MARCON PERFECT CONT SRL
CUI 37809346 · J40/9925/2017
MARCON PERFECT CONT SRL are CUI 37809346, nr. de înregistrare J40/9925/2017, înmatriculată pe 21.06.2017. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 5, jud. Bucureşti. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 6920. În 2025: cifră de afaceri 142.330 lei, profit net 52.023 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 142 mii lei · mediana 172 mii lei | 83% din mediană |
| Profit net | 52 mii lei · mediana 31 mii lei | 165% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 36.6% · mediana 23.7% | 154% din mediană |
| Cifră pe salariat | 142 mii lei · mediana 176 mii lei | 81% din mediană |
Comparat cu 103.074 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 9 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 142.330 | 107.000 | 56.200 | 178.200 | 136.300 | 87.700 | 80.400 | 75.350 | 11.950 |
| Venituri totale | 142.330 | 107.000 | 56.200 | 178.200 | 143.287 | 87.700 | 100.413 | 75.350 | 11.950 |
| Cheltuieli totale | 88.934 | 97.713 | 82.461 | 41.224 | 35.745 | 36.378 | 62.895 | 42.869 | 20.675 |
| Profit / pierdere brută | 53.396 | 9.287 | -26.261 | 136.976 | 107.542 | 51.322 | 37.518 | 32.481 | -8.725 |
| Profit / pierdere netă | 52.023 | 8.271 | -26.739 | 133.210 | 103.944 | 49.547 | 36.714 | 31.726 | -8.845 |
| Active imobilizate | 1.244 | 2.177 | 437 | 1.616 | 4.205 | — | — | — | — |
| Active circulante | 108.156 | 110.053 | 110.886 | 134.619 | 213.421 | 130.018 | 71.613 | 30.904 | 5.636 |
| Stocuri | — | — | — | — | — | 7 | — | 269 | — |
| Creanțe | 600 | 445 | 409 | 42.000 | — | 11.200 | 13.388 | 5.400 | 650 |
| Casa și conturi la bănci | 107.556 | 109.608 | 110.477 | 92.619 | 213.421 | 118.811 | 58.225 | 25.235 | 4.986 |
| Datorii | 29.364 | 5.216 | 3.579 | 1.752 | 4.354 | 13.703 | 4.831 | 7.823 | 14.281 |
| Venituri în avans | — | — | — | — | — | 6.987 | 6.987 | — | — |
| Capitaluri proprii | 80.036 | 107.014 | 107.744 | 134.483 | 213.272 | 109.328 | 59.795 | 23.081 | -8.645 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 21.06.2017 |
| Organ fiscal | Administraţia Sector 5 a Finanţelor Publice |
| CAEN principal | 6920 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | MARCON PERFECT CONT SRL |
| Nr. reg. com. | J40/9925/2017 |
| EUID | ROONRC.J40/9925/2017 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2017-06-21 |
| Sediu social | Str. Surduc, 16, Sector 5 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI |
| Domiciliu fiscal | MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 5, STR. SURDUC, NR.16, AP.1 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| COM MIROLI SRL inactiv | 18 m |
| FADA FAST-FOOD SRL inactiv | 23 m |
| GM-BUILD RESIDENS S.R.L. inactiv | 23 m |
| LOTUS FLOWER TRADING S.R.L. | 26 m |
| GLOBAL CONNECTED TOGETHER S.R.L. | 35 m |
| PASIFLORA SRL inactiv | 38 m |
| ALMA AGREMENT S.R.L. inactiv | 51 m |
| BRICO CREATIV HOME S.R.L. inactiv | 51 m |
| DCP AUTO PAINT SRL inactiv | 51 m |
| IONUTZ CONSTRUCT SRL inactiv | 51 m |
| MARKSTADT EUROPE SRL | 51 m |
| PRESTIGE CLEAN TEAM S.R.L. | 51 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 6920 | 2017 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (20)
Alte firme din Bucureşti
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25