DEEA BABY CONF SRL
CUI 37812694 · J2017010026407
DEEA BABY CONF SRL are CUI 37812694, nr. de înregistrare J2017010026407, înmatriculată pe 22.06.2017. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 3, jud. Bucureşti. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 8551. În 2025: cifră de afaceri 1.257 lei, pierdere netă 10.814 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 1 mii lei · mediana 105 mii lei | 1% din mediană |
| Profit net | -11 mii lei · mediana 7 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Marjă netă | -860.3% · mediana 10.2% | sub mediană (pierdere) |
Comparat cu 19.634 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 9 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 1.257 | 14.985 | 29.627 | 12.088 | — | 12.000 | 45.385 | 1.286 | 41.998 |
| Venituri totale | 1.257 | 14.985 | 29.627 | 12.088 | 0 | 12.000 | 45.385 | 15.205 | 50.400 |
| Cheltuieli totale | 12.071 | 17.840 | 21.503 | 3.499 | 1.580 | 6.847 | 6.525 | 16.426 | 106.615 |
| Profit / pierdere brută | -10.814 | -2.855 | 8.124 | 8.589 | -1.580 | 5.153 | 38.860 | -1.221 | -56.215 |
| Profit / pierdere netă | -10.814 | -2.855 | 6.824 | 8.226 | -1.580 | 4.793 | 37.498 | -1.388 | -56.719 |
| Active imobilizate | 2.844 | 2.375 | 7.126 | 11.877 | — | — | 410 | 6.661 | 7.208 |
| Active circulante | 323 | 1.748 | 3.467 | 1.699 | 13.019 | 5.485 | 978 | 7.892 | 16.665 |
| Stocuri | — | — | — | — | — | — | — | 0 | 2.160 |
| Creanțe | 206 | 456 | 250 | 1.032 | 12.739 | 154 | 40 | 5.766 | 10.187 |
| Casa și conturi la bănci | 117 | 1.292 | 3.217 | 667 | 280 | 5.331 | 938 | 2.126 | 4.318 |
| Datorii | 18.982 | 9.124 | 12.739 | 22.546 | 30.215 | 21.101 | 21.797 | 72.460 | 80.392 |
| Capitaluri proprii | -15.815 | -5.001 | -2.146 | -8.970 | -17.196 | -15.616 | -20.409 | -57.907 | -56.519 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — | — | 0 | 1 | 2 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 22.06.2017 |
| Organ fiscal | Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice |
| CAEN principal | 8551 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | DEEA BABY CONF SRL |
| Nr. reg. com. | J2017010026407 |
| EUID | ROONRC.J2017010026407 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2017-06-22 |
| Sediu social | Aleea Feteşti, 2-4, Sector 3 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI |
| Domiciliu fiscal | MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, ALE FETEŞTI, NR.2-4, BL.I25, SC.7, AP.91 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| 111 CODE S.R.L. | aceeași clădire |
| A.C. STANDARD CLIMA SERVICES SRL inactiv | aceeași clădire |
| BANAFRUIT DISTRIBUTION SRL | aceeași clădire |
| BANCYSWIMMING SRL | aceeași clădire |
| BILLI TRANS 2004 SRL inactiv | aceeași clădire |
| D.J. PROFESSIONAL STUDIO SRL | aceeași clădire |
| DARIAN STRATEGIC SRL | aceeași clădire |
| DEAMI COM SRL inactiv | aceeași clădire |
| DECEBAL COM SRL | aceeași clădire |
| GRACELOR UNISEX BEAUTIFULL SALON S.R.L. | aceeași clădire |
| GREEN URBAN STRUCTURE S.R.L. | aceeași clădire |
| GRIDENTAL ORAL HEALTH S.R.L. | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 1413 | 2017 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (27)
Sunt 27 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (3)
Alte firme din Bucureşti
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08