ANDARTA TRAINING SRL
CUI 38342191 · J8/2812/2017
ANDARTA TRAINING SRL are CUI 38342191, nr. de înregistrare J8/2812/2017, înmatriculată pe 12.10.2017. Sediul social e în Municipiul Braşov, jud. Braşov. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 6920. În 2025: cifră de afaceri 36.850 lei, profit net 16.918 lei, 0 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 37 mii lei · mediana 172 mii lei | 21% din mediană |
| Profit net | 17 mii lei · mediana 31 mii lei | 54% din mediană |
| Salariați | 0 · mediana 1 | 0% din mediană |
| Marjă netă | 45.9% · mediana 23.7% | 194% din mediană |
Comparat cu 103.075 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 9 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 36.850 | 27.650 | 23.800 | 21.750 | 1.850 | — | 9.580 | — | — |
| Venituri totale | 36.850 | 27.650 | 23.800 | 21.750 | 1.850 | 0 | 9.580 | 0 | 0 |
| Cheltuieli totale | 16.248 | 20.517 | 16.768 | 2.741 | 1.714 | 465 | 7.992 | 190 | 30 |
| Profit / pierdere brută | 20.602 | 7.133 | 7.032 | 19.009 | 136 | -465 | 1.588 | -190 | -30 |
| Profit / pierdere netă | 16.918 | 6.162 | 6.066 | 18.407 | 80 | -465 | 1.301 | -190 | -30 |
| Active imobilizate | 0 | — | — | — | — | 0 | 213 | — | 153 |
| Active circulante | 19.350 | 34.254 | 25.756 | 19.671 | 1.184 | 1.138 | 1.390 | 262 | 217 |
| Creanțe | 14.800 | 31.414 | — | — | — | — | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 4.550 | 2.840 | 25.756 | 19.671 | 1.184 | 1.138 | 1.390 | 262 | 217 |
| Datorii | 1.788 | 2.490 | 154 | 136 | 56 | 90 | 90 | 350 | 200 |
| Capitaluri proprii | 17.562 | 31.764 | 25.602 | 19.535 | 1.128 | 1.048 | 1.513 | -88 | 170 |
| Capital subscris vărsat | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 200 | 200 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 12.10.2017 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Braşov |
| CAEN principal | 6920 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | ANDARTA TRAINING SRL |
| Nr. reg. com. | J08/2812/2017 |
| EUID | ROONRC.J8/2812/2017 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2017-10-12 |
| Sediu social | Str. Aluminiului, 5, Mun. Braşov, BRAŞOV |
| Domiciliu fiscal | JUD. BRAŞOV, MUN. BRAŞOV, STR. ALUMINIULUI, NR.5, BL.508, SC.D, AP.8 |
| Telefon | 0723173153 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| AUSTRALIA STUDY CARE SRL | aceeași clădire |
| AUTO S.M.R. SERV S.R.L. | aceeași clădire |
| AUTO SHOP SRL inactiv | aceeași clădire |
| CĂTUNEANU EXPRES SERVICE SRL inactiv | aceeași clădire |
| EXPERT VIROM INSTAL SRL inactiv | aceeași clădire |
| HUMISAN S.R.L. | aceeași clădire |
| M-INDUSTRYROM SRL inactiv | aceeași clădire |
| PRO FUTURE SRL | aceeași clădire |
| RADU COUSINS S.R.L. | aceeași clădire |
| S.L.N. NIPO SRL inactiv | aceeași clădire |
| STIMACO ALPONI SRL | aceeași clădire |
| SUNNY KIDS S.R.L. | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 6920 | 2021 – 2025 |
| 9313 | 2017 – 2020 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (15)
Sunt 15 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (20)
Alte firme din Braşov
| 1102289 | HORA SRL |
| 1103373 | SMARTI SRL |
| 1108443 | CONTFIN CONSULTING SRL |
| 3048844 | INGECO SRL |
| 3332390 | SERDRA SRL |
| 3482192 | MINI CONT SRL |
| 3583995 | PANTA RHEI SRL |
| 4383855 | SERGHEM SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-16 · ONRC: 2026-10-25