AMELISSE BEAUTY & MORE SRL
CUI 38145262 · J2017003558353
AMELISSE BEAUTY & MORE SRL are CUI 38145262, nr. de înregistrare J2017003558353, înmatriculată pe 28.08.2017. Sediul social e în Municipiul Timişoara, jud. Timiş. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 9622. În 2025: cifră de afaceri 12.810 lei, pierdere netă 10.264 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 13 mii lei · mediana 129 mii lei | 10% din mediană |
| Profit net | -10 mii lei · mediana 4 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Marjă netă | -80.1% · mediana 3.6% | sub mediană (pierdere) |
Comparat cu 30.784 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 9 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 12.810 | 13.925 | — | — | 11.270 | 19.057 | 16.315 | 32.580 | 8.290 |
| Venituri totale | 12.810 | 13.925 | 0 | 0 | 11.270 | 19.106 | 16.366 | 32.580 | 8.290 |
| Cheltuieli totale | 23.074 | 20.166 | 7.048 | 1.350 | 33.857 | 29.304 | 50.158 | 47.453 | 14.669 |
| Profit / pierdere brută | -10.264 | -6.241 | -7.048 | -1.350 | -22.587 | -10.198 | -33.792 | -14.873 | -6.379 |
| Profit / pierdere netă | -10.264 | -6.241 | -7.048 | -1.350 | -22.587 | -10.626 | -33.955 | -15.199 | -6.457 |
| Active circulante | 7.478 | 4.340 | 1.829 | 10.049 | 7.565 | 1.327 | 2.303 | 3.682 | 989 |
| Creanțe | 3.509 | 1.184 | 1.184 | 9.393 | 3.732 | 1.184 | 1.184 | 2.584 | — |
| Casa și conturi la bănci | 3.969 | 3.156 | 645 | 656 | 3.833 | 143 | 1.119 | 1.098 | 989 |
| Datorii | 121.005 | 107.603 | 98.852 | 100.023 | 96.189 | 67.364 | 57.714 | 25.138 | 7.246 |
| Capitaluri proprii | -113.527 | -103.263 | -97.023 | -89.974 | -88.624 | -66.037 | -55.411 | -21.456 | -6.257 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 28.08.2017 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş |
| CAEN principal | 9622 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | AMELISSE BEAUTY & MORE SRL |
| Nr. reg. com. | J2017003558353 |
| EUID | ROONRC.J2017003558353 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2017-08-28 |
| Sediu social | Str. Baba Dochia, 10, Mun. Timişoara, TIMIŞ |
| Domiciliu fiscal | JUD. TIMIŞ, MUN. TIMIŞOARA, STR. BABA DOCHIA, NR.10, BL.A2, SC.B, ET.4, AP.10 |
| Telefon | 0256447720 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ADALYA SUPORT S.R.L. | aceeași clădire |
| ALLURE AR EVENTS S.R.L. | aceeași clădire |
| ALPHA CLINICS SRL | aceeași clădire |
| ARTHA CONSULTING SRL inactiv | aceeași clădire |
| BRAU CONSTRUCT SRL inactiv | aceeași clădire |
| CLADORE PROD SRL inactiv | aceeași clădire |
| CREPUSCULAR S.R.L. | aceeași clădire |
| DACILAND SRL | aceeași clădire |
| DAN-CURIER SRL inactiv | aceeași clădire |
| DSMILE BY DANA VISAN S.R.L. | aceeași clădire |
| DTS INSTAL S.R.L. | aceeași clădire |
| EDESIDERIO S.R.L. | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 9622 | 2025 |
| 9602 | 2017 – 2024 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (2)
Alte firme din Timiş
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25