV
Registrul RO e-Facturanu —
TVA la încasarenu
Split TVAnu
Datorii la stat verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor
Stare înregistrareINREGISTRAT din data 13.06.2017
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bistriţa-Năsăud
CAEN principal1013
IBAN—

Identificare

Denumire ONRCGOLD TREASURE SRL
Nr. reg. com.J06/651/2017
EUIDROONRC.J6/651/2017
Formă juridicăSRL
Înmatriculare2017-06-13
Sediu socialStr. Ursului, 2A, CAM13, Mun. Bistriţa, BISTRIŢA-NĂSĂUD
Domiciliu fiscalJUD. BISTRIŢA-NĂSĂUD, MUN. BISTRIŢA, STR. URSULUI, NR.2A, CAM13
Telefon—
Web—

Reprezentanți legali

Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.

Sediul pe hartă

Poziție la nivel de stradă · deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors

Firme active în apropieredistanță
AILIMEVASS CONSTRUCT S.R.L. aceeași clădire
ALL BUSINESS CENTER SRL-D inactiv aceeași clădire
ALPHA MAGIC FOODS S.R.L. aceeași clădire
ARGHOT CURIER S.R.L. inactiv aceeași clădire
ASTERO GLOBAL OFFICE S.R.L. inactiv aceeași clădire
ATS UNIVERSAL SRL inactiv aceeași clădire
BB FITNESS INDUSTRY S.R.L. aceeași clădire
BIO MAGIC FOODS S.R.L. inactiv aceeași clădire
CALIOPIA-STAGE S.R.L. inactiv aceeași clădire
CARAIMAN SRL aceeași clădire
CARPENSUDOR SRL aceeași clădire
DURUS IMPEX SRL aceeași clădire

Istoric

CAEN declarat în bilanțuri (1)

46332018 – 2020

Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.

La aceeași adresă (20)

Sunt 20 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.

31964367 4 MARKETEERS - PRODUCTIONS SRL
32160301 CARPENSUDOR SRL
33660224 STAR METAL RECYCLING SRL
33660259 SEBI LOOK INVEST SRL inactiv
37749937 MARY ESTETIC STUDIO SRL inactiv
37765223 GOLD PERSONAL CARS SRL
37958070 SAUSAGES WORLD SRL inactiv
38613061 SIMIGABOR CONSTRUCT S.R.L. inactiv
38853129 CALIOPIA-STAGE S.R.L. inactiv
39394300 TLI FIT BODY STUDIO S.R.L.
39415151 TLI BODY STUDIO S.R.L.
39422094 BB FITNESS INDUSTRY S.R.L.

CAEN autorizat (2)

10134639

Alte firme din Bistriţa-Năsăud

6906306 REBRISOREANA TRANSCOM SRL
14684383 TRUVIOS CENTER SRL
29562260 PENSIUNEA GHITA SRL
37958070 SAUSAGES WORLD SRL
39240351 DANY MASTERCHEF S.R.L.
40452412 CARMANGERIA NUSENI S.R.L.
44909020 COLIBITA PRODUS TRADITIONAL S.R.L.
44909275 ALPIN RESORT GCC S.R.L.

Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25