ANA MARIA CLEAN SRL
CUI 37908080 · J20/1088/2017
ANA MARIA CLEAN SRL are CUI 37908080, nr. de înregistrare J20/1088/2017, înmatriculată pe 06.07.2017. Sediul social e în Municipiul Lupeni, jud. Hunedoara. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 9601. În 2025: cifră de afaceri 278.660 lei, pierdere netă 8.528 lei, 3 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 279 mii lei · mediana 66 mii lei | 419% din mediană |
| Profit net | -9 mii lei · mediana 2 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 3 · mediana 1 | 300% din mediană |
| Marjă netă | -3.1% · mediana 3.7% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 93 mii lei · mediana 84 mii lei | 111% din mediană |
Comparat cu 29.247 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 9 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 278.660 | 276.949 | 292.034 | 225.893 | 205.994 | 119.848 | 152.227 | 41.890 | — |
| Venituri totale | 279.713 | 291.135 | 321.819 | 252.495 | 232.593 | 169.330 | 230.066 | 86.439 | 0 |
| Cheltuieli totale | 285.783 | 206.306 | 253.222 | 200.276 | 170.505 | 156.659 | 151.079 | 100.607 | — |
| Profit / pierdere brută | -6.070 | 84.829 | 68.597 | 52.219 | 62.088 | 12.671 | 78.987 | -14.168 | 0 |
| Profit / pierdere netă | -8.528 | 82.029 | 65.644 | 49.960 | 60.028 | 11.473 | 77.448 | -14.573 | 0 |
| Active imobilizate | — | — | 11.081 | 37.679 | 64.277 | 90.875 | 117.472 | 144.449 | 379 |
| Active circulante | 445.608 | 378.307 | 285.403 | 218.921 | 173.345 | 110.307 | 87.669 | 15.015 | 221 |
| Stocuri | 599 | — | — | — | — | — | — | 5.428 | — |
| Creanțe | 389.191 | 296.833 | 256.266 | 90.668 | 67.477 | 27.036 | 5.946 | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 55.818 | 81.474 | 29.137 | 128.253 | 105.868 | 83.271 | 81.723 | 9.587 | 221 |
| Cheltuieli în avans | 181 | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Datorii | 122.109 | 46.099 | 35.224 | 34.386 | 38.770 | 35.760 | 24.594 | 29.767 | 400 |
| Venituri în avans | — | — | 11.081 | 37.679 | 64.277 | 90.874 | 117.472 | 144.070 | — |
| Capitaluri proprii | 323.680 | 332.208 | 250.179 | 184.535 | 134.575 | 74.548 | 63.075 | -14.373 | 200 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 06.07.2017 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală Petroşani |
| CAEN principal | 9601 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | ANA MARIA CLEAN SRL |
| Nr. reg. com. | J20/1088/2017 |
| EUID | ROONRC.J20/1088/2017 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2017-07-06 |
| Sediu social | Str. 6 August, 13, Mun. Lupeni, HUNEDOARA |
| Domiciliu fiscal | JUD. HUNEDOARA, MUN. LUPENI, STR. 6 AUGUST, NR.13 |
| Telefon | 0727233530 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| MARKO 2000 SRL inactiv | aceeași clădire |
| B & B INFINITY S.R.L. inactiv | 188 m |
| BANQUETING 10 S.R.L. | 188 m |
| GEOMETRICA CONCEPT S.R.L. | 188 m |
| RAZRES GLAMPING S.R.L. inactiv | 188 m |
| ASCOLI IMPORT EXPORT SRL | 222 m |
| CLAU & ALIN DIVERS SRL inactiv | 222 m |
| CONSTRUCT SOLUTION LOGISTIC S.R.L. inactiv | 222 m |
| COVIRTEX GROUP S.R.L. | 222 m |
| DANIELS ONE SRL | 222 m |
| MARCOBILLI S.R.L. | 222 m |
| NABIDACO GROUP S.R.L. | 222 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 9601 | 2017 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (3)
Alte firme din Hunedoara
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08