CROSING LINE SRL
CUI 38396388 · J8/2906/2017
CROSING LINE SRL are CUI 38396388, nr. de înregistrare J8/2906/2017, înmatriculată pe 24.10.2017. Sediul social e în Municipiul Braşov, jud. Braşov. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 4932. În 2025: cifră de afaceri 88.004 lei, profit net 43.754 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 88 mii lei · mediana 158 mii lei | 56% din mediană |
| Profit net | 44 mii lei · mediana 5 mii lei | 837% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 49.7% · mediana 3.2% | de 16× mediana |
| Cifră pe salariat | 88 mii lei · mediana 175 mii lei | 50% din mediană |
Comparat cu 94.315 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 9 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 88.004 | 78.847 | 89.220 | 85.666 | 81.373 | 55.487 | 84.614 | 88.004 | 5.446 |
| Venituri totale | 88.004 | 78.847 | 89.220 | 85.666 | 82.373 | 55.487 | 84.614 | 88.004 | 5.446 |
| Cheltuieli totale | 36.113 | 38.136 | 42.837 | 37.262 | 27.359 | 19.192 | 32.574 | 42.737 | 6.401 |
| Profit / pierdere brută | 51.891 | 40.711 | 46.383 | 48.404 | 55.014 | 36.295 | 52.040 | 45.267 | -955 |
| Profit / pierdere netă | 43.754 | 34.327 | 39.110 | 46.220 | 52.840 | 35.843 | 49.502 | 43.078 | -1.009 |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | 467 | 1.678 | 2.944 | 1.055 |
| Active circulante | 92.400 | 45.322 | 75.831 | 214.653 | 169.361 | 115.427 | 77.819 | 40.909 | 3.016 |
| Creanțe | 33.538 | — | — | — | 19 | 2.467 | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 58.862 | 45.322 | 75.831 | 214.653 | 169.342 | 112.960 | 77.819 | 40.909 | 3.016 |
| Datorii | 48.165 | 2.706 | 16.456 | 1.780 | 2.708 | 2.080 | 1.526 | 1.384 | 4.680 |
| Capitaluri proprii | 44.235 | 42.616 | 59.375 | 212.873 | 166.653 | 113.814 | 77.971 | 42.469 | -609 |
| Capital subscris vărsat | 400 | 400 | 400 | 400 | 400 | 400 | 400 | 400 | 400 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Wed May 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 24.10.2017 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Braşov |
| CAEN principal | 4932 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | CROSING LINE SRL |
| Nr. reg. com. | J08/2906/2017 |
| EUID | ROONRC.J8/2906/2017 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2017-10-24 |
| Sediu social | Str. Galaxiei, 1, Mun. Braşov, BRAŞOV |
| Domiciliu fiscal | JUD. BRAŞOV, MUN. BRAŞOV, STR. GALAXIEI, NR.1, BL.32, SC.B, AP.12 |
| Telefon | 0786873730 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| BROAMALRO COM SRL | aceeași clădire |
| CEZYCOM SRL inactiv | aceeași clădire |
| ROLLING BYTE S.R.L. | aceeași clădire |
| STABIL IZODECOR SRL | aceeași clădire |
| YNAOPTIC EYES S.R.L. | 21 m |
| LARUBEAUTY S.R.L. | 33 m |
| DOGBERRY DESIGNS S.R.L. | 52 m |
| EC BEAUTY SKIN S.R.L. | 60 m |
| R&S SERVICES EXPRES S.R.L. | 62 m |
| ATRE BRASOV SRL inactiv | 78 m |
| AV LIEFERUNG S.R.L. inactiv | 78 m |
| AV MONTAGEN S.R.L. | 78 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4932 | 2017 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (14)
Sunt 14 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Braşov
| 1090729 | EUROMED SRL |
| 1117409 | VALTRIEM SRL |
| 3782475 | KROKUS COM SRL |
| 3945785 | NIFEDA EN GROS SRL |
| 3991986 | RION TOURS SRL |
| 4077821 | CRISELI SRL |
| 4383219 | RIELCOM SRL |
| 4687650 | DORPUS SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25