GABRI DECOR SRL
CUI 38131968 · J2017000648361
GABRI DECOR SRL are CUI 38131968, nr. de înregistrare J2017000648361, înmatriculată pe 23.08.2017. Sediul social e în Municipiul Tulcea, jud. Tulcea. Este plătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 4334. În 2025: cifră de afaceri 68.449 lei, profit net 66.304 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 68 mii lei · mediana 221 mii lei | 31% din mediană |
| Profit net | 66 mii lei · mediana 19 mii lei | 355% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 2 | 50% din mediană |
| Marjă netă | 96.9% · mediana 9.3% | de 10× mediana |
| Cifră pe salariat | 68 mii lei · mediana 141 mii lei | 48% din mediană |
Comparat cu 112.126 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 7 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 68.449 | 99.859 | 573.244 | 51.330 | 168.601 | 298.524 | 139.816 |
| Venituri totale | 100.091 | 102.422 | 573.244 | 51.330 | 168.601 | 298.524 | 139.816 |
| Cheltuieli totale | 21.063 | 88.380 | 108.299 | 2.530 | — | 1.782 | — |
| Profit / pierdere brută | 79.028 | 14.042 | 464.945 | 48.800 | 168.601 | 296.742 | 139.816 |
| Profit / pierdere netă | 66.304 | 5.663 | 460.393 | 47.260 | 163.542 | 287.786 | 135.622 |
| Active circulante | 613 | 845.664 | 1.584.138 | 649.257 | 601.837 | 433.236 | 140.016 |
| Creanțe | -48.105 | 148.520 | 865.177 | 570.638 | 519.308 | 350.707 | 84.533 |
| Casa și conturi la bănci | 48.718 | 697.144 | 718.961 | 78.619 | 82.529 | 82.529 | 55.483 |
| Datorii | 1.266 | 379.368 | 172.002 | 151.849 | 150.309 | 145.250 | 4.194 |
| Capitaluri proprii | -653 | 466.296 | 1.412.136 | 497.408 | 451.528 | 287.986 | 135.822 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Mon Jan 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 23.08.2017 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Tulcea |
| CAEN principal | 4334 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | GABRI DECOR SRL |
| Nr. reg. com. | J2017000648361 |
| EUID | ROONRC.J2017000648361 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2017-08-23 |
| Sediu social | Str. Păcii, 103, camera 1, Mun. Tulcea, TULCEA |
| Domiciliu fiscal | JUD. TULCEA, MUN. TULCEA, STR. PĂCII, NR.103, CAMERA 1, BL.M2, SC.A, ET.1, AP.15 |
| Telefon | 00393204872899 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| BRV DESIGN & CONSTRUCT S.R.L. | aceeași clădire |
| CARASTOIAN-SERIL SNC | aceeași clădire |
| CODUX ART MEDIA S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| CONTROL TEX SRL inactiv | aceeași clădire |
| COST SYM FAST SRL | aceeași clădire |
| ELIZALEX CONTRUKTORA S.R.L. | aceeași clădire |
| GABRI MAR 73 S.R.L. | aceeași clădire |
| JARO PROJECT SRL inactiv | aceeași clădire |
| LA PARISIENNE SALON D`ESTHETIQUE S.R.L. | aceeași clădire |
| LIVICONT AUDIT SRL | aceeași clădire |
| MARCAGA TUR S.R.L. | aceeași clădire |
| MAXIM COMCONS S.R.L. | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4334 | 2017 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (25)
Sunt 25 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Tulcea
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25