ILIKAR CLEANING&MORE SRL
CUI 37867410 · J2017000994321
ILIKAR CLEANING&MORE SRL are CUI 37867410, nr. de înregistrare J2017000994321, înmatriculată pe 29.06.2017. Sediul social e în Loc. Avrig, Oraş Avrig, jud. Sibiu. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 9610. În 2025: cifră de afaceri 304.919 lei, profit net 6.331 lei, 2 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 305 mii lei · mediana 129 mii lei | 236% din mediană |
| Profit net | 6 mii lei · mediana 4 mii lei | 173% din mediană |
| Salariați | 2 · mediana 1 | 200% din mediană |
| Marjă netă | 2.1% · mediana 3.6% | 58% din mediană |
| Cifră pe salariat | 152 mii lei · mediana 112 mii lei | 137% din mediană |
Comparat cu 30.919 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 9 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 304.919 | 288.676 | 220.116 | 150.743 | 111.517 | 56.496 | 82.506 | 11.717 | — |
| Venituri totale | 304.966 | 288.676 | 220.116 | 150.743 | 111.517 | 59.298 | 89.006 | 11.717 | 0 |
| Cheltuieli totale | 289.486 | 246.613 | 214.337 | 183.157 | 97.639 | 62.951 | 41.886 | 8.510 | 507 |
| Profit / pierdere brută | 15.480 | 42.063 | 5.779 | -32.414 | 13.878 | -3.653 | 47.120 | 3.207 | -507 |
| Profit / pierdere netă | 6.331 | 39.176 | 2.808 | -33.921 | 12.762 | -4.246 | 44.951 | 2.855 | -507 |
| Active imobilizate | 82.766 | 114.594 | 163.812 | 201.550 | 65.111 | 92.577 | 111.316 | 4.044 | 482 |
| Active circulante | 55.585 | 8.310 | 28.241 | 33.061 | 61.942 | 39.934 | 75.929 | 4.663 | 4.211 |
| Stocuri | 31.963 | — | 16.101 | 11.930 | 13.080 | 4.638 | 2.248 | 1.686 | — |
| Creanțe | 19.125 | 7.060 | 6.180 | 19.231 | 20.037 | 2.061 | 2.024 | 780 | — |
| Casa și conturi la bănci | 4.497 | 1.250 | 5.960 | 1.900 | 28.825 | 33.235 | 71.657 | 2.197 | 4.211 |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | 20.485 | 22.297 | 29.489 | 33.067 | — | — |
| Datorii | 114.901 | 106.085 | 214.410 | 280.261 | 140.594 | 166.006 | 172.813 | 6.159 | 5.000 |
| Capitaluri proprii | 23.450 | 16.819 | -22.357 | -25.165 | 8.756 | -4.006 | 47.499 | 2.548 | -307 |
| Capital subscris vărsat | 500 | 200 | 200 | 200 | 200 | — | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 2 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Thu Aug 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 29.06.2017 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Orăşenească Avrig |
| CAEN principal | 9610 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | ILIKAR CLEANING&MORE SRL |
| Nr. reg. com. | J2017000994321 |
| EUID | ROONRC.J2017000994321 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2017-06-29 |
| Sediu social | Str. Cânepii, 30, Orş. Avrig, SIBIU |
| Domiciliu fiscal | JUD. SIBIU, ORŞ. AVRIG, STR. CÂNEPII, NR.30 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| CDI SERVICE SRL | 70 m |
| FLO CONSTRUCŢII SRL | 71 m |
| ZAN WOOD CONSTRUCT S.R.L. | 81 m |
| CLS AVRIG S.R.L. | 89 m |
| DISNEY JUNIOR S.R.L. | 89 m |
| BOEMA IMPEX SRL | 99 m |
| BEN PROPERTY MANAGEMENT S.R.L. | 107 m |
| DUDEK LOGISTICS S.R.L. | 107 m |
| NATY'S QUIET BOOKS S.R.L. | 113 m |
| MAVAXY S.R.L. | 116 m |
| KONTERA DESIGN SRL | 125 m |
| TOP KINETIC MOBILITY S.R.L. | 125 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 9610 | 2025 |
| 9601 | 2017 – 2024 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (2)
Alte firme din Sibiu
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08