LENOAR2017 EXPERTCONT SRL
CUI 38408458 · J2017018132403
LENOAR2017 EXPERTCONT SRL are CUI 38408458, nr. de înregistrare J2017018132403, înmatriculată pe 26.10.2017. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 2, jud. Bucureşti. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 6920. În 2025: cifră de afaceri 37.550 lei, profit net 31.046 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 38 mii lei · mediana 172 mii lei | 22% din mediană |
| Profit net | 31 mii lei · mediana 31 mii lei | 99% din mediană |
| Marjă netă | 82.7% · mediana 23.7% | 349% din mediană |
Comparat cu 103.075 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 8 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 37.550 | 46.000 | 55.500 | 57.187 | 70.000 | 54.250 | 38.750 | 84.403 |
| Venituri totale | 37.550 | 46.000 | 55.500 | 57.187 | 70.000 | 54.250 | 38.750 | 84.403 |
| Cheltuieli totale | 1.417 | 3.127 | 1.419 | 2.498 | 2.196 | 2.264 | 2.149 | 754 |
| Profit / pierdere brută | 36.133 | 42.873 | 54.081 | 54.689 | 67.804 | 51.986 | 36.601 | 83.649 |
| Profit / pierdere netă | 31.046 | 36.013 | 45.601 | 52.973 | 66.087 | 50.358 | 35.739 | 81.849 |
| Active imobilizate | — | — | 680 | 680 | 340 | — | — | 600 |
| Active circulante | 52.733 | 41.410 | 96.241 | 54.271 | 134.060 | 69.096 | 118.919 | 82.511 |
| Creanțe | 35.132 | 27.092 | 16.364 | 10.639 | 22.151 | 17.069 | 19.909 | 18.400 |
| Casa și conturi la bănci | 17.601 | 14.318 | 79.877 | 43.632 | 111.909 | 52.027 | 99.010 | 64.111 |
| Datorii | 2.062 | 1.785 | -331 | 1.718 | 167 | 949 | 1.131 | 1.062 |
| Capitaluri proprii | 50.671 | 39.625 | 97.252 | 53.233 | 134.233 | 68.147 | 117.788 | 82.049 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | — | — | 1 | — | — | — | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 26.10.2017 |
| Organ fiscal | Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice |
| CAEN principal | 6920 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | LENOAR2017 EXPERTCONT SRL |
| Nr. reg. com. | J2017018132403 |
| EUID | ROONRC.J2017018132403 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2017-10-26 |
| Sediu social | Str. Badea Cârţan, 66, CAMERA 1, Sector 2 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI |
| Domiciliu fiscal | MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR BADEA CÂRŢAN, NR.66, CAMERA 1, BL.40, SC.A, ET.7, AP.35 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ANINA KEIRO SRL | aceeași clădire |
| HABITAT SOLUTIONS SRL inactiv | aceeași clădire |
| KARA INTERIA SRL | aceeași clădire |
| MKT SOFT MEDIA S.R.L. | aceeași clădire |
| OMT AGENCY SRL | aceeași clădire |
| TRIO CO. '94 SRL inactiv | aceeași clădire |
| VLADENTAL SERVICII SRL inactiv | aceeași clădire |
| GREEN LAND CORPORATION SRL | aceeași clădire |
| IVANTASTIC CREATIONS S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| MEDIC PRORO BUSINESS MEDICAL UNIT SRL | aceeași clădire |
| NEODERMIS MEDICAL CENTER SRL | aceeași clădire |
| RADIANT SOLUTIONS S.R.L. | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 6920 | 2018 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (12)
Sunt 12 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (13)
Alte firme din Bucureşti
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25