LATELIER DES GATEAUX SRL
CUI 37844831 · J40/10519/2017 · dizolvare
LATELIER DES GATEAUX SRL are CUI 37844831, nr. de înregistrare J40/10519/2017, înmatriculată pe 27.06.2017. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 4, jud. Bucureşti. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 1071. În 2024: cifră de afaceri 13.666 lei, pierdere netă 2.005 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Profit net | 0 lei · mediana 7 mii lei | 0% din mediană |
Comparat cu 94.201 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 9 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | — | 13.666 | 279.616 | 293.382 | 259.055 | 134.226 | — | — | — |
| Venituri totale | 0 | 13.666 | 279.616 | 293.382 | 259.055 | 134.226 | 0 | 0 | 0 |
| Cheltuieli totale | — | 15.671 | 257.407 | 219.641 | 240.395 | 106.504 | 8.752 | 5.517 | 15.053 |
| Profit / pierdere brută | 0 | -2.005 | 22.209 | 73.741 | 18.660 | 27.722 | -8.752 | -5.517 | -15.053 |
| Profit / pierdere netă | 0 | -2.005 | 19.413 | 70.807 | 10.888 | 23.855 | -8.752 | -5.517 | -15.053 |
| Active imobilizate | — | — | — | 1.369 | 4.549 | 3.170 | — | — | — |
| Active circulante | 440 | 439 | 25.683 | 77.604 | 35.135 | 25.322 | 7.693 | 2.749 | 2.947 |
| Stocuri | — | — | — | 35.071 | — | 13.000 | 6.350 | 1.917 | 1.917 |
| Creanțe | — | — | — | 34.000 | 132 | — | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 440 | 439 | 25.683 | 8.533 | 35.003 | 12.322 | 1.343 | 832 | 1.030 |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | 5.012 | 266 | — | — | — | — |
| Datorii | 0 | 0 | 3.674 | 10.432 | 33.204 | 32.634 | 36.690 | 22.319 | 17.000 |
| Capitaluri proprii | 440 | 439 | 22.009 | 73.553 | 6.746 | -4.142 | -28.997 | -19.570 | -14.053 |
| Capital subscris vărsat | 2.000 | 2.000 | 2.000 | 2.000 | 2.000 | 2.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 |
| Număr mediu de salariați | — | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | RELUARE ACTIVITATE din data 23.07.2018 |
| Organ fiscal | Administraţia Sector 4 a Finanţelor Publice |
| CAEN principal | 1071 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | L'ATELIER DES GATEAUX SRL |
| Nr. reg. com. | J40/10519/2017 |
| EUID | ROONRC.J40/10519/2017 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2017-06-27 |
| Sediu social | Str. Orgu Tănase, 3ABIS, CAMERA 1, Sector 4 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI |
| Domiciliu fiscal | MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, STR. ORGU TĂNASE, NR.3ABIS, CAMERA 1 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| AS ETRADE PLATFORM S.R.L. | aceeași clădire |
| CYBERPING S.R.L. | aceeași clădire |
| DENTAL ADA MEDICAL S.R.L. | aceeași clădire |
| EVEREST GEOSOLUTIONS S.R.L. | aceeași clădire |
| KALIMEDICAL S.R.L. | aceeași clădire |
| MSOFT DIGITAL S.R.L. | aceeași clădire |
| NEW IDEA BUILDING S.R.L. | aceeași clădire |
| NOVISOFT TECH S.R.L. | aceeași clădire |
| ONYX EDGE S.R.L. | aceeași clădire |
| PAN V E S PROIECT CONSTRUCT SRL | aceeași clădire |
| STĂNCULESCU FAMILY DENT S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| YGR BENEFIC CONSTRUCT S.R.L. | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4724 | 2017 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (18)
Alte firme din Bucureşti
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25