VMS PRINT & SIGN SRL
CUI 37957415 · J2017003735237
VMS PRINT & SIGN SRL are CUI 37957415, nr. de înregistrare J2017003735237, înmatriculată pe 12.07.2017. Sediul social e în Sat Fundeni, Comuna Dobroeşti, jud. Ilfov. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 3299. În 2025: cifră de afaceri 1.390.626 lei, profit net 486.964 lei, 2 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 1,4 mil lei · mediana 254 mii lei | 547% din mediană |
| Profit net | 487 mii lei · mediana 7 mii lei | de 65× mediana |
| Salariați | 2 · mediana 2 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 35% · mediana 3% | de 12× mediana |
| Cifră pe salariat | 695 mii lei · mediana 162 mii lei | 430% din mediană |
Comparat cu 94.201 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 9 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 1.390.626 | 785.023 | 656.203 | 699.467 | 465.300 | 453.988 | 372.675 | 198.038 | 6.802 |
| Venituri totale | 1.392.533 | 785.028 | 656.203 | 699.467 | 465.303 | 453.988 | 372.675 | 198.038 | 6.802 |
| Cheltuieli totale | 871.297 | 497.252 | 401.058 | 346.650 | 249.645 | 305.162 | 274.274 | 67.121 | 1.735 |
| Profit / pierdere brută | 521.236 | 287.776 | 255.145 | 352.817 | 215.658 | 148.826 | 98.401 | 130.917 | 5.067 |
| Profit / pierdere netă | 486.964 | 273.786 | 248.714 | 346.060 | 201.600 | 138.786 | 94.665 | 126.473 | 4.863 |
| Active imobilizate | 305.286 | 217.941 | 35.987 | 9.571 | 23.642 | 21.134 | 30.659 | 159 | 259 |
| Active circulante | 420.941 | 481.192 | 236.679 | 210.919 | 522.414 | 302.609 | 205.295 | 137.784 | 5.008 |
| Stocuri | 1.470 | 1.355 | 1.152 | 394 | — | — | 409 | 3.287 | — |
| Creanțe | 323.482 | 37.004 | 10.523 | 77.450 | 73.788 | 84.496 | 7.336 | 22.447 | 1.055 |
| Casa și conturi la bănci | 95.989 | 442.833 | 225.004 | 133.075 | 448.626 | 218.113 | 197.550 | 112.050 | 3.953 |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | 107 | — | — | — | — |
| Datorii | 238.500 | 254.279 | 45.986 | -125.890 | 202.619 | 181.799 | 106.231 | 6.407 | 204 |
| Capitaluri proprii | 487.727 | 444.854 | 226.680 | 346.380 | 343.544 | 141.944 | 129.723 | 131.536 | 5.063 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 12.07.2017 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov |
| CAEN principal | 3299 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | VMS PRINT & SIGN SRL |
| Nr. reg. com. | J2017003735237 |
| EUID | ROONRC.J2017003735237 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2017-07-12 |
| Sediu social | Str. Mărului, 19, Sat Fundeni Com. Dobroeşti, ILFOV |
| Domiciliu fiscal | JUD. ILFOV, SAT FUNDENI COM. DOBROEŞTI, STR. MĂRULUI, NR.19, BL.2, SC.1, AP.4 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ASISO CONSULTING S.R.L. | aceeași clădire |
| AVANTGARDE PROFESSIONAL CONSTRUCT S.R.L. | aceeași clădire |
| AYDIGITAL MARKETING SERVICES SRL inactiv | aceeași clădire |
| CAGERA S.R.L. | aceeași clădire |
| CLEO SI ROBY STORE S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| ELY NAT STAR S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| EVELIN EUROCLEAN S.R.L.-D. | aceeași clădire |
| HEY MINDS S.R.L. | aceeași clădire |
| IG INS SERV&CONSULT S.R.L. | aceeași clădire |
| INGERAS FERMECAT S.R.L. | aceeași clădire |
| LOAN ONLINE ENTERPRISE S.R.L. | aceeași clădire |
| MANASIK DUBAI S.R.L. | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 7311 | 2017 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (19)
Sunt 19 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (38)
Alte firme din Ilfov
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25