CUSTURA INVEST GRUP S.R.L.
CUI 37758340 · J23/553/2019
CUSTURA INVEST GRUP S.R.L. are CUI 37758340, nr. de înregistrare J23/553/2019, înmatriculată pe 07.02.2019. Sediul social e în Oraş Voluntari, jud. Ilfov. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 8299. În 2025: cifră de afaceri 175.578 lei, profit net 65.089 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 176 mii lei · mediana 188 mii lei | 93% din mediană |
| Profit net | 65 mii lei · mediana 26 mii lei | 254% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 37.1% · mediana 15.2% | 244% din mediană |
| Cifră pe salariat | 176 mii lei · mediana 127 mii lei | 139% din mediană |
Comparat cu 43.050 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 9 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 175.578 | 190.686 | 4.000 | 136.941 | 168.426 | 120.655 | 126.942 | 101.230 | 33.567 |
| Venituri totale | 177.112 | 190.686 | 4.000 | 136.941 | 168.426 | 120.655 | 126.942 | 101.230 | 33.567 |
| Cheltuieli totale | 110.465 | 119.192 | 55.060 | 55.996 | 40.875 | 48.898 | 72.985 | 47.535 | 24.783 |
| Profit / pierdere brută | 66.647 | 71.494 | -51.060 | 80.945 | 127.551 | 71.757 | 53.957 | 53.695 | 8.784 |
| Profit / pierdere netă | 65.089 | 69.625 | -51.060 | 78.443 | 123.104 | 68.110 | 50.149 | 50.658 | 8.187 |
| Active imobilizate | 10.835 | — | 2.127 | 15.307 | 17.508 | — | — | — | — |
| Active circulante | 139.455 | 82.912 | 334.242 | 380.444 | 301.967 | 184.303 | 114.045 | 62.056 | 13.383 |
| Creanțe | 131.168 | 63.800 | 333.915 | 380.414 | 292.009 | 180.168 | -9 | -9 | -6 |
| Casa și conturi la bănci | 8.287 | 19.112 | 327 | 30 | 9.958 | 4.135 | 114.054 | 62.065 | 13.389 |
| Datorii | 15.336 | 13.047 | 8.578 | 16.900 | 19.066 | 6.999 | 4.851 | 3.011 | 4.996 |
| Capitaluri proprii | 134.954 | 69.865 | 327.791 | 378.851 | 300.409 | 177.304 | 109.194 | 59.045 | 8.387 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | TRANSFER(SOSIRE) din data 06.02.2019 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov |
| CAEN principal | 8299 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | CUSTURA INVEST GRUP S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J23/553/2019 |
| EUID | ROONRC.J23/553/2019 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2019-02-07 |
| Sediu social | Bld. Pipera, 168A, CAMERA 1, Orş. Voluntari, ILFOV |
| Domiciliu fiscal | JUD. ILFOV, ORŞ. VOLUNTARI, BLD. PIPERA, NR.168A, CAMERA 1, BL.1(A), ET.6, AP.67 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ABU TEX S.R.L. | aceeași clădire |
| AGURIDA UNLIMITED S.R.L. | aceeași clădire |
| ALRO CONCEPT STORE S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| AM RESTART LIFE TRAINING S.R.L. | aceeași clădire |
| ASOLUTIONS S.R.L. | aceeași clădire |
| BIO CLEAN SOLUTIONS S.R.L. | aceeași clădire |
| CARS & DRIVERS CONCEPT S.R.L. | aceeași clădire |
| CONFIDENT SOLUTIONS S.R.L. | aceeași clădire |
| CYNERA TECH S.R.L. | aceeași clădire |
| DONAU COMMODITIES S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| DUMAS OPTIC S.R.L. | aceeași clădire |
| EF AGRO CONSULTING S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 8299 | 2017 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (44)
Sunt 44 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (5)
Alte firme din Ilfov
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25