ROASIRAL CONSTRUCT SRL
CUI 37778940 · J2017003807125
ROASIRAL CONSTRUCT SRL are CUI 37778940, nr. de înregistrare J2017003807125, înmatriculată pe 16.06.2017. Sediul social e în Municipiul Cluj-Napoca, jud. Cluj. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4100. În 2025: cifră de afaceri 113.620 lei, profit net 8.491 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 114 mii lei · mediana 221 mii lei | 51% din mediană |
| Profit net | 8 mii lei · mediana 19 mii lei | 45% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 2 | 50% din mediană |
| Marjă netă | 7.5% · mediana 9.3% | 81% din mediană |
| Cifră pe salariat | 114 mii lei · mediana 141 mii lei | 80% din mediană |
Comparat cu 112.126 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 9 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 113.620 | 133.435 | 74.710 | 124.847 | 90.651 | 32.788 | 75.526 | 76.856 | 25.230 |
| Venituri totale | 123.620 | 133.435 | 74.710 | 124.851 | 90.651 | 80.588 | 75.526 | 76.856 | 25.230 |
| Cheltuieli totale | 113.892 | 126.380 | 114.443 | 118.431 | 109.665 | 122.679 | 93.971 | 68.787 | 18.195 |
| Profit / pierdere brută | 9.728 | 7.055 | -39.733 | 6.420 | -19.014 | -42.091 | -18.445 | 8.069 | 7.035 |
| Profit / pierdere netă | 8.491 | 5.655 | -40.481 | 5.172 | -19.921 | -42.886 | -19.200 | 7.300 | 6.783 |
| Active imobilizate | 42.061 | 64.006 | 79.231 | 11.397 | 21.545 | 31.693 | 33.118 | 48.247 | — |
| Active circulante | 23.339 | 15.634 | 1.653 | 4.054 | 604 | 898 | 147 | 35 | 7.907 |
| Creanțe | 4.562 | 440 | 3 | 3 | 11 | — | 7 | 6 | — |
| Casa și conturi la bănci | 18.777 | 15.194 | 1.650 | 4.051 | 593 | 898 | 140 | 29 | 7.907 |
| Datorii | 161.030 | 183.761 | 190.660 | 84.746 | 96.616 | 87.137 | 44.925 | 40.742 | 924 |
| Capitaluri proprii | -95.630 | -104.121 | -109.776 | -69.295 | -74.467 | -54.546 | -11.660 | 7.540 | 6.983 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 16.06.2017 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj |
| CAEN principal | 4100 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | ROASIRAL CONSTRUCT SRL |
| Nr. reg. com. | J2017003807125 |
| EUID | ROONRC.J2017003807125 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2017-06-16 |
| Sediu social | Str. Donath, 11, Mun. Cluj-Napoca, CLUJ |
| Domiciliu fiscal | JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. DONATH, NR.11, BL.M4, SC.V, ET.2, AP.71 |
| Telefon | 0772606891 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ANADARRA IMPEX SRL | aceeași clădire |
| AROBS TRANSILVANIA SOFTWARE S.A. | aceeași clădire |
| CALIN & RODI SRL | aceeași clădire |
| CARDIOPROTECT MED S.R.L. | aceeași clădire |
| CHROME RESIDENCE S.R.L. | aceeași clădire |
| COOPMED MINUS S.R.L. | aceeași clădire |
| FININSTAL SRL | aceeași clădire |
| GEOTERRA CONSULT SRL inactiv | aceeași clădire |
| GHERMAN UTIL SRL | aceeași clădire |
| HEMISPHERE S.R.L. | aceeași clădire |
| IPMED SRL | aceeași clădire |
| KRISTA TRAD CAR S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4120 | 2017 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (30)
Sunt 30 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (5)
Alte firme din Cluj
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25