WINTACT PK SRL
CUI 38239189 · J26/1733/2017
WINTACT PK SRL are CUI 38239189, nr. de înregistrare J26/1733/2017, înmatriculată pe 19.09.2017. Sediul social e în Municipiul Târgu Mureş, jud. Mureş. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 6920. În 2025: cifră de afaceri 356.100 lei, profit net 85.986 lei, 2 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 356 mii lei · mediana 172 mii lei | 207% din mediană |
| Profit net | 86 mii lei · mediana 31 mii lei | 273% din mediană |
| Salariați | 2 · mediana 1 | 200% din mediană |
| Marjă netă | 24.1% · mediana 23.7% | 102% din mediană |
| Cifră pe salariat | 178 mii lei · mediana 176 mii lei | 101% din mediană |
Comparat cu 103.071 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 9 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 356.100 | 263.400 | 298.700 | 295.250 | 259.400 | 175.200 | 143.200 | 158.800 | 51.200 |
| Venituri totale | 356.100 | 264.048 | 298.702 | 295.250 | 259.400 | 175.200 | 143.200 | 158.800 | 51.200 |
| Cheltuieli totale | 254.124 | 204.304 | 45.273 | 37.015 | 35.804 | 31.955 | 31.884 | 20.928 | 1.646 |
| Profit / pierdere brută | 101.976 | 59.744 | 253.429 | 258.235 | 223.596 | 143.245 | 111.316 | 137.872 | 49.554 |
| Profit / pierdere netă | 85.986 | 50.376 | 250.501 | 255.340 | 221.053 | 141.615 | 109.883 | 136.283 | 48.018 |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | 109 |
| Active circulante | 129.745 | 97.346 | 301.134 | 440.358 | 226.194 | 145.773 | 171.914 | 166.545 | 50.009 |
| Creanțe | 81.235 | 55.201 | 267.191 | 216.857 | 44.800 | 22.256 | 11.400 | 2.450 | 1.650 |
| Casa și conturi la bănci | 48.510 | 42.145 | 33.943 | 223.501 | 181.394 | 123.517 | 160.514 | 164.095 | 48.359 |
| Datorii | 42.559 | 45.770 | 49.433 | 183.818 | 3.941 | 2.958 | 60.831 | 2.297 | 1.100 |
| Capitaluri proprii | 87.186 | 51.576 | 251.701 | 256.540 | 222.253 | 142.815 | 111.083 | 164.248 | 49.018 |
| Capital subscris vărsat | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 |
| Număr mediu de salariați | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 19.09.2017 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Mureş |
| CAEN principal | 6920 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | WINTACT PK SRL |
| Nr. reg. com. | J26/1733/2017 |
| EUID | ROONRC.J26/1733/2017 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2017-09-19 |
| Sediu social | Str. Mihai Eminescu, 60, CORPUL A, Mun. Târgu Mureş, MUREŞ |
| Domiciliu fiscal | JUD. MUREŞ, MUN. TÂRGU MUREŞ, STR. MIHAI EMINESCU, NR.60, CORPUL A, ET.II |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| KONTAX PERFORMER SRL | aceeași clădire |
| SCENA ART SRL inactiv | aceeași clădire |
| SQUAT PERPETUU S.R.L. | aceeași clădire |
| ATLAS IMOBILIARE SRL | 23 m |
| DEAL PROPRIETATI SRL | 23 m |
| KEMENY FOREST S.R.L. | 23 m |
| PHARMA PARK RO S.R.L. | 23 m |
| REDMED PHARMA S.R.L. | 23 m |
| STASIMON S.R.L. | 23 m |
| TRANSPAD PROPERTIES SRL | 23 m |
| SOPHINVEST S.R.L. inactiv | 35 m |
| RX TRACK & TRACE S.R.L. | 43 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 6920 | 2017 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (3)
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Mureş
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25