CASIN SRL
CUI 3839202 · J1991001058525
CASIN SRL are CUI 3839202, nr. de înregistrare J1991001058525, înmatriculată pe 17.12.1991. Sediul social e în Sat Herăşti, Comuna Herăşti, jud. Giurgiu. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 6210. În 2020: cifră de afaceri 6.281 lei, profit net 5.167 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Profit net | 527 lei · mediana 113 mii lei | 0% din mediană |
Comparat cu 28.579 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | — | — | — | — | — | 6.281 | 600 | — | 1.600 | 13.068 | 29.754 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Venituri totale | 2.911 | 2.400 | 3.060 | 5.800 | 0 | 6.281 | 600 | 0 | 1.600 | 13.068 | 29.754 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cheltuieli totale | 1.981 | 4.416 | 6.214 | 8.180 | 1.257 | 926 | 6.978 | 14.221 | 21.350 | 16.175 | 14.564 | — | — | — | — |
| Profit / pierdere brută | 930 | -2.016 | -3.154 | -2.380 | -1.257 | 5.355 | -6.378 | -14.221 | -19.750 | -3.107 | 15.190 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Profit / pierdere netă | 527 | -2.016 | -3.154 | -2.554 | -1.257 | 5.167 | -6.396 | -14.221 | -19.798 | -3.500 | 14.297 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Active imobilizate | — | — | — | 2.341 | 2.341 | 2.341 | 1.508 | 2.341 | 2.341 | 3.201 | 4.061 | — | — | — | — |
| Active circulante | 966 | 4.078 | 5.314 | 4.501 | 259 | 3.004 | 5.649 | 7.349 | 11.432 | 11.942 | 5.296 | 111 | 111 | 111 | 111 |
| Stocuri | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 |
| Creanțe | — | 4.072 | 4.072 | 4.072 | 72 | 2.472 | 4.072 | 6.474 | 11.201 | 11.519 | 4.416 | — | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 962 | 2 | 1.238 | 425 | 183 | 528 | 1.573 | 871 | 227 | 419 | 876 | 107 | 107 | 107 | 107 |
| Datorii | 39.925 | 39.492 | 38.712 | 37.086 | 34.362 | 35.850 | 43.663 | 39.800 | 29.662 | 11.234 | 1.949 | 7.000 | 7.000 | 7.000 | 7.000 |
| Provizioane | — | 4.072 | 4.072 | 4.072 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | -38.959 | -39.486 | -37.470 | -34.316 | -31.762 | -30.505 | -36.506 | -30.110 | -15.889 | 3.909 | 7.408 | -6.889 | -6.889 | -6.889 | -6.889 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | RELUARE ACTIVITATE din data 02.02.2015 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Giurgiu |
| CAEN principal | 6210 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | CASIN SRL |
| Nr. reg. com. | J1991001058525 |
| EUID | ROONRC.J1991001058525 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1991-12-17 |
| Sediu social | Str. Drumul Viilor, 6A, CAMERA 1, Sat Herăşti Com. Herăşti, GIURGIU |
| Domiciliu fiscal | JUD. GIURGIU, SAT HERĂŞTI COM. HERĂŞTI, STR. DRUMUL VIILOR, NR.6A, CAMERA 1, ET.PARTER |
| Telefon | 0723216737 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| MATY SERVAUTO S.R.L. | aceeași clădire |
| BIJI GENERAL CONSTRUCT S.R.L. | 229 m |
| CARTON EXPERT S.R.L. | 229 m |
| DSF ROYAL CONCEPT S.R.L. | 229 m |
| FILIP & RAFAEL S.R.L. inactiv | 229 m |
| GINUM SRL | 229 m |
| MADO METAL PRODUCTION SRL | 229 m |
| MARIO CĂLIN CONSTRUCT SRL inactiv | 229 m |
| SERVICII ROȘAIDAN S.R.L. | 229 m |
| STEMEX PAINT S.R.L. | 229 m |
| AGROCOR EVENT S.R.L. | 498 m |
| BEST CCD COR EVENTS S.R.L. | 498 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 6831 | 2015 – 2025 |
| 4711 | 2011 – 2014 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (15)
Alte firme din Giurgiu
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25