DARIA & LUMI STYLE SRL
CUI 38009392 · J2017002673136
DARIA & LUMI STYLE SRL are CUI 38009392, nr. de înregistrare J2017002673136, înmatriculată pe 20.07.2017. Sediul social e în Loc. Năvodari, Oraş Năvodari, jud. Constanţa. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 9621. În 2025: cifră de afaceri 281.434 lei, profit net 53.869 lei, 4 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 281 mii lei · mediana 129 mii lei | 217% din mediană |
| Profit net | 54 mii lei · mediana 4 mii lei | de 15× mediana |
| Salariați | 4 · mediana 1 | 400% din mediană |
| Marjă netă | 19.1% · mediana 3.6% | 531% din mediană |
| Cifră pe salariat | 70 mii lei · mediana 112 mii lei | 63% din mediană |
Comparat cu 30.785 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 9 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 281.434 | 247.768 | 223.211 | 259.769 | 228.082 | 173.280 | 216.202 | 214.397 | 39.775 |
| Venituri totale | 504.779 | 247.768 | 241.141 | 259.769 | 228.082 | 178.830 | 216.205 | 214.397 | 39.775 |
| Cheltuieli totale | 440.850 | 389.752 | 289.253 | 254.761 | 206.848 | 200.783 | 188.470 | 184.074 | 31.950 |
| Profit / pierdere brută | 63.929 | -141.984 | -48.112 | 5.008 | 21.234 | -21.953 | 27.735 | 30.323 | 7.825 |
| Profit / pierdere netă | 53.869 | -144.464 | -50.524 | 2.408 | 18.953 | -23.742 | 25.572 | 28.179 | 7.427 |
| Active imobilizate | 166.147 | 190.298 | 214.449 | 238.600 | 93.178 | 95.909 | 89.475 | — | — |
| Active circulante | 12.242 | 6.247 | 36.177 | 7.632 | 9.652 | 50.869 | 89.205 | 45.587 | 27.784 |
| Stocuri | 6.962 | 1.050 | 553 | 1.754 | 2.234 | 1.211 | 8.285 | 70 | 9.042 |
| Creanțe | 549 | 2.971 | 24.378 | 594 | 2.065 | 48.175 | 78.863 | 45.305 | — |
| Casa și conturi la bănci | 4.731 | 2.226 | 11.246 | 5.284 | 5.353 | 1.483 | 2.057 | 212 | 18.742 |
| Datorii | 308.035 | 380.061 | 289.678 | 234.759 | 93.765 | 116.529 | 124.689 | 17.168 | 20.157 |
| Capitaluri proprii | -129.646 | -183.516 | -39.052 | 11.473 | 9.065 | 30.249 | 53.991 | 28.419 | 7.627 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 4 | 5 | 5 | 5 | 5 | 4 | 5 | 5 | 2 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 20.07.2017 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa |
| CAEN principal | 9621 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | DARIA & LUMI STYLE SRL |
| Nr. reg. com. | J2017002673136 |
| EUID | ROONRC.J2017002673136 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2017-07-20 |
| Sediu social | Str. Pescăruşului, 87A, Orş. Năvodari, CONSTANŢA |
| Domiciliu fiscal | JUD. CONSTANŢA, ORŞ. NĂVODARI, STR. PESCĂRUŞULUI, NR.87A |
| Telefon | 0722202034 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ADIMAR LOGISTIC INTERMED SRL | aceeași clădire |
| ALEXA TEAM HORECA S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| ALIN ŞI ALE FORTE SRL | aceeași clădire |
| ANDREEA LUXURY S.R.L. | aceeași clădire |
| ANDREI SIK S.R.L. | aceeași clădire |
| ANGELOMAR SRL inactiv | aceeași clădire |
| ANNA CONSTRUCT RESIDENCE S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| ANTO-OPTIC S.R.L. | aceeași clădire |
| ARR ELES SRL inactiv | aceeași clădire |
| AS STUDIO BALLET & DANCE S.R.L. | aceeași clădire |
| ATLANTIC DESTINY SRL inactiv | aceeași clădire |
| AURACRIS MARKET SRL inactiv | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 9602 | 2017 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (4)
CAEN autorizat (3)
Alte firme din Constanţa
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25