MENA DEVELOPMENT SERVICES SRL
CUI 38201109 · J2017015590408
MENA DEVELOPMENT SERVICES SRL are CUI 38201109, nr. de înregistrare J2017015590408, înmatriculată pe 11.09.2017. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 1, jud. Bucureşti. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 8559. În 2025: cifră de afaceri 39.682 lei, profit net 16.531 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 40 mii lei · mediana 105 mii lei | 38% din mediană |
| Profit net | 17 mii lei · mediana 7 mii lei | 245% din mediană |
| Marjă netă | 41.7% · mediana 10.2% | 409% din mediană |
Comparat cu 19.634 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 9 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 39.682 | 23.990 | 16.788 | 4.308 | 16.919 | 3.293 | 23.781 | 15.116 | 101.091 |
| Venituri totale | 39.682 | 23.990 | 16.788 | 4.308 | 16.919 | 3.293 | 23.781 | 15.116 | 101.091 |
| Cheltuieli totale | 21.708 | 31.344 | 15.198 | 5.549 | 14.950 | 5.704 | 36.052 | 28.999 | 9.827 |
| Profit / pierdere brută | 17.974 | -7.354 | 1.590 | -1.241 | 1.969 | -2.411 | -12.271 | -13.883 | 91.264 |
| Profit / pierdere netă | 16.531 | -7.354 | 1.516 | -1.370 | 1.455 | -2.500 | -12.984 | -14.336 | 88.232 |
| Active imobilizate | 5.000 | — | 0 | — | — | — | — | — | 395 |
| Active circulante | 4.390 | 3.912 | 6.038 | 4.839 | 4.725 | -30 | 1.945 | 56.279 | 93.344 |
| Creanțe | 2.326 | 2.168 | 5.920 | 4.696 | 4.697 | — | — | 55.000 | 90.000 |
| Casa și conturi la bănci | 2.064 | 1.744 | 118 | 143 | 28 | -30 | 1.945 | 1.279 | 3.344 |
| Datorii | 0 | 11.053 | 5.825 | 6.142 | 4.658 | 1.358 | 834 | 42.183 | 5.307 |
| Capitaluri proprii | 9.390 | -7.141 | 213 | -1.303 | 67 | -1.388 | 1.111 | 14.096 | 88.432 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | — | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 11.09.2017 |
| Organ fiscal | Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice |
| CAEN principal | 8559 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | MENA DEVELOPMENT SERVICES SRL |
| Nr. reg. com. | J2017015590408 |
| EUID | ROONRC.J2017015590408 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2017-09-11 |
| Sediu social | Str. Argentina, 10, Sector 1 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI |
| Domiciliu fiscal | MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR ARGENTINA, NR.10, AP.2 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| CELI FILM INTERNATIONAL SRL | aceeași clădire |
| ARTE CONSTRUCTOR S.R.L. | 21 m |
| BLACK SEA INDUSTRY S.R.L. inactiv | 21 m |
| CLOUDS RECORDS S.R.L. | 21 m |
| FINE LINE INDUSTRY S.R.L. | 21 m |
| GAMES & SPORTS DISTRIBUTION ROMANIA SRL inactiv | 24 m |
| GENERAL UNICON ROMANIA S.R.L. inactiv | 24 m |
| NOCT CONCEPT STUDIO S.R.L. | 29 m |
| AXANET SERVICES SRL inactiv | 33 m |
| CLAMAT FOOD INDUSTRY SRL | 38 m |
| HEALTH FLOW SOLUTION S.R.L. | 38 m |
| POSTURO FIT S.R.L. | 38 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 8559 | 2017 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (33)
Alte firme din Bucureşti
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08