STRATEGIC GLOBAL ONE SRL
CUI 38316613 · J2017001075276
STRATEGIC GLOBAL ONE SRL are CUI 38316613, nr. de înregistrare J2017001075276, înmatriculată pe 05.10.2017. Sediul social e în Sat Răuceşti, Comuna Răuceşti, jud. Neamţ. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 8123. În 2025: cifră de afaceri 256.869 lei, profit net 129.315 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
| Data | Autoritate | Obiect | Valoare |
|---|---|---|---|
| 2024-06-18 | Directia Generala de Asistenta Sociala si Prot | Servicii de dezinfectie si de dezinsecti | 2 mii lei |
| 2024-06-18 | COMPLEXUL DE SERVICII PENTRU PERSOANE ADULTE C | Servicii de dezinfectie si de dezinsecti | 10 mii lei |
| 2024-06-14 | Directia Generala de Asistenta Sociala si Prot | Servicii de dezinfectie si de dezinsecti | 1 mii lei |
| 2024-06-13 | Directia Generala de Asistenta Sociala si Prot | Servicii de dezinfectie si de dezinsecti | 5 mii lei |
| 2024-06-11 | Directia Generala de Asistenta Sociala si Prot | Servicii de dezinfectie si de dezinsecti | 2 mii lei |
| 2024-06-06 | Directia Generala de Asistenta Sociala si Prot | Servicii de dezinfectie si de dezinsecti | 1 mii lei |
| 2024-06-06 | Directia Generala de Asistenta Sociala si Prot | Servicii de dezinfectie si de dezinsecti | 1 mii lei |
| 2024-05-27 | CENTRUL SCOLAR PENTRU EDUCATIE INCLUZIVA TARGU | Servicii de dezinfectie si de dezinsecti | 4 mii lei |
| 2024-04-03 | Centrul de Ingrijire si Asistenta Tg. Neamt | Servicii de dezinfectie si de dezinsecti | 4 mii lei |
| 2024-03-29 | Complexul Rezidențial de Servicii Sociale ”Bar | Servicii de dezinfectie si de dezinsecti | 19 mii lei |
Contracte din SEAP, date deschise. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 257 mii lei · mediana 188 mii lei | 136% din mediană |
| Profit net | 129 mii lei · mediana 26 mii lei | 505% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 50.3% · mediana 15.2% | 331% din mediană |
| Cifră pe salariat | 257 mii lei · mediana 127 mii lei | 203% din mediană |
Comparat cu 43.045 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 9 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 256.869 | 287.910 | 279.290 | 285.963 | 254.266 | 416.646 | 144.099 | 83.334 | 36.494 |
| Venituri totale | 256.874 | 287.910 | 279.335 | 286.013 | 254.266 | 416.727 | 144.099 | 83.423 | 36.494 |
| Cheltuieli totale | 99.747 | 80.993 | 95.821 | 58.004 | 48.310 | 123.845 | 98.790 | 73.725 | 37.100 |
| Profit / pierdere brută | 157.127 | 206.917 | 183.514 | 228.009 | 205.956 | 292.882 | 45.309 | 9.698 | -606 |
| Profit / pierdere netă | 129.315 | 172.779 | 154.521 | 219.858 | 198.328 | 280.380 | 41.808 | 7.911 | -1.701 |
| Active imobilizate | 89.274 | 98.695 | 84.344 | 71.673 | 66.048 | 65.171 | 55.171 | 29.185 | — |
| Active circulante | 78.434 | 52.720 | 130.147 | 216.178 | 200.667 | 274.220 | 20.043 | 15.639 | 95 |
| Stocuri | — | — | — | 15.280 | 15.280 | 14.840 | 19.882 | 15.317 | — |
| Creanțe | 23.450 | 3.825 | 20.942 | — | 2.380 | 13.196 | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 54.984 | 48.895 | 109.205 | 200.898 | 183.007 | 246.184 | 161 | 322 | 95 |
| Datorii | 17.313 | 3.836 | 163.190 | 221.305 | 200.169 | 291.172 | 26.995 | 38.413 | 1.596 |
| Capitaluri proprii | 150.395 | 147.579 | 51.301 | 66.546 | 66.546 | 48.219 | 48.219 | 6.411 | -1.501 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Thu Sep 01 2022 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 05.10.2017 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Orăşenească TÂRGU NEAMŢ |
| CAEN principal | 8123 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | STRATEGIC GLOBAL ONE SRL |
| Nr. reg. com. | J2017001075276 |
| EUID | ROONRC.J2017001075276 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2017-10-05 |
| Sediu social | Str TROFINEŞTI, 19, Sat Răuceşti Com. Răuceşti, NEAMŢ |
| Domiciliu fiscal | JUD. NEAMŢ, SAT RĂUCEŞTI COM. RĂUCEŞTI, STR TROFINEŞTI, NR.19 |
| Telefon | 0233788358 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| SENADA BUILDING S.R.L. | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4675 | 2017 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (9)
Alte firme din Neamţ
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25