COMORILE BUNICII SRL
CUI 37847170 · J2017001775082
COMORILE BUNICII SRL are CUI 37847170, nr. de înregistrare J2017001775082, înmatriculată pe 27.06.2017. Sediul social e în Municipiul Braşov, jud. Braşov. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 6622. În 2025: cifră de afaceri 308.410 lei, profit net 134.845 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 308 mii lei · mediana 111 mii lei | 278% din mediană |
| Profit net | 135 mii lei · mediana 23 mii lei | 595% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 43.7% · mediana 26.9% | 162% din mediană |
| Cifră pe salariat | 308 mii lei · mediana 152 mii lei | 203% din mediană |
Comparat cu 14.297 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 9 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 308.410 | 248.783 | 201.294 | 205.318 | 143.445 | 91.718 | 111.891 | 15.472 | — |
| Venituri totale | 373.888 | 248.783 | 201.294 | 215.052 | 143.445 | 91.718 | 111.891 | 15.472 | 0 |
| Cheltuieli totale | 214.984 | 158.031 | 112.835 | 57.349 | 16.805 | 13.210 | 7.528 | 4.001 | 5.866 |
| Profit / pierdere brută | 158.904 | 90.752 | 88.459 | 157.703 | 126.640 | 78.508 | 104.363 | 11.471 | -5.866 |
| Profit / pierdere netă | 134.845 | 77.164 | 76.341 | 152.565 | 122.672 | 76.084 | 101.006 | 11.007 | -5.866 |
| Active imobilizate | 127.139 | 46.867 | — | — | 917 | — | 250 | 850 | 61 |
| Active circulante | 388.134 | 321.096 | 118.055 | 154.768 | 123.184 | 78.296 | 106.801 | 16.122 | 433 |
| Stocuri | — | 324 | 324 | — | — | — | — | — | — |
| Creanțe | 358.926 | 317.311 | 108.265 | 138.390 | 120.864 | 75.924 | 96.060 | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 29.208 | 3.461 | 9.466 | 16.378 | 2.320 | 2.372 | 10.741 | 16.122 | 433 |
| Datorii | 300.958 | 42.756 | 6.709 | 1.963 | 1.018 | 1.444 | 704 | 11.631 | 6.160 |
| Venituri în avans | 79.230 | 136.697 | — | — | — | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 135.085 | 188.510 | 111.346 | 152.805 | 123.083 | 76.852 | 106.347 | 5.341 | -5.666 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | — |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 27.06.2017 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Braşov |
| CAEN principal | 6622 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | COMORILE BUNICII SRL |
| Nr. reg. com. | J2017001775082 |
| EUID | ROONRC.J2017001775082 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2017-06-27 |
| Sediu social | Str. Sarmisegetuza, 9, CAMERA 2, Mun. Braşov, BRAŞOV |
| Domiciliu fiscal | JUD. BRAŞOV, MUN. BRAŞOV, STR. SARMISEGETUZA, NR.9, CAMERA 2, BL.114, SC.A, AP.8 |
| Telefon | 0746614240 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ALTTVISION STUDIO S.R.L. | aceeași clădire |
| APROZAR "GUSTUL FRESH" SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ | aceeași clădire |
| ARRA SOFTWARE EVOLUTION S.R.L. | aceeași clădire |
| ARRA SOFTWARE HK SOLUTIONS S.R.L. | aceeași clădire |
| ARRA SOFTWARE TECHNOLOGIES S.R.L. | aceeași clădire |
| ASIRIS SOLUTIONS SRL | aceeași clădire |
| AUTO MOVE ENERGY S.R.L. | aceeași clădire |
| BOWTIE LOGISTICS S.R.L. | aceeași clădire |
| BUN GUST IMPEX SRL inactiv | aceeași clădire |
| C & M SHARP ADVICE SRL | aceeași clădire |
| CADRI-COM SRL inactiv | aceeași clădire |
| CLARIMEX SRL inactiv | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 1039 | 2017 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
| 43122141 | PIL&BAR AUTOMOTIVE S.R.L. inactiv |
CAEN autorizat (19)
Alte firme din Braşov
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25