MOMENTS BY RIA S.R.L.
CUI 38503514 · J4/1833/2017
MOMENTS BY RIA S.R.L. are CUI 38503514, nr. de înregistrare J4/1833/2017, înmatriculată pe 17.11.2017. Sediul social e în Municipiul Bacău, jud. Bacău. Este neplătitoare de TVA, INACTIVĂ fiscal. Activitatea principală: CAEN 7420. În 2022: cifră de afaceri 176.214 lei, pierdere netă 31.414 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 176 mii lei · mediana 172 mii lei | 102% din mediană |
| Profit net | -31 mii lei · mediana 31 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | -17.8% · mediana 23.7% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 176 mii lei · mediana 176 mii lei | 100% din mediană |
Comparat cu 103.071 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 6 ani (lei)
| Indicator | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 176.214 | 289.523 | 656.262 | 123.694 | 40.513 | 900 |
| Venituri totale | 175.805 | 289.525 | 657.045 | 123.694 | 40.513 | 900 |
| Cheltuieli totale | 205.111 | 294.705 | 636.552 | 41.522 | 50.806 | 3.919 |
| Profit / pierdere brută | -29.306 | -5.180 | 20.493 | 82.172 | -10.293 | -3.019 |
| Profit / pierdere netă | -31.414 | -9.855 | 4.205 | 78.459 | -11.508 | -3.046 |
| Active imobilizate | 128.633 | 140.198 | 94.319 | 119.913 | 100.362 | 19.297 |
| Active circulante | 198.314 | 183.693 | 273.166 | 159.047 | 37.041 | 5.884 |
| Stocuri | 20.451 | 20.451 | 17.320 | 10.014 | 5.383 | 1.728 |
| Creanțe | 29.842 | 31.846 | 2.438 | 1.200 | 650 | 1.550 |
| Casa și conturi la bănci | 148.021 | 131.396 | 253.408 | 147.833 | 31.008 | 2.606 |
| Cheltuieli în avans | 1.250 | — | — | — | — | — |
| Datorii | 298.231 | 265.436 | 299.175 | 212.571 | 141.919 | 28.027 |
| Venituri în avans | 2.925 | — | — | 2.284 | 9.838 | — |
| Capitaluri proprii | 27.041 | 58.455 | 68.310 | 64.105 | -14.354 | -2.846 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | — | — | — | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | INACTIV |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 17.11.2017 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bacău |
| CAEN principal | 7420 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | MOMENTS BY RIA S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J04/1833/2017 |
| EUID | ROONRC.J4/1833/2017 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2017-11-17 |
| Sediu social | Str. Frunzei, 56A, Mun. Bacău, BACĂU |
| Domiciliu fiscal | JUD. BACĂU, MUN. BACĂU, STR. FRUNZEI, NR.56A |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| CRAFTZ RO S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| DIVERGENT GRUP S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| IVANIS CONSULT S.R.L. | aceeași clădire |
| KALIETIK S.R.L. | aceeași clădire |
| LA GIULIANO SRL inactiv | aceeași clădire |
| MOBCLASS PROIECT SRL | aceeași clădire |
| SADAS S.R.L. | aceeași clădire |
| SONIA-OTILIA SRL | aceeași clădire |
| TERRADENT CLINIC S.R.L. | aceeași clădire |
| YANNIMAD2022 S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| CERNAT-PREST SRL inactiv | 245 m |
| IONUŢ MOB EXCLUSIVE S.R.L. | 245 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 7420 | 2017 – 2022 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (3)
| 41127410 | DIVERGENT GRUP S.R.L. inactiv |
| 46110540 | CRAFTZ RO S.R.L. inactiv |
CAEN autorizat (8)
Alte firme din Bacău
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25