Registrul firmelor CautăVerifică listăProspecțiFirme noiBarometru HoReCaÎmbogățeșteMonitorizareStatisticiGhiduriHartăSurseAPI

← căutare

OILGROUP MERCHANDISE HANDLING S.R.L.

CUI 37923943 · J35/2967/2017

cu contul HoReCaOS, sau pe email

OILGROUP MERCHANDISE HANDLING S.R.L. are CUI 37923943, nr. de înregistrare J35/2967/2017, înmatriculată pe 10.07.2017. Sediul social e în Municipiul Timişoara, jud. Timiş. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 2013. În 2025: cifră de afaceri 394.641 lei, profit net 4.715 lei, 2 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).

Evaluare

6/10
Câteva semnale de urmărit Calculat din datele fiscale și din ultimul bilanț.
-2 Capitaluri proprii negative — datorează mai mult decât deține
+1 Cifra de afaceri a crescut 112%

Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.

Contracte publice

Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).

Față de industrie

Cifră de afaceri 395 mii lei · mediana 254 mii lei 155% din mediană
Profit net 5 mii lei · mediana 7 mii lei 63% din mediană
Salariați 2 · mediana 2 100% din mediană
Marjă netă 1.2% · mediana 3% 40% din mediană
Cifră pe salariat 197 mii lei · mediana 162 mii lei 122% din mediană

Comparat cu 94.194 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.

Evoluție financiară

Cifră de afaceri 395 mii lei
2020: 0 lei 202021: 12 mii lei 212022: 62 mii lei 222023: 194 mii lei 232024: 186 mii lei 242025: 395 mii lei 25
Profit net 5 mii lei
2020: -77 mii lei 202021: -109 mii lei 212022: -102 mii lei 222023: -143 mii lei 232024: 6 mii lei 242025: 5 mii lei 25
Salariați 2
2020: 2 202021: 4 212022: 4 222023: 3 232024: 1 242025: 2 25
Bilanț detaliat · 6 ani (lei)
Indicator202520242023202220212020
Cifra de afaceri netă394.641186.100193.88662.13112.1980
Venituri totale408.397200.332207.79675.92787.8660
Cheltuieli totale402.401193.361348.659177.540196.40077.270
Profit / pierdere brută5.9966.971-140.863-101.613-108.534-77.270
Profit / pierdere netă4.7155.797-142.802-102.234-108.656-77.270
Active imobilizate81.08994.46097.934110.915124.823138.731
Active circulante264.278147.61695.11275.25011.8237.256
Stocuri56.04539.0171.99038.1365.3470
Creanțe140.22357.43670023.5854.6791.560
Casa și conturi la bănci68.01051.16392.42213.5291.7975.696
Datorii697.803585.473528.487365.050199.543224.780
Venituri în avans69.53883.29297.045110.799124.5520
Capitaluri proprii-421.974-426.689-432.486-289.684-187.449-78.793
Capital subscris vărsat200200200200200200
Număr mediu de salariați213442

Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.

Fiscal

Plătitor de TVADA
Inactiv fiscalactiv
Registrul RO e-Facturanu —
TVA la încasarenu
Split TVAnu
Datorii la stat verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor
Stare înregistrareINREGISTRAT din data 10.07.2017
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
CAEN principal2013
IBAN—

Identificare

Denumire ONRCOILGROUP MERCHANDISE HANDLING S.R.L.
Nr. reg. com.J35/2967/2017
EUIDROONRC.J35/2967/2017
Formă juridicăSRL
Înmatriculare2017-07-10
Sediu socialStr. Dej, 2, CAM. 2, Mun. Timişoara, TIMIŞ
Domiciliu fiscalJUD. TIMIŞ, MUN. TIMIŞOARA, STR. DEJ, NR.2, CAM. 2, SC.A, ET.3, AP.7
Telefon—
Web—

Reprezentanți legali

Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.

Sediul pe hartă

Poziție la nivel de clădire · deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors

Firme active în apropieredistanță
G.E.F. MANAGEMENT CONSTRUCT SRL inactiv aceeași clădire
GABBRIELA'S SRL inactiv aceeași clădire
SITY CORPORATE SRL inactiv aceeași clădire
THEODORA SRL inactiv aceeași clădire
GADGET TALK SRL-D inactiv 31 m
CARMIA CONSTRUCT SRL inactiv 57 m
HUMAN GATEWAY INTERFACE SRL 57 m
VALERO CONSTRUCT TIM S.R.L. inactiv 57 m
GOMAN SRL 58 m
MARCEL-POP-CONSULT SRL inactiv 58 m
MEDICAL PHARMA SALT SRL inactiv 58 m
MEDINSALT SRL inactiv 58 m

Istoric

CAEN declarat în bilanțuri (1)

20132020 – 2025

Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.

La aceeași adresă (4)

30046018 GREGOR AURA-FELICIA PERSOANA FIZICA AUTORIZATA
45230930 ŞENDREA GHEORGHE PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ
53132061 CIOPLEA EMIL PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

CAEN autorizat (5)

20134520453246714791

Alte firme din Timiş

4839154 COROZIN SRL
7557751 MARTUZO TRADE SRL
40363471 CORVIN AQUA S.R.L.
46694504 AQUA PERFECTUS S.R.L.

Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25