DAYLIGHT SOFTING SRL
CUI 37873004 · J2017004343121
DAYLIGHT SOFTING SRL are CUI 37873004, nr. de înregistrare J2017004343121, înmatriculată pe 30.06.2017. Sediul social e în Municipiul Cluj-Napoca, jud. Cluj. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 6210. În 2025: cifră de afaceri 109.829 lei, profit net 38.759 lei, 0 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 110 mii lei · mediana 286 mii lei | 38% din mediană |
| Profit net | 39 mii lei · mediana 113 mii lei | 34% din mediană |
| Salariați | 0 · mediana 1 | 0% din mediană |
| Marjă netă | 35.3% · mediana 45.2% | 78% din mediană |
Comparat cu 28.579 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 9 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 109.829 | 255.421 | 223.115 | 188.565 | 237.379 | 271.572 | 195.895 | 218.964 | 20.027 |
| Venituri totale | 109.966 | 256.880 | 223.115 | 188.565 | 237.379 | 271.572 | 195.895 | 218.966 | 20.027 |
| Cheltuieli totale | 63.836 | 41.012 | 59.656 | 23.679 | 36.584 | 24.384 | 33.801 | 36.646 | 5.002 |
| Profit / pierdere brută | 46.130 | 215.868 | 163.459 | 164.886 | 200.795 | 247.188 | 162.094 | 182.320 | 15.025 |
| Profit / pierdere netă | 38.759 | 182.020 | 161.228 | 160.172 | 193.673 | 239.422 | 156.216 | 175.752 | 14.424 |
| Active imobilizate | — | 2.228 | — | — | — | — | 1.583 | 3.067 | — |
| Active circulante | 41.849 | 197.392 | 165.756 | 161.765 | 435.303 | 398.816 | 196.492 | 181.972 | 15.581 |
| Creanțe | 41.662 | 195.883 | 69.194 | 135.061 | 418.871 | 391.072 | 180.088 | 145.477 | — |
| Casa și conturi la bănci | 187 | 1.509 | 96.562 | 26.704 | 16.432 | 7.744 | 16.404 | 36.495 | 15.581 |
| Datorii | 2.490 | 17.000 | 3.928 | 993 | 1.616 | 2.642 | 3.823 | 1.863 | 957 |
| Capitaluri proprii | 39.359 | 182.620 | 161.828 | 160.772 | 433.687 | 396.174 | 194.252 | 183.176 | 14.624 |
| Capital subscris vărsat | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 0 | 0 | 1 | 1 | — | 1 | 1 | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 30.06.2017 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj |
| CAEN principal | 6210 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | DAYLIGHT SOFTING SRL |
| Nr. reg. com. | J2017004343121 |
| EUID | ROONRC.J2017004343121 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2017-06-30 |
| Sediu social | Str. Grigore Antipa, 26A, Mun. Cluj-Napoca, CLUJ |
| Domiciliu fiscal | JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. GRIGORE ANTIPA, NR.26A, AP.1 |
| Telefon | 0742030509 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ANDRE CRIS SRL | aceeași clădire |
| ASENTIS S.R.L. | aceeași clădire |
| ATELIER DE STARE S.R.L. | aceeași clădire |
| BACKTOBASICS SRL | aceeași clădire |
| BUILDINGS AND MORE S.R.L. | aceeași clădire |
| CRISSA MASSAGE THERAPY S.R.L. | aceeași clădire |
| DORABIT S.R.L. | aceeași clădire |
| DUOVIP IMPEX SRL | aceeași clădire |
| E-DENTALMAG S.R.L. | aceeași clădire |
| ENJOY TODAY SRL | aceeași clădire |
| GI ERRE LIFE.RO S.R.L. | aceeași clădire |
| GIURGIUVEANU SPEED S.R.L. | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 6201 | 2017 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (6)
| 31604848 | EQUINOX SOFT SRL |
| 40021738 | GIURGIUVEANU SPEED S.R.L. |
| 42045970 | URBAN CARPOOL RIDES S.R.L. |
| 43717808 | CRISSA MASSAGE THERAPY S.R.L. |
| 45451450 | SZABO-MACH GABOR PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ |
CAEN autorizat (3)
Alte firme din Cluj
| 205260 | INFOTEC SRL |
| 255241 | TRIOSOFT SERV SRL |
| 4167380 | RCAD SOFTWARE SRL |
| 4791552 | SOFTWAREDESIGN SRL |
| 4906881 | YONDER SRL |
| 6278511 | BCOMP SOFT SRL |
| 6839215 | ALPIS PRODUCT SRL |
| 8306120 | CONDIVA PRESTSERV SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25