DAMISAF PREST SERV S.R.L.
CUI 38510848 · J8/3124/2017
DAMISAF PREST SERV S.R.L. are CUI 38510848, nr. de înregistrare J8/3124/2017, înmatriculată pe 20.11.2017. Sediul social e în Municipiul Săcele, jud. Braşov. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4724. În 2025: cifră de afaceri 221.316 lei, profit net 113.329 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 221 mii lei · mediana 199 mii lei | 111% din mediană |
| Profit net | 113 mii lei · mediana 3 mii lei | de 40× mediana |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 51.2% · mediana 1.6% | de 32× mediana |
| Cifră pe salariat | 221 mii lei · mediana 224 mii lei | 99% din mediană |
Comparat cu 270.641 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 9 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 221.316 | 284.932 | 297.653 | 289.579 | 100.583 | 125.172 | 155.707 | 124.516 | 9.552 |
| Venituri totale | 221.316 | 284.932 | 297.653 | 299.258 | 100.583 | 125.172 | 155.707 | 124.516 | 9.552 |
| Cheltuieli totale | 105.996 | 141.659 | 142.803 | 93.048 | 68.927 | 78.182 | 111.612 | 95.364 | 8.255 |
| Profit / pierdere brută | 115.320 | 143.273 | 154.850 | 206.210 | 31.656 | 46.990 | 44.095 | 29.152 | 1.297 |
| Profit / pierdere netă | 113.329 | 140.565 | 152.022 | 201.469 | 29.001 | 43.535 | 39.424 | 25.417 | 1.010 |
| Active imobilizate | 285 | 3.698 | 7.111 | 10.240 | — | — | — | — | 122 |
| Active circulante | 292.300 | 234.332 | 306.077 | 238.762 | 62.668 | 64.681 | 53.718 | 33.578 | 7.021 |
| Stocuri | 131 | 1.771 | 718 | 3.760 | 1.050 | 641 | 19 | 6 | 59 |
| Creanțe | 278.486 | 166.423 | 274.447 | 234.246 | 3.935 | 2.226 | 8.730 | 7.175 | 3.143 |
| Casa și conturi la bănci | 13.683 | 66.138 | 30.912 | 756 | 57.683 | 61.814 | 44.969 | 26.397 | 3.819 |
| Datorii | 159.582 | 78.357 | 129.080 | 15.447 | 1.581 | 5.095 | 11.667 | 6.951 | 5.933 |
| Capitaluri proprii | 133.003 | 159.673 | 184.108 | 233.555 | 61.087 | 59.586 | 42.051 | 26.627 | 1.210 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 20.11.2017 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală Săcele |
| CAEN principal | 4724 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | DAMISAF PREST SERV S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J08/3124/2017 |
| EUID | ROONRC.J8/3124/2017 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2017-11-20 |
| Sediu social | Str. Molidului, 6, CAMERA 1, Mun. Săcele, BRAŞOV |
| Domiciliu fiscal | JUD. BRAŞOV, MUN. SĂCELE, STR. MOLIDULUI, NR.6, CAMERA 1 |
| Telefon | 0752110235 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| IRS CONSULTING SERVICES S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| WORLD RINIS S.R.L. | aceeași clădire |
| LAROZO CREATIV SRL | 43 m |
| LATO SATCOM SRL | 43 m |
| ZONIVERACOM N & Z S.R.L. | 43 m |
| ENERGYSTOR S.R.L. | 80 m |
| SOLBESS S.R.L. | 80 m |
| SOLRA BESS S.R.L. | 80 m |
| VOICE PRODUCTIONS SRL | 80 m |
| KEBAMO CONSTRUCT SRL | 82 m |
| ALCO SILCON SRL | 88 m |
| ANGIE VECTOR SRL | 88 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4724 | 2017 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
CAEN autorizat (14)
Alte firme din Braşov
| 1130505 | ROMGYM SRL |
| 3481154 | MURARASU SRL |
| 3581463 | PATISCOF LUCYDAN SRL |
| 3946551 | OFELIA PRODCOM SRL |
| 4016727 | MATE PRIM SRL |
| 5339050 | ADILIA COM SRL |
| 5800047 | OBLOMOV C.E.D. SRL |
| 6487720 | SUNDARI COM SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08