MAJESTIK SRL
CUI 3782980 · J08/807/1993
MAJESTIK SRL are CUI 3782980, nr. de înregistrare J08/807/1993, înmatriculată pe 19.03.1993. Sediul social e în Sat Prejmer, Comuna Prejmer, jud. Braşov. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 6820. În 2025: cifră de afaceri 3.582 lei, pierdere netă 491 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 4 mii lei · mediana 124 mii lei | 3% din mediană |
| Profit net | -491 lei · mediana 17 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Marjă netă | -13.7% · mediana 19.4% | sub mediană (pierdere) |
Comparat cu 55.925 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 3.582 | 730 | 3.988 | 950 | 2.672 | 2.254 | 670 | 4.032 | 6.558 | 4.660 | 7.628 | 10.135 | 10.171 | 9.785 | 9.335 |
| Venituri totale | 3.582 | 730 | 3.988 | 950 | 2.672 | 2.254 | 670 | 4.032 | 6.558 | 4.660 | 7.717 | 10.135 | 10.171 | 9.785 | 9.335 |
| Cheltuieli totale | 4.073 | 3.041 | 3.366 | 2.245 | 3.837 | 3.029 | 3.466 | 4.761 | 6.106 | 4.737 | 10.198 | 4.375 | 4.477 | 4.994 | 6.050 |
| Profit / pierdere brută | -491 | -2.311 | 622 | -1.295 | -1.165 | -775 | -2.796 | -729 | 452 | -77 | -2.481 | 5.760 | 5.694 | 4.791 | 3.285 |
| Profit / pierdere netă | -491 | -2.311 | 523 | -1.324 | -1.246 | -843 | -2.816 | -850 | 256 | -217 | -2.713 | 5.454 | 5.343 | 4.024 | 2.759 |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 363 |
| Active circulante | 1.703 | 1.339 | 3.702 | 584 | 949 | 2.235 | 1.560 | 2.025 | 1.897 | 942 | 151 | 8.852 | 3.406 | 229 | 3.978 |
| Stocuri | 699 | 1.028 | 1.002 | 460 | 460 | 738 | 1.334 | 1.390 | 813 | 215 | 59 | 99 | 99 | 99 | 183 |
| Creanțe | 365 | — | 26 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 2.396 |
| Casa și conturi la bănci | 639 | 311 | 2.674 | 124 | 489 | 1.497 | 226 | 635 | 1.084 | 727 | 92 | 8.753 | 3.307 | 130 | 1.399 |
| Datorii | 11.412 | 10.557 | 10.609 | 8.013 | 7.054 | 7.094 | 5.576 | 3.225 | 2.247 | 1.547 | 539 | 955 | 964 | 3.129 | 11.265 |
| Capitaluri proprii | -9.709 | -9.218 | -6.907 | -7.429 | -6.105 | -4.859 | -4.016 | -1.200 | -350 | -605 | -388 | 7.897 | 2.442 | -2.900 | -6.924 |
| Capital subscris vărsat | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 20.04.1993 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Braşov |
| CAEN principal | 6820 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | MAJESTIK SRL |
| Nr. reg. com. | J08/807/1993 |
| EUID | ROONRC.J08/807/1993 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1993-03-19 |
| Sediu social | Str. Laterală, 773, Sat Prejmer Com. Prejmer, BRAŞOV |
| Domiciliu fiscal | JUD. BRAŞOV, SAT PREJMER COM. PREJMER, STR. LATERALĂ, NR.773 |
| Telefon | 0740210856 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| VLANISA PRINT SRL | aceeași clădire |
| KEY DECO DOORS S.R.L. | 48 m |
| LIARA MARKETING SRL | 56 m |
| PUFLUX S.R.L. | 74 m |
| PAISĂ I & A SRL | 86 m |
| WEBGABRIEL SRL | 96 m |
| EASYSERVER DGV S.R.L. inactiv | 124 m |
| ENVWILD ADVISORY S.R.L. | 124 m |
| ARCHI BOIS CONCEPT SRL inactiv | 139 m |
| CHARPENTE-COUVERTURE-BOLLIET SRL | 139 m |
| PERFECT GLAM BY LORENA S.R.L. | 139 m |
| VLADTUR REISEN SRL | 151 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 6820 | 2015 – 2025 |
| 4719 | 2011 – 2014 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (13)
Alte firme din Braşov
| 1087944 | COFETARIA JOLYANA SRL |
| 1088486 | COMAT SA |
| 1089007 | MIRIA SRL |
| 1090079 | IGIENA-SOCIETATE COOPERATIVA MESTESUGAREASCA |
| 1090230 | ALDIVCOM SRL |
| 1090419 | CARPATEX SA |
| 1092193 | ROLL-ING SA |
| 1092517 | ELYSEEA DESIGN SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25