LA MAMA ACASA IN MARAMUREŞ SRL
CUI 37984487 · J2017001373244
LA MAMA ACASA IN MARAMUREŞ SRL are CUI 37984487, nr. de înregistrare J2017001373244, înmatriculată pe 14.07.2017. Sediul social e în Sat Recea, Comuna Recea, jud. Maramureş. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 5590. În 2025: cifră de afaceri 53.023 lei, pierdere netă 25.878 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 53 mii lei · mediana 166 mii lei | 32% din mediană |
| Profit net | -26 mii lei · mediana 1 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Marjă netă | -48.8% · mediana 1% | sub mediană (pierdere) |
Comparat cu 55.582 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 9 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 53.023 | 87.254 | 111.218 | 56.156 | 19.806 | 8.739 | 9.780 | 22.567 | 52.206 |
| Venituri totale | 53.023 | 87.254 | 111.218 | 56.156 | 19.806 | 8.739 | 9.813 | 22.567 | 52.206 |
| Cheltuieli totale | 78.901 | 55.808 | 48.919 | 46.027 | 26.261 | 27.226 | 47.880 | 23.413 | 12.497 |
| Profit / pierdere brută | -25.878 | 31.446 | 62.299 | 10.129 | -6.455 | -18.487 | -38.067 | -846 | 39.709 |
| Profit / pierdere netă | -25.878 | 26.514 | 52.490 | 8.483 | -6.455 | -18.661 | -38.344 | -1.523 | 38.218 |
| Active imobilizate | 94.334 | 110.198 | 83.721 | 12.442 | 18.413 | 23.804 | 29.144 | 27.434 | 18.775 |
| Active circulante | 26.899 | 39.056 | 32.854 | 33.716 | 15.334 | 3.188 | 10.630 | 38.005 | 29.383 |
| Stocuri | 8.227 | — | — | — | — | — | 3.262 | 21.597 | 1.958 |
| Creanțe | 15.904 | 24.712 | 31.585 | 18.007 | 11.243 | 2.868 | 6.918 | 2.680 | 3.268 |
| Casa și conturi la bănci | 2.768 | 14.344 | 1.269 | 15.709 | 4.091 | 320 | 450 | 13.728 | 24.157 |
| Cheltuieli în avans | — | 306 | 612 | 710 | — | — | — | — | — |
| Datorii | 86.681 | 89.130 | 83.271 | 65.442 | 60.804 | 47.594 | 41.716 | 28.600 | 9.740 |
| Capitaluri proprii | 34.552 | 60.430 | 33.916 | -18.574 | -27.057 | -20.602 | -1.942 | 36.839 | 38.418 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — | 0 | 0 | 0 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 14.07.2017 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Maramureş |
| CAEN principal | 5590 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | LA MAMA ACASA IN MARAMUREŞ SRL |
| Nr. reg. com. | J2017001373244 |
| EUID | ROONRC.J2017001373244 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2017-07-14 |
| Sediu social | Str. Europa, 19, Sat Recea Com. Recea, MARAMUREŞ |
| Domiciliu fiscal | JUD. MARAMUREŞ, SAT RECEA COM. RECEA, STR. EUROPA, NR.19 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ALTERNATIV GROUP MBA SRL | aceeași clădire |
| BEBONYX GRUP SRL inactiv | aceeași clădire |
| DARITEXMOB SRL | aceeași clădire |
| FAB ALU S.R.L. | aceeași clădire |
| FSC NORD S.R.L. | aceeași clădire |
| GOOD 3 INNOVATION S.R.L. | aceeași clădire |
| MBLEARNING SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ | aceeași clădire |
| MSP CHROMES S.R.L. | aceeași clădire |
| MVS PRO CREATIV S.R.L. | aceeași clădire |
| OPERE METALLICHE SRL | aceeași clădire |
| PHOTO ALESSI L.G. SRL | aceeași clădire |
| PHOTO WEDDING SRL-D | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 5590 | 2017 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
CAEN autorizat (13)
Alte firme din Maramureş
| 2194574 | CREMONA-BEST SERVICE CO. SRL |
| 2199164 | OSANUL SRL |
| 2199563 | POMVAL-COM SRL |
| 2952318 | CORODAN SRL |
| 3626433 | TRUST MAGURA M & M SA |
| 6360017 | POPAS BLIDAR SRL |
| 6793614 | OASIS SRL |
| 6794466 | BLEDUM PROD SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25