COMP ALB IMPEX SRL
CUI 3799140 · J26/692/1993 · dizolvare
COMP ALB IMPEX SRL are CUI 3799140, nr. de înregistrare J26/692/1993, înmatriculată pe 01.03.1993. Sediul social e în Municipiul Târgu Mureş, jud. Mureş. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 7260. În 2025: cifră de afaceri 34.400 lei, profit net 19.762 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 34 mii lei · mediana 286 mii lei | 12% din mediană |
| Profit net | 20 mii lei · mediana 113 mii lei | 17% din mediană |
| Marjă netă | 57.4% · mediana 45.2% | 127% din mediană |
Comparat cu 28.579 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 34.400 | 30.200 | 19.800 | 34.500 | 32.000 | 29.800 | 70.200 | 58.000 | 49.500 | 43.100 | 42.750 | 44.250 | 53.102 | 59.270 | 63.310 |
| Venituri totale | 36.400 | 30.200 | 19.800 | 34.513 | 32.000 | 29.800 | 70.200 | 59.559 | 49.500 | 43.101 | 42.751 | 44.252 | 53.117 | 60.546 | 63.342 |
| Cheltuieli totale | 12.874 | 16.490 | 9.720 | 21.695 | 24.899 | 26.258 | 49.065 | 48.313 | 42.783 | 41.857 | 44.847 | 48.399 | 50.884 | 59.471 | 54.001 |
| Profit / pierdere brută | 23.526 | 13.710 | 10.080 | 12.818 | 7.101 | 3.542 | 21.135 | 11.246 | 6.717 | 1.244 | -2.096 | -4.147 | 2.233 | 1.075 | 9.341 |
| Profit / pierdere netă | 19.762 | 11.516 | 8.467 | 11.783 | 6.141 | 2.884 | 20.433 | 10.666 | 6.222 | 382 | -3.379 | -5.475 | 639 | -704 | 7.441 |
| Active imobilizate | 662 | 1.385 | 2.108 | 2.831 | — | 755 | 1.509 | 2.263 | 3.017 | — | — | 2.199 | 4.598 | 11.128 | 12.394 |
| Active circulante | 35.146 | 23.231 | 20.365 | 21.256 | 20.526 | 27.253 | 49.274 | 39.281 | 29.823 | 22.982 | 22.935 | 23.770 | 28.015 | 19.395 | 40.177 |
| Creanțe | — | — | — | — | — | 1.736 | 1.736 | 5.803 | 5.602 | 4.156 | 3.495 | 26 | 2.170 | 2.170 | 3.782 |
| Casa și conturi la bănci | 35.146 | 23.231 | 20.365 | 21.256 | 20.526 | 25.517 | 47.538 | 33.478 | 24.221 | 18.826 | 19.440 | 23.744 | 25.845 | 17.225 | 36.395 |
| Cheltuieli în avans | — | 848 | 795 | 801 | 869 | 506 | 506 | 514 | 452 | 615 | 633 | 605 | 541 | 602 | 687 |
| Datorii | 3.159 | 1.077 | 1.397 | 484 | 1.774 | 1.034 | 6.692 | 6.894 | 8.794 | 5.321 | 5.674 | 5.301 | 6.407 | 5.016 | 6.445 |
| Capitaluri proprii | 32.649 | 24.387 | 21.871 | 24.404 | 19.621 | 27.480 | 44.597 | 35.164 | 24.498 | 18.276 | 17.894 | 21.273 | 26.747 | 26.109 | 46.813 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 22.04.1993 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Mureş |
| CAEN principal | 7260 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | COMP ALB IMPEX SRL |
| Nr. reg. com. | J26/692/1993 |
| EUID | ROONRC.J26/692/1993 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1993-03-01 |
| Sediu social | Bld. 1 Decembrie 1918, 1918, Mun. Târgu Mureş, MUREŞ |
| Domiciliu fiscal | JUD. MUREŞ, MUN. TÂRGU MUREŞ, BLD. 1 DECEMBRIE 1918, NR.1918, BL.190, AP.14 |
| Telefon | 0265145657 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| BARTA SMILE DENTISTRY S.R.L. | aceeași clădire |
| BARTENDER TRAINING MER S.R.L. | aceeași clădire |
| BINIAN SRL | aceeași clădire |
| BORBÉLY PÉ-ZSO S.R.L. | aceeași clădire |
| CODEDOCTOR S.R.L. | aceeași clădire |
| CONT CONSULTING SRL | aceeași clădire |
| DECORSIGN SRL inactiv | aceeași clădire |
| DEN SPORT CLUB SRL | aceeași clădire |
| ERIAB ARAD S.R.L. | aceeași clădire |
| ERIAB DEVELOPMENT S.R.L. | aceeași clădire |
| FRIG THEIMER IMPEX SRL inactiv | aceeași clădire |
| HUN GER DECOR S.R.L. | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 6209 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (0)
Niciunul.
Alte firme din Mureş
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25