FEATURE INNOVATION SOLUTIONS SRL
CUI 37775359 · J2017009446401
FEATURE INNOVATION SOLUTIONS SRL are CUI 37775359, nr. de înregistrare J2017009446401, înmatriculată pe 16.06.2017. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 1, jud. Bucureşti. Este neplătitoare de TVA, INACTIVĂ fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 7020. În 2025: cifră de afaceri 37.595 lei, profit net 15.406 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
| Data | Autoritate | Obiect | Valoare |
|---|---|---|---|
| 2023-10-24 | Comuna Rediu | Consultanta in afaceri si in management | 235 mii lei |
Contracte din SEAP, date deschise. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 38 mii lei · mediana 172 mii lei | 22% din mediană |
| Profit net | 15 mii lei · mediana 31 mii lei | 49% din mediană |
| Marjă netă | 41% · mediana 23.7% | 173% din mediană |
Comparat cu 103.074 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 9 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 37.595 | 134.458 | 170.922 | 101.435 | 59.664 | 58.800 | 33.750 | 33.750 | — |
| Venituri totale | 37.595 | 134.458 | 170.926 | 101.435 | 59.665 | 58.800 | 33.750 | 33.750 | 0 |
| Cheltuieli totale | 19.255 | 50.082 | 86.414 | 12.435 | 10.669 | 11.159 | 831 | 356 | 122 |
| Profit / pierdere brută | 18.340 | 84.376 | 84.512 | 89.000 | 48.996 | 47.641 | 32.919 | 33.394 | -122 |
| Profit / pierdere netă | 15.406 | 65.953 | 70.990 | 85.957 | 47.206 | 45.877 | 31.906 | 32.381 | -122 |
| Active imobilizate | 2.334 | 6.334 | 10.334 | — | — | — | — | — | — |
| Active circulante | 423.107 | 396.119 | 335.478 | 248.108 | 158.908 | 113.189 | 65.778 | 33.772 | 278 |
| Creanțe | 292.631 | 280.653 | 199.972 | 148.670 | 84.084 | 48.361 | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 130.476 | 115.466 | 135.506 | 99.438 | 74.824 | 64.828 | 65.778 | 33.772 | 278 |
| Datorii | 29.687 | 22.105 | 31.417 | 4.703 | 1.460 | 2.947 | 1.413 | 1.313 | 200 |
| Capitaluri proprii | 395.754 | 380.348 | 314.395 | 243.405 | 157.448 | 110.242 | 64.365 | 32.459 | 78 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | INACTIV |
| Registrul RO e-Factura | înscris Thu Feb 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | TRANSFER(SOSIRE) din data 07.12.2018 |
| Organ fiscal | Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice |
| CAEN principal | 7020 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | FEATURE INNOVATION SOLUTIONS SRL |
| Nr. reg. com. | J2017009446401 |
| EUID | ROONRC.J2017009446401 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2017-06-16 |
| Sediu social | Str. Lăstărişului, 28, Sector 1 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI |
| Domiciliu fiscal | MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR LĂSTĂRIŞULUI, NR.28, BL.B2, SC.C, ET.3, AP.103 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| AGRO ANDALI SOLUTION S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| ALIANCE CONSTRUCT SRL inactiv | aceeași clădire |
| AMAL'S COFFEE S.R.L. | aceeași clădire |
| ANDEXIMAGRO TRADE SRL inactiv | aceeași clădire |
| ANDREEA ACTIV COMPANY SRL | aceeași clădire |
| ARGONAUTICA EDU S.R.L. | aceeași clădire |
| BRAIN PROJECT FOR THE FUTURE S.R.L. | aceeași clădire |
| C.M.D.SYSTEMS SRL | aceeași clădire |
| CYGNUS SOFTWARE SOLUTIONS S.R.L. | aceeași clădire |
| DABO AUTO CONSULTING SRL | aceeași clădire |
| DUENDE VIAJE S.R.L. | aceeași clădire |
| EL CRIS BEST IMPEX SRL inactiv | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (5)
| 4331 | 2025 |
| 4311 | 2024 |
| 4331 | 2021 – 2023 |
| 7022 | 2020 |
| 7732 | 2017 – 2019 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (29)
Sunt 29 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (3)
Alte firme din Bucureşti
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25