NIDAVA ENGINEERING S.R.L.
CUI 37798549 · J2017003951125
NIDAVA ENGINEERING S.R.L. are CUI 37798549, nr. de înregistrare J2017003951125, înmatriculată pe 20.06.2017. Sediul social e în Municipiul Cluj-Napoca, jud. Cluj. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 8559. În 2025: cifră de afaceri 343.150 lei, profit net 228.884 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 343 mii lei · mediana 105 mii lei | 326% din mediană |
| Profit net | 229 mii lei · mediana 7 mii lei | de 34× mediana |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 66.7% · mediana 10.2% | 654% din mediană |
| Cifră pe salariat | 343 mii lei · mediana 110 mii lei | 313% din mediană |
Comparat cu 19.639 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 8 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 343.150 | 282.500 | 236.000 | 164.400 | 137.200 | 102.065 | 17.500 | 17.400 |
| Venituri totale | 343.295 | 282.500 | 236.000 | 164.400 | 137.200 | 102.065 | 17.500 | 17.400 |
| Cheltuieli totale | 108.460 | 143.409 | 100.796 | 153.220 | 93.959 | 46.756 | 27.085 | 14.230 |
| Profit / pierdere brută | 234.835 | 139.091 | 135.204 | 11.180 | 43.241 | 55.309 | -9.585 | 3.170 |
| Profit / pierdere netă | 228.884 | 136.558 | 132.844 | 9.536 | 41.869 | 53.858 | -10.110 | 2.648 |
| Active imobilizate | 6.258 | — | — | — | — | — | — | — |
| Active circulante | 265.392 | 225.562 | 205.394 | 201.667 | 201.126 | 72.289 | 22.078 | 17.597 |
| Stocuri | 8.119 | — | 27.133 | — | — | — | — | — |
| Creanțe | 241.139 | 120.692 | 129.327 | 161.056 | 59.592 | 44.553 | 18.060 | 10.060 |
| Casa și conturi la bănci | 16.134 | 104.870 | 48.934 | 40.611 | 141.534 | 27.736 | 4.018 | 7.537 |
| Datorii | 28.571 | 44.700 | 104.049 | 103.793 | 112.788 | 25.820 | 29.467 | 14.876 |
| Capitaluri proprii | 243.079 | 180.862 | 101.345 | 97.874 | 88.338 | 46.469 | -7.389 | 2.721 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 20.06.2017 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj |
| CAEN principal | 8559 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | NIDAVA ENGINEERING S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2017003951125 |
| EUID | ROONRC.J2017003951125 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2017-06-20 |
| Sediu social | Str. Ovidiu, 31, Mun. Cluj-Napoca, CLUJ |
| Domiciliu fiscal | JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. OVIDIU, NR.31 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ASC ENGINEER S.R.L. | aceeași clădire |
| GMC CONSINSTAL S.R.L. | aceeași clădire |
| SCRABBLE DESIGN SRL | aceeași clădire |
| ABEV INVEST S.R.L. | 19 m |
| TRAVEL HOUSE GG S.R.L. inactiv | 21 m |
| WELL FASHION S.R.L. inactiv | 21 m |
| VIDUNEM SERVICII S.R.L. | 33 m |
| ATTIROZ TRANS SRL inactiv | 48 m |
| BRIMITEX S.R.L. | 48 m |
| IBERO CARS SRL | 48 m |
| SPECTRUM DESIGN SRL inactiv | 56 m |
| CHIC BRANDS OUTLET SRL inactiv | 79 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 8559 | 2025 |
| 7112 | 2018 – 2024 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (5)
| 23119214 | GMC INSTALL SRL |
| 37798557 | SCRABBLE DESIGN SRL |
| 43279856 | GMC CONSINSTAL S.R.L. |
| 43279864 | ASC ENGINEER S.R.L. |
CAEN autorizat (3)
Alte firme din Cluj
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25