TECHNICAL LEAD & DEVELOPMENT SRL
CUI 38274151 · J29/2367/2017
TECHNICAL LEAD & DEVELOPMENT SRL are CUI 38274151, nr. de înregistrare J29/2367/2017, înmatriculată pe 27.09.2017. Sediul social e în Sat Corlateşti, Comuna Berceni, jud. Prahova. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 7112. În 2025: cifră de afaceri 2.915.703 lei, profit net 1.447.007 lei, 4 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
| Data | Autoritate | Obiect | Valoare |
|---|---|---|---|
| 2024-03-25 | Administratia Nationala a Rezervelor de Stat s | Servicii de expertiza (Rev.2) | 504 mii lei |
| 2023-10-27 | ADMINISTRATIA NATIONALA A REZERVELOR DE STAT S | Pregatire de proiecte si proiectare, est | 256 mii lei |
| 2023-10-16 | ADMINISTRATIA NATIONALA A REZERVELOR DE STAT S | Servicii de expertiza (Rev.2) | 366 mii lei |
Contracte din SEAP, date deschise. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 2,9 mil lei · mediana 172 mii lei | de 17× mediana |
| Profit net | 1,4 mil lei · mediana 31 mii lei | de 46× mediana |
| Salariați | 4 · mediana 1 | 400% din mediană |
| Marjă netă | 49.6% · mediana 23.7% | 209% din mediană |
| Cifră pe salariat | 729 mii lei · mediana 176 mii lei | 414% din mediană |
Comparat cu 103.071 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 9 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 2.915.703 | 2.651.893 | 2.979.619 | 2.156.346 | 789.280 | 1.112.838 | 226.706 | 124.607 | 75.107 |
| Venituri totale | 2.923.052 | 2.658.448 | 2.983.761 | 2.160.789 | 789.311 | 1.113.409 | 226.706 | 124.607 | 75.107 |
| Cheltuieli totale | 1.225.608 | 1.181.698 | 1.032.076 | 663.361 | 471.055 | 355.638 | 31.893 | 33.202 | 4.570 |
| Profit / pierdere brută | 1.697.444 | 1.476.750 | 1.951.685 | 1.497.428 | 318.256 | 757.771 | 194.813 | 91.405 | 70.537 |
| Profit / pierdere netă | 1.447.007 | 1.240.898 | 1.820.305 | 1.476.295 | 311.309 | 746.643 | 188.012 | 87.666 | 68.284 |
| Active imobilizate | 229.332 | 302.415 | 401.907 | 227.024 | 260.736 | 313.332 | 103.781 | 15.884 | 7.073 |
| Active circulante | 2.330.232 | 1.259.926 | 1.734.588 | 1.450.321 | 387.905 | 607.684 | 90.824 | 72.041 | 66.064 |
| Stocuri | 498 | 576 | — | — | — | — | — | 0 | 0 |
| Creanțe | 1.143.353 | 766.971 | 866.377 | 1.051.504 | 240.774 | 255.535 | 68.421 | 0 | 46.622 |
| Casa și conturi la bănci | 1.186.381 | 492.379 | 868.211 | 398.817 | 147.131 | 352.149 | 22.403 | 72.041 | 19.442 |
| Cheltuieli în avans | 14.762 | 6.322 | 42.345 | 6.784 | 4.275 | 3.729 | 620 | 1.195 | 0 |
| Datorii | 1.127.079 | 327.525 | 356.985 | 202.353 | 125.660 | 177.862 | 6.973 | 1.214 | 4.653 |
| Venituri în avans | — | — | 1.310 | 5.241 | — | — | — | 0 | 0 |
| Capitaluri proprii | 1.447.247 | 1.241.138 | 1.820.545 | 1.476.535 | 527.256 | 746.883 | 188.252 | 87.906 | 68.484 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 4 | 2 | 2 | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | DA |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 27.09.2017 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Orăşenească Boldeşti Scăeni |
| CAEN principal | 7112 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | TECHNICAL LEAD & DEVELOPMENT SRL |
| Nr. reg. com. | J29/2367/2017 |
| EUID | ROONRC.J29/2367/2017 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2017-09-27 |
| Sediu social | Str. Pădurii, 279, CAMERA NR. 1, Sat Corlăteşti Com. Berceni, PRAHOVA |
| Domiciliu fiscal | JUD. PRAHOVA, SAT CORLĂTEŞTI COM. BERCENI, STR. PĂDURII, NR.279, CAMERA NR. 1, ET.P |
| Telefon | 0726671892 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| CRIS TEHNO PAPER SRL inactiv | aceeași clădire |
| CRISMANI COM SRL | aceeași clădire |
| CUSTOM SERVICES CONSTRUCT SRL | aceeași clădire |
| DNO SPEED LOGISTICS SRL | aceeași clădire |
| PERFECT MARKET SHOP SRL | aceeași clădire |
| PRIMUS CREDIT PARC S.R.L. | aceeași clădire |
| SEBAL AUTOMOBILE S.R.L. | aceeași clădire |
| SPUMOFLAME SERV SRL | aceeași clădire |
| FULL ECOSERV S.R.L. | 203 m |
| GEMI SOF MOB S.R.L. | 203 m |
| PONEX MRY S.R.L. inactiv | 203 m |
| BOBANU STL S.R.L. | 300 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 7112 | 2017 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (4)
Alte firme din Prahova
| 1333593 | LIVSIM POLICOM SRL |
| 1346186 | UNIVERS SANDRA SRL |
| 1346801 | IPIP SA |
| 1360296 | PETROSTAR SA |
| 1360687 | WEATHERFORD ATLAS GIP SA |
| 1361232 | CONSUS SRL |
| 2698601 | ARMADOS SRL |
| 2706216 | TOPO SOARE GRIGORE SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25