LYRDENT STORE S.R.L.
CUI 38102792 · J23/4010/2019
LYRDENT STORE S.R.L. are CUI 38102792, nr. de înregistrare J23/4010/2019, înmatriculată pe 12.09.2019. Sediul social e în Sat Mogoşoaia, Comuna Mogoşoaia, jud. Ilfov. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 8211. În 2025: cifră de afaceri 6.285 lei, pierdere netă 768 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 6 mii lei · mediana 172 mii lei | 4% din mediană |
| Profit net | -768 lei · mediana 31 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Marjă netă | -12.2% · mediana 23.7% | sub mediană (pierdere) |
Comparat cu 103.071 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 9 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 6.285 | — | 0 | 2.000 | 3.500 | 32.381 | 19.099 | 7.000 | 8.100 |
| Venituri totale | 6.285 | 0 | 0 | 2.000 | 3.500 | 32.381 | 19.099 | 7.000 | 8.100 |
| Cheltuieli totale | 7.053 | 2.446 | 11.835 | 3.923 | 4.770 | 35.080 | 8.136 | 716 | 352 |
| Profit / pierdere brută | -768 | -2.446 | -11.835 | -1.923 | -1.270 | -2.699 | 10.963 | 6.284 | 7.748 |
| Profit / pierdere netă | -768 | -2.446 | -11.835 | -1.982 | -1.373 | -3.070 | 10.772 | 6.074 | 7.505 |
| Active circulante | 9.446 | 10.014 | 6.452 | 21.267 | 21.210 | 21.559 | 27.837 | 14.448 | 8.148 |
| Stocuri | — | 6.170 | 0 | — | — | — | — | — | — |
| Creanțe | 6.292 | 7 | 7 | 2.232 | 732 | 1.433 | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 3.154 | 3.837 | 6.445 | 19.035 | 20.478 | 20.126 | 27.837 | 14.448 | 8.148 |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | — | 108 | — | — | — |
| Datorii | 200 | 0 | 162 | 3.142 | 1.103 | 186 | 3.286 | 669 | 443 |
| Capitaluri proprii | 9.246 | 10.014 | 6.290 | 18.125 | 20.107 | 21.481 | 24.551 | 13.779 | 7.705 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | — | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | — | 0 | — | — | 1 | 1 | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | TRANSFER(SOSIRE) din data 11.09.2019 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Orăşenească Buftea |
| CAEN principal | 8211 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | LYRDENT STORE S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J23/4010/2019 |
| EUID | ROONRC.J23/4010/2019 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2019-09-12 |
| Sediu social | Str. Stadionului, 22, PARTER, Sat Mogoşoaia Com. Mogoşoaia, ILFOV |
| Domiciliu fiscal | JUD. ILFOV, SAT MOGOŞOAIA COM. MOGOŞOAIA, STR. STADIONULUI, NR.22, PARTER |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ALMON IT CONSULTING S.R.L. | aceeași clădire |
| AMITAYUS GEMS S.R.L. | aceeași clădire |
| ASTERIA SOFTTRAD S.R.L. | aceeași clădire |
| ATELIERUL DE CONSTRUCTII S.R.L. | aceeași clădire |
| BRIDGETECH S.R.L. | aceeași clădire |
| BUSINESS IDEAS MANAGEMENT S.R.L. | aceeași clădire |
| CHARISSE MARKETING DIVISION SRL inactiv | aceeași clădire |
| DAKINI GEMS S.R.L. | aceeași clădire |
| DENTOSARA S.R.L. | aceeași clădire |
| DRVV S.R.L. | aceeași clădire |
| FINWISE SOLUTIONS S.R.L. | aceeași clădire |
| GEMS OF DHARMA S.R.L. | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (3)
| 8211 | 2025 |
| 6010 | 2021 – 2024 |
| 4646 | 2017 – 2020 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
CAEN autorizat (15)
Alte firme din Ilfov
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25