S&S NESURCOM SRL
CUI 37804497 · J39/601/2017
S&S NESURCOM SRL are CUI 37804497, nr. de înregistrare J39/601/2017, înmatriculată pe 21.06.2017. Sediul social e în Sat Goleşti, Comuna Goleşti, jud. Vrancea. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4619. În 2025: cifră de afaceri 120.900 lei, profit net 66.246 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 121 mii lei · mediana 199 mii lei | 61% din mediană |
| Profit net | 66 mii lei · mediana 3 mii lei | de 23× mediana |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 54.8% · mediana 1.6% | de 34× mediana |
| Cifră pe salariat | 121 mii lei · mediana 224 mii lei | 54% din mediană |
Comparat cu 270.677 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 9 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 120.900 | 118.763 | 108.876 | 68.403 | 66.514 | 54.914 | 51.764 | 49.691 | 8.470 |
| Venituri totale | 120.935 | 118.763 | 108.876 | 68.403 | 66.514 | 54.914 | 51.764 | 49.691 | 8.470 |
| Cheltuieli totale | 53.504 | 55.247 | 40.913 | 33.951 | 30.631 | 29.825 | 28.410 | 25.493 | 5.581 |
| Profit / pierdere brută | 67.431 | 63.516 | 67.963 | 34.452 | 35.883 | 25.089 | 23.354 | 24.198 | 2.889 |
| Profit / pierdere netă | 66.246 | 62.352 | 66.896 | 33.783 | 35.231 | 24.581 | 22.836 | 23.699 | 2.804 |
| Active circulante | 71.266 | 66.881 | 76.805 | 37.018 | 38.150 | 27.384 | 25.467 | 26.144 | 5.035 |
| Creanțe | 63.856 | 60.122 | 70.667 | 32.176 | 32.753 | 20.441 | 21.526 | 22.618 | 4.804 |
| Casa și conturi la bănci | 7.410 | 6.759 | 6.138 | 4.842 | 5.397 | 6.943 | 3.941 | 3.526 | 231 |
| Datorii | 4.780 | 4.289 | 9.669 | 2.995 | 2.679 | 2.563 | 2.391 | 2.205 | 2.031 |
| Capitaluri proprii | 66.486 | 62.592 | 67.136 | 34.023 | 35.471 | 24.821 | 23.076 | 23.939 | 3.004 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 21.06.2017 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vrancea |
| CAEN principal | 4619 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | S&S NESURCOM SRL |
| Nr. reg. com. | J39/601/2017 |
| EUID | ROONRC.J39/601/2017 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2017-06-21 |
| Sediu social | Aleea Castanului, 9, Sat Goleşti Com. Goleşti, VRANCEA |
| Domiciliu fiscal | JUD. VRANCEA, SAT GOLEŞTI COM. GOLEŞTI, ALEEA CASTANULUI, NR.9 |
| Telefon | 0746058893 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| GEOLAVEDIL S.R.L. | 59 m |
| SORIN CONSULTING SRL | 155 m |
| TEXDUMA SRL | 155 m |
| TEXMODERN S.R.L. | 155 m |
| AFI AQUAPROD S.R.L. | 162 m |
| AGRICOLA PROD SRL | 162 m |
| ALINEX SRL | 162 m |
| ALOCOSTIGSM S.R.L. | 162 m |
| ANDO-COS SRL | 162 m |
| ANIMAX SRL | 162 m |
| APHOTIC SOLUTIONS S.R.L. | 162 m |
| ASCENDENT 2026 S.R.L. | 162 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4619 | 2017 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (2)
Alte firme din Vrancea
| 329527 | TERRA SA |
| 1437942 | EUR PRODIMPEX SRL |
| 2846961 | BOGHIA SNC |
| 3831667 | ELGRIMA TRANS SRL |
| 4061485 | NACOM SRL |
| 4061680 | DATA IMPEX SRL |
| 4142032 | FLORICOLA SERV SRL |
| 6572370 | TURKROM SA |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25