AFTER SCHOOL CLUB SRL
CUI 38282189 · J39/942/2017 · dizolvare
AFTER SCHOOL CLUB SRL are CUI 38282189, nr. de înregistrare J39/942/2017, înmatriculată pe 28.09.2017. Sediul social e în Municipiul Focşani, jud. Vrancea. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 8891. În 2024: cifră de afaceri 0 lei, pierdere netă 200 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 0 lei · mediana 220 mii lei | 0% din mediană |
| Profit net | -200 lei · mediana 40 mii lei | sub mediană (pierdere) |
Comparat cu 38.018 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 8 ani (lei)
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 173.766 | 112.047 |
| Venituri totale | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 347.299 | 223.578 |
| Cheltuieli totale | 200 | 200 | 6.525 | 2.400 | 1.265 | 922 | 336.569 | 197.130 |
| Profit / pierdere brută | -200 | -200 | -6.525 | -2.400 | -1.265 | -922 | 10.730 | 26.448 |
| Profit / pierdere netă | -200 | -200 | -6.525 | -2.400 | -1.265 | -922 | 8.992 | 25.328 |
| Active circulante | 23.009 | 23.209 | 23.409 | 29.934 | 32.333 | 33.598 | 34.520 | 46.284 |
| Stocuri | — | — | — | 6.325 | 6.325 | — | — | 1.261 |
| Casa și conturi la bănci | 23.009 | 23.209 | 23.409 | 23.609 | 26.008 | 33.598 | 34.520 | 45.023 |
| Datorii | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 20.756 |
| Capitaluri proprii | 23.009 | 23.209 | 23.409 | 29.934 | 32.333 | 33.598 | 34.520 | 25.528 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — | 0 | 6 | 9 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 28.09.2017 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vrancea |
| CAEN principal | 8891 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | AFTER SCHOOL CLUB SRL |
| Nr. reg. com. | J39/942/2017 |
| EUID | ROONRC.J39/942/2017 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2017-09-28 |
| Sediu social | Str. Moldova, 13, Mun. Focşani, VRANCEA |
| Domiciliu fiscal | JUD. VRANCEA, MUN. FOCŞANI, STR. MOLDOVA, NR.13, ET.PARTER |
| Telefon | 0722560317 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| AIDA PREST COM SRL | aceeași clădire |
| GRAFICIANU SRL | aceeași clădire |
| MAYRA AUTO PROFESIONAL S.R.L. | aceeași clădire |
| MELINTEANU PREST SRL | aceeași clădire |
| MELISERVAUTO SRL | aceeași clădire |
| NEGREA DAN 100 S.R.L. | aceeași clădire |
| PROMELINTEANU S.R.L. | aceeași clădire |
| PROWASABI S.R.L. | aceeași clădire |
| TEHNODENT SRL | aceeași clădire |
| PETRAMAN 2005 SRL | 28 m |
| LAGE IMPEX SRL | 95 m |
| HAM & CHELU S.R.L. | 111 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 8891 | 2017 – 2024 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (5)
| 3356798 | AIDA PREST COM SRL |
| 6049640 | MELINTEANU PREST SRL |
| 41756134 | MAYRA AUTO PROFESIONAL S.R.L. |
| 45513316 | PROMELINTEANU S.R.L. |
CAEN autorizat (0)
Niciunul.
Alte firme din Vrancea
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25