CARAMAVROV SPORT SRL
CUI 38293102 · J40/16712/2017
CARAMAVROV SPORT SRL are CUI 38293102, nr. de înregistrare J40/16712/2017, înmatriculată pe 02.10.2017. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 6, jud. Bucureşti. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 6312. În 2025: cifră de afaceri 80.472 lei, profit net 1.794 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 80 mii lei · mediana 158 mii lei | 51% din mediană |
| Profit net | 2 mii lei · mediana 40 mii lei | 5% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 2.2% · mediana 36.4% | 6% din mediană |
| Cifră pe salariat | 80 mii lei · mediana 221 mii lei | 36% din mediană |
Comparat cu 33.354 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 9 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 80.472 | 85.199 | 103.571 | 180.728 | 136.371 | 82.296 | 558.350 | 544.927 | 65.066 |
| Venituri totale | 80.474 | 85.202 | 103.576 | 180.741 | 136.399 | 82.296 | 558.414 | 544.985 | 65.066 |
| Cheltuieli totale | 77.875 | 104.540 | 97.536 | 119.319 | 111.382 | 63.026 | 492.794 | 410.594 | 35.602 |
| Profit / pierdere brută | 2.599 | -19.338 | 6.040 | 61.422 | 25.017 | 19.270 | 65.620 | 134.391 | 29.464 |
| Profit / pierdere netă | 1.794 | -20.190 | 5.025 | 59.028 | 20.991 | 19.270 | 60.037 | 128.942 | 28.813 |
| Active imobilizate | — | — | — | — | 2.892 | 6.363 | 9.834 | 13.305 | — |
| Active circulante | 19.302 | 32.316 | 55.178 | 117.076 | 33.356 | 35.363 | 67.130 | 139.307 | 61.782 |
| Stocuri | — | — | — | 797 | — | — | — | — | — |
| Creanțe | 1.995 | — | 14 | 50.891 | — | 763 | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 17.307 | 32.316 | 55.164 | 65.388 | 33.356 | 34.600 | 67.130 | 139.307 | 61.782 |
| Datorii | 32.434 | 47.241 | 49.913 | 57.808 | 15.017 | 22.216 | 16.687 | 23.420 | 32.769 |
| Capitaluri proprii | -13.132 | -14.925 | 5.265 | 59.268 | 21.231 | 19.510 | 60.277 | 129.192 | 29.013 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | DA |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 02.10.2017 |
| Organ fiscal | Administraţia Sector 6 a Finanţelor Publice |
| CAEN principal | 6312 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | CARAMAVROV SPORT SRL |
| Nr. reg. com. | J40/16712/2017 |
| EUID | ROONRC.J40/16712/2017 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2017-10-02 |
| Sediu social | Bld. Timişoara, 73, CAM. 2, Sector 6 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI |
| Domiciliu fiscal | MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, B-DUL TIMIŞOARA, NR.73, CAM. 2, BL.C12, SC.D, ET.4, AP.133 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| AC&DS TOTAL ELECTRIC S.R.L. | aceeași clădire |
| AD QUANTUM ASIG - AGENT DE ASIGURARE SRL | aceeași clădire |
| ALCAMED SRL inactiv | aceeași clădire |
| ALIMAN CONSULTING FINANCE S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| BLUE BYTE Technologies SRL inactiv | aceeași clădire |
| CONSILIUM GRUP SRL inactiv | aceeași clădire |
| CRINA ART SRL inactiv | aceeași clădire |
| DĂM DE VESTE SRL | aceeași clădire |
| ECO PLAST IND. SRL | aceeași clădire |
| EVER TRADITIONAL S.R.L. | aceeași clădire |
| IULPRESS EXCLUSIV SRL inactiv | aceeași clădire |
| LIVIELINA COM SRL inactiv | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 6312 | 2017 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (24)
Sunt 24 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (28)
Alte firme din Bucureşti
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25