Registrul firmelor CautăVerifică listăProspecțiFirme noiBarometru HoReCaÎmbogățeșteMonitorizareStatisticiGhiduriHartăSurseAPI

← căutare

B VOICE FOR YOU SRL

CUI 38406902 · J12/6195/2017

cu contul HoReCaOS, sau pe email

B VOICE FOR YOU SRL are CUI 38406902, nr. de înregistrare J12/6195/2017, înmatriculată pe 26.10.2017. Sediul social e în Municipiul Cluj-Napoca, jud. Cluj. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 7112. În 2024: cifră de afaceri 624.179 lei, profit net 87.564 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).

Evaluare

10/10
Fără semnale de risc Calculat din datele fiscale și din ultimul bilanț.
+1 Cifra de afaceri a crescut 217%
+2 Profitabilă, cu capitaluri pozitive

Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.

Contracte publice

Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).

Față de industrie

Cifră de afaceri 624 mii lei · mediana 172 mii lei 363% din mediană
Profit net 88 mii lei · mediana 31 mii lei 278% din mediană
Salariați 1 · mediana 1 100% din mediană
Marjă netă 14% · mediana 23.7% 59% din mediană
Cifră pe salariat 624 mii lei · mediana 176 mii lei 354% din mediană

Comparat cu 103.070 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.

Evoluție financiară

Cifră de afaceri 624 mii lei
2017: 581 mii lei 172018: 280 mii lei 182019: 497 mii lei 192020: 371 mii lei 202023: 197 mii lei 232024: 624 mii lei 24
Profit net 88 mii lei
2017: 564 mii lei 172018: 1,7 mil lei 182019: 2,9 mil lei 192020: 206 mii lei 202023: 37 mii lei 232024: 88 mii lei 24
Salariați 1
2017: 0 172018: 1 182019: 1 192020: 1 202023: 1 232024: 1 24
Bilanț detaliat · 6 ani (lei)
Indicator202420232020201920182017
Cifra de afaceri netă624.179196.869371.203497.192280.367581.338
Venituri totale624.180199.012451.7943.604.8861.872.900581.338
Cheltuieli totale519.932160.515241.695704.815145.09011.242
Profit / pierdere brută104.24838.497210.0992.900.0711.727.810570.096
Profit / pierdere netă87.56437.135205.7962.864.3191.709.081564.282
Active imobilizate4704701.9532.7623.571102
Active circulante5.595.6635.248.3565.455.9936.141.2132.350.741583.254
Creanțe4.808.3854.070.5483.094.1882.595.5921.614.984581.514
Casa și conturi la bănci787.2781.177.8082.361.8053.545.621735.7571.740
Datorii383.019123.277514.9461.005.29379.94918.074
Capitaluri proprii5.213.1145.125.5494.943.0005.138.6822.274.363565.282
Capital subscris vărsat1.000—1.0001.0001.0001.000
Număr mediu de salariați111110

Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.

Fiscal

Plătitor de TVADA
Inactiv fiscalactiv
Registrul RO e-Facturanu —
TVA la încasarenu
Split TVAnu
Datorii la stat verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor
Stare înregistrareINREGISTRAT din data 26.10.2017
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
CAEN principal7112
IBAN—

Identificare

Denumire ONRCB VOICE FOR YOU SRL
Nr. reg. com.J12/6195/2017
EUIDROONRC.J12/6195/2017
Formă juridicăSRL
Înmatriculare2017-10-26
Sediu socialBld. 21 Decembrie 1989, 118, Mun. Cluj-Napoca, CLUJ
Domiciliu fiscalJUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, BLD. 21 DECEMBRIE 1989, NR.118, AP.4
Telefon—
Web—

Reprezentanți legali

Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.

Sediul pe hartă

Poziție la nivel de clădire · deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors

Firme active în apropieredistanță
ADVANCED DATA MANAGEMENT BV SRL aceeași clădire
ADVANCED ENGINEERING BV SRL aceeași clădire
AGENTIA IMOBILIARA ANCUTA SRL aceeași clădire
BLAZ S.R.L. aceeași clădire
BOBS IMPORT EXPORT SRL aceeași clădire
CIM POWER SYSTEMS SRL inactiv aceeași clădire
DABOVE SERVIZI SRL aceeași clădire
FHD ENGINEERING S.R.L. aceeași clădire
FLOARWELLTRANS S.R.L. inactiv aceeași clădire
IMMOBILI DI PREGIO BV S.R.L. aceeași clădire
INTERNATIONALS CARS RENT BV SRL aceeași clădire
METAL FRAMING CONSTRUCT SRL inactiv aceeași clădire

Istoric

CAEN declarat în bilanțuri (1)

71122017 – 2024

Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.

La aceeași adresă (16)

Sunt 16 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.

4844940 AGENTIA IMOBILIARA ANCUTA SRL
14627566 AFA TRANS SRL inactiv
33933995 FHD ENGINEERING S.R.L.
33972757 SETU CVM SRL
34036076 CĂRPINEANU CLAUDIU IOAN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ
36084738 FHD BAU SRL
36269736 PORTUS DELPHINI SRL
38394204 INTERNATIONALS CARS RENT BV SRL
38394212 ADVANCED DATA MANAGEMENT BV SRL
38400462 ADVANCED ENGINEERING BV SRL
39652271 IMMOBILI DI PREGIO BV S.R.L.
39766217 FLOARWELLTRANS S.R.L. inactiv

CAEN autorizat (2)

71128220

Alte firme din Cluj

200777 TRIMPEX GLORIA SRL
202042 PROIECTANTUL S.R.L.
205375 MG SERVICII SRL
230433 UTILITAS CENTRU DE CERCETARE PROIECTARE IN DOMENIUL REABILITARII PATRIMONIULUI CONSTRUIT SRL
234737 ANCONA IMPORT EXPORT SRL
241572 CONSTRUI SRL
247451 TRIOLET INSTALATII SRL
247885 CALORIA SRL

Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25