Registrul firmelor CautăVerifică listăProspecțiFirme noiBarometru HoReCaÎmbogățeșteMonitorizareStatisticiGhiduriHartăSurseAPI

← căutare

DATAFIN EXPERT S.R.L.

CUI 38332007 · J5/2675/2017

cu contul HoReCaOS, sau pe email

DATAFIN EXPERT S.R.L. are CUI 38332007, nr. de înregistrare J5/2675/2017, înmatriculată pe 10.10.2017. Sediul social e în Municipiul Oradea, jud. Bihor. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 8299. În 2025: cifră de afaceri 66.594 lei, profit net 29.880 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).

Evaluare

10/10
Fără semnale de risc Calculat din datele fiscale și din ultimul bilanț.
+1 Cifra de afaceri a crescut 31%
+2 Profitabilă, cu capitaluri pozitive

Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.

Contracte publice

Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).

Față de industrie

Cifră de afaceri 67 mii lei · mediana 189 mii lei 35% din mediană
Profit net 30 mii lei · mediana 26 mii lei 117% din mediană
Marjă netă 44.9% · mediana 15.2% 295% din mediană

Comparat cu 42.562 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.

Evoluție financiară

Cifră de afaceri 67 mii lei
2017: 11 mii lei 172018: 91 mii lei 182019: 151 mii lei 192020: 134 mii lei 202021: 174 mii lei 212022: 266 mii lei 222023: 298 mii lei 232024: 51 mii lei 242025: 67 mii lei 25
Profit net 30 mii lei
2017: 3 mii lei 172018: 45 mii lei 182019: 102 mii lei 192020: 74 mii lei 202021: 71 mii lei 212022: 154 mii lei 222023: 123 mii lei 232024: 2 mii lei 242025: 30 mii lei 25
Salariați 1
2017: 1 172018: 2 182019: 1 192020: 1 202021: 2 212022: 2 222023: 3 232024: 1 24
Bilanț detaliat · 9 ani (lei)
Indicator202520242023202220212020201920182017
Cifra de afaceri netă66.59450.929297.864265.672174.170134.020151.23191.18011.350
Venituri totale67.03451.904298.577265.672174.170134.020151.23191.18011.350
Cheltuieli totale31.84150.087173.023108.899101.21958.58547.80245.6688.526
Profit / pierdere brută35.1931.817125.554156.77372.95175.435103.42945.5122.824
Profit / pierdere netă29.8801.550122.794154.41971.44174.187101.91644.6002.710
Active circulante50.04562.542129.100173.71382.36878.711105.61845.9206.073
Creanțe35.30535.81046.650147.03523.17714.90211.47712.732570
Casa și conturi la bănci14.74026.73282.45026.67859.19163.80994.14133.1885.503
Datorii19.9255.5586.06619.05410.6874.2843.4621.0803.163
Capitaluri proprii30.12056.984123.034154.65971.68174.427102.15644.8402.910
Capital subscris vărsat200200200200200200200200200
Număr mediu de salariați—13221121

Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.

Fiscal

Plătitor de TVAnu
Inactiv fiscalactiv
Registrul RO e-Facturanu —
TVA la încasarenu
Split TVAnu
Datorii la stat verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor
Stare înregistrareINREGISTRAT din data 10.10.2017
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bihor
CAEN principal8299
IBAN—

Identificare

Denumire ONRCDATAFIN EXPERT S.R.L.
Nr. reg. com.J05/2675/2017
EUIDROONRC.J5/2675/2017
Formă juridicăSRL
Înmatriculare2017-10-10
Sediu socialStr. Aluminei, 1, Mun. Oradea, BIHOR
Domiciliu fiscalJUD. BIHOR, MUN. ORADEA, STR. ALUMINEI, NR.1, BL.C31, AP.2
Telefon0746933329
Web—

Reprezentanți legali

Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.

Sediul pe hartă

Poziție la nivel de clădire · deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors

Firme active în apropieredistanță
ANGELINE SHOP S.R.L. inactiv aceeași clădire
AQUAGEOTOP SRL aceeași clădire
CATANY ROSE S.R.L. aceeași clădire
DATAFIN CONSULTING SRL aceeași clădire
FLADRIS COM SRL aceeași clădire
JE TAIME CONCEPT S.R.L. inactiv aceeași clădire
MAR-TOY EVENT S.R.L. aceeași clădire
NOMI & SAND SRL inactiv aceeași clădire
OCTAMARC CONSULT S.R.L. aceeași clădire
RONO AQUA SRL aceeași clădire
EUROAUTO SRL 27 m
FLOWLINK S.R.L. 27 m

Istoric

CAEN declarat în bilanțuri (2)

82992024 – 2025
69202017 – 2023

Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.

La aceeași adresă (13)

Sunt 13 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.

5183766 FLADRIS COM SRL
30932324 BEJUŞCA GHEORGHE MARCEL ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ
32382782 CHEŞELI AUREL ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ
39212890 TOROK AMALIA RAMONA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ
40215874 JE TAIME CONCEPT S.R.L. inactiv
40925707 CATANY ROSE S.R.L.
42387736 OCTAMARC CONSULT S.R.L.
45308117 PURGE RĂZVAN FLORIN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ
45444577 MAR-TOY EVENT S.R.L.
45819332 EFFIFINANCE S.R.L.
48522009 ANGELINE SHOP S.R.L. inactiv
50333117 FETEA DANA-CERASELA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

CAEN autorizat (34)

4619469047914799582962016202620362096311631266196810682068327021702273117312732074107420743074907711782078308110821182198230829985599329

Alte firme din Bihor

55669 ROM-SERV-PREST SRL
56028 PROADO TRADING SRL
60355 ZAF PROCOM SRL
61660 ART - ANTIK SRL
2590234 MIMITEX COM SRL
3392456 GUT - TRANS SRL
5084908 ADI & MARIA SRL
5707348 PREST SERV CONJUR SRL

Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-12