CREATIV CONS.WOOD S.R.L.
CUI 38477652 · J23/5667/2017
CREATIV CONS.WOOD S.R.L. are CUI 38477652, nr. de înregistrare J23/5667/2017, înmatriculată pe 13.11.2017. Sediul social e în Sat Moara Vlăsiei, Comuna Moara Vlăsiei, jud. Ilfov. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 4120. În 2023: cifră de afaceri 29.455 lei, pierdere netă 10.084 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Profit net | -10 mii lei · mediana 19 mii lei | sub mediană (pierdere) |
Comparat cu 112.124 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 9 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | — | — | 29.455 | 38.836 | 69.820 | 35.399 | 57.005 | 61.975 | 9.250 |
| Venituri totale | 0 | 0 | 29.455 | 38.836 | 69.820 | 35.399 | 57.005 | 62.375 | 9.250 |
| Cheltuieli totale | 10.425 | 6.292 | 39.539 | 20.945 | 38.740 | 28.221 | 48.013 | 67.967 | 3.400 |
| Profit / pierdere brută | -10.425 | -6.292 | -10.084 | 17.891 | 31.080 | 7.178 | 8.992 | -5.592 | 5.850 |
| Profit / pierdere netă | -10.425 | -6.292 | -10.084 | 16.784 | 29.236 | 6.116 | 7.281 | -7.464 | 5.572 |
| Active imobilizate | 97 | 467 | 1.006 | 2.068 | 6.129 | 4.286 | 5.355 | 3.198 | 411 |
| Active circulante | 32.599 | 48.473 | 51.622 | 58.231 | 36.489 | 9.824 | 8.854 | 13.853 | 6.596 |
| Stocuri | 24 | 24 | 24 | 779 | — | — | — | — | — |
| Creanțe | 8.001 | 8.006 | 8.006 | 501 | 501 | 501 | 7.799 | 6.643 | — |
| Casa și conturi la bănci | 24.574 | 40.443 | 43.592 | 56.951 | 35.988 | 9.323 | 1.055 | 7.210 | 6.596 |
| Cheltuieli în avans | 17.547 | 3.427 | — | — | — | — | — | — | — |
| Datorii | 19.319 | 11.018 | 4.987 | 2.574 | 1.677 | 2.405 | 8.620 | 18.743 | 1.235 |
| Capitaluri proprii | 30.924 | 41.349 | 47.641 | 57.725 | 40.941 | 11.705 | 5.589 | -1.692 | 5.772 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — | — | 1 | 1 | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Thu Feb 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 13.11.2017 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov |
| CAEN principal | 4120 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | CREATIV CONS.WOOD S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J23/5667/2017 |
| EUID | ROONRC.J23/5667/2017 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2017-11-13 |
| Sediu social | Str. Eternităţii, 46, Sat Moara Vlăsiei Com. Moara Vlăsiei, ILFOV |
| Domiciliu fiscal | JUD. ILFOV, SAT MOARA VLĂSIEI COM. MOARA VLĂSIEI, STR. ETERNITĂŢII, NR.46 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ONORIS CONSTRUCT S.R.L. | aceeași clădire |
| PROFESIONAL PLAN TOTAL S.R.L. | aceeași clădire |
| MIRUNA BUSINESS S.R.L. | 108 m |
| RAVEMI S.R.L. | 108 m |
| GEOCAD PROFESIONAL SRL | 169 m |
| NEUROKLINIK CENTER S.R.L. inactiv | 169 m |
| RIZEN TECH S.R.L. | 169 m |
| IZOTON INTERIOR S.R.L. | 250 m |
| LIROIN S.R.L. | 250 m |
| TRANS PIPEŢZU SRL inactiv | 250 m |
| YZICON ESTOO S.R.L. | 250 m |
| CADAPO INVEST S.R.L. | 312 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4120 | 2017 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (17)
Alte firme din Ilfov
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25