GREEN ACCESS S.R.L.
CUI 37809060 · J2018003120135
GREEN ACCESS S.R.L. are CUI 37809060, nr. de înregistrare J2018003120135, înmatriculată pe 06.11.2018. Sediul social e în Municipiul Mangalia, jud. Constanţa. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 7320. În 2025: cifră de afaceri 100.000 lei, profit net 82.821 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 100 mii lei · mediana 172 mii lei | 58% din mediană |
| Profit net | 83 mii lei · mediana 31 mii lei | 263% din mediană |
| Marjă netă | 82.8% · mediana 23.7% | 349% din mediană |
Comparat cu 103.071 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 8 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 100.000 | — | — | 22.250 | — | — | 2.678 | 4.250 |
| Venituri totale | 100.404 | 0 | 206 | 22.485 | 0 | 0 | 2.678 | 4.250 |
| Cheltuieli totale | 1.808 | 1.856 | 1.799 | 5.269 | 457 | — | 4.210 | 1.207 |
| Profit / pierdere brută | 98.596 | -1.856 | -1.593 | 17.216 | -457 | 0 | -1.532 | 3.043 |
| Profit / pierdere netă | 82.821 | -1.856 | -1.593 | 16.541 | -457 | 0 | -1.613 | 2.915 |
| Active imobilizate | 11.596 | 13.048 | 14.500 | — | — | — | — | — |
| Active circulante | 100.933 | 885 | 1.289 | 17.623 | 835 | 1.292 | 1.293 | 4.034 |
| Casa și conturi la bănci | 100.933 | 885 | 1.289 | 17.623 | 835 | 1.292 | 1.293 | 4.034 |
| Datorii | 15.782 | 7 | 7 | 247 | 0 | 0 | 0 | 1.128 |
| Capitaluri proprii | 96.747 | 13.926 | 15.782 | 17.376 | 835 | 1.292 | 1.293 | 2.906 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | TRANSFER(SOSIRE) din data 06.11.2018 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală Mangalia |
| CAEN principal | 7320 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | GREEN ACCESS S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2018003120135 |
| EUID | ROONRC.J2018003120135 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2018-11-06 |
| Sediu social | Str. Maramureşului, 14, CAMERA NR.2, Mun. Mangalia, CONSTANŢA |
| Domiciliu fiscal | JUD. CONSTANŢA, MUN. MANGALIA, STR. MARAMUREŞULUI, NR.14, CAMERA NR.2 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| DYN COS BRY S.R.L. | aceeași clădire |
| IRINI MIMA SRL inactiv | aceeași clădire |
| MAD OPTIM TRANS SRL inactiv | aceeași clădire |
| ROMESTATES SRL | aceeași clădire |
| ROMHOUSE DEVELOPMENT SRL | aceeași clădire |
| SARAH FASHION CONCEPT S.R.L. | aceeași clădire |
| AGRO PONTICA SRL | 36 m |
| SIMEDA SRL | 36 m |
| ZADY SERVICE MANG S.R.L. | 36 m |
| NOVA PLUS CONSULT SRL inactiv | 68 m |
| AIRITY PRIME S.R.L. | 135 m |
| ANNEN FOOD EXPRESS S.R.L. | 135 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 7022 | 2018 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Constanţa
Actualizat ANAF: 2026-10-20 · ONRC: 2026-10-25