ALFLO CLEANING SYSTEM SRL
CUI 38089944 · J40/14248/2017
ALFLO CLEANING SYSTEM SRL are CUI 38089944, nr. de înregistrare J40/14248/2017, înmatriculată pe 10.08.2017. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 3, jud. Bucureşti. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 8121. În 2025: cifră de afaceri 738.114 lei, profit net 47.114 lei, 5 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 738 mii lei · mediana 188 mii lei | 392% din mediană |
| Profit net | 47 mii lei · mediana 26 mii lei | 184% din mediană |
| Salariați | 5 · mediana 1 | 500% din mediană |
| Marjă netă | 6.4% · mediana 15.2% | 42% din mediană |
| Cifră pe salariat | 148 mii lei · mediana 127 mii lei | 117% din mediană |
Comparat cu 43.048 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 9 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 738.114 | 532.072 | 379.782 | 615.770 | 1.347.969 | 777.149 | 213.468 | 189.004 | 65.895 |
| Venituri totale | 838.489 | 532.072 | 383.567 | 615.770 | 1.347.969 | 777.149 | 213.468 | 189.004 | 65.895 |
| Cheltuieli totale | 772.751 | 501.050 | 552.368 | 600.773 | 501.431 | 251.338 | 104.973 | 83.330 | 42.724 |
| Profit / pierdere brută | 65.738 | 31.022 | -168.801 | 14.997 | 846.538 | 525.811 | 108.495 | 105.674 | 23.171 |
| Profit / pierdere netă | 47.114 | 21.503 | -172.252 | 9.762 | 834.677 | 525.811 | 106.360 | 103.784 | 22.512 |
| Active imobilizate | 99.315 | 250.604 | 321.937 | 405.544 | 85.521 | 83.332 | — | — | — |
| Active circulante | 1.617.811 | 1.347.799 | 1.153.191 | 1.248.950 | 1.361.077 | 735.625 | 116.465 | 119.477 | 27.588 |
| Stocuri | — | — | — | — | — | — | — | 26 | — |
| Creanțe | 1.589.793 | 1.345.365 | 1.143.364 | 1.246.818 | 1.337.025 | 667.281 | 114.552 | 116.790 | 27.240 |
| Casa și conturi la bănci | 28.018 | 2.434 | 9.827 | 2.132 | 24.052 | 68.344 | 1.913 | 2.661 | 348 |
| Cheltuieli în avans | 2.400 | 2.400 | 2.400 | 2.400 | 2.400 | 2.400 | — | — | — |
| Datorii | 561.040 | 489.631 | 387.858 | 394.772 | 91.375 | 137.357 | 9.865 | 15.453 | 4.876 |
| Capitaluri proprii | 1.158.486 | 1.111.172 | 1.089.670 | 1.262.122 | 1.357.623 | 684.000 | 106.600 | 104.024 | 22.712 |
| Capital subscris vărsat | 200 | — | — | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 5 | 2 | 1 | 3 | 3 | 3 | 1 | 2 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | TRANSFER(SOSIRE) din data 16.09.2021 |
| Organ fiscal | Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice |
| CAEN principal | 8121 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | ALFLO CLEANING SYSTEM SRL |
| Nr. reg. com. | J40/14248/2017 |
| EUID | ROONRC.J40/14248/2017 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2017-08-10 |
| Sediu social | Bld. Theodor Pallady, 51, CAM. 5, Sector 3 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI |
| Domiciliu fiscal | MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, B-DUL THEODOR PALLADY, NR.51, CAM. 5 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ARCADE PROPERTY MANAGEMENT SRL | aceeași clădire |
| AVIROMS RENT-A-CAR SRL | aceeași clădire |
| BEAUTYONE COSMETICS SALON VKS S.R.L. | aceeași clădire |
| COVIX MEDIA SRL inactiv | aceeași clădire |
| CYROM PETROTRADING CO S.R.L. | aceeași clădire |
| EMERALD COMPANY SRL | aceeași clădire |
| GREEN SPACE PROPERTIES S.R.L. | aceeași clădire |
| JUMBO EC.R SRL | aceeași clădire |
| MAGNUM CONCRETE STRUCTURE S.R.L. | aceeași clădire |
| MAGNUM EXPERT BUILDING SRL | aceeași clădire |
| METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL | aceeași clădire |
| METRO CONVENIENCE ROMANIA S.R.L. | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 8121 | 2017 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (27)
Sunt 27 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (12)
Alte firme din Bucureşti
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25