LUIZA SPEED SERV SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ
CUI 38524835 · J2017002726292
LUIZA SPEED SERV SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ are CUI 38524835, nr. de înregistrare J2017002726292, înmatriculată pe 23.11.2017. Sediul social e în Municipiul Ploieşti, jud. Prahova. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4933. În 2025: cifră de afaceri 33.004 lei, pierdere netă 6.575 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 33 mii lei · mediana 158 mii lei | 21% din mediană |
| Profit net | -7 mii lei · mediana 5 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Marjă netă | -19.9% · mediana 3.2% | sub mediană (pierdere) |
Comparat cu 94.314 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 8 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 33.004 | 23.770 | 68.668 | 79.049 | 66.401 | 64.363 | 92.998 | 78.661 |
| Venituri totale | 33.004 | 38.770 | 68.668 | 79.049 | 66.401 | 64.363 | 92.998 | 78.661 |
| Cheltuieli totale | 39.579 | 36.917 | 49.343 | 56.340 | 52.812 | 23.430 | 29.527 | 24.441 |
| Profit / pierdere brută | -6.575 | 1.853 | 19.325 | 22.709 | 13.589 | 40.933 | 63.471 | 54.220 |
| Profit / pierdere netă | -6.575 | 1.590 | 16.230 | 21.239 | 12.096 | 39.002 | 60.680 | 51.860 |
| Active imobilizate | 20.000 | 36.000 | 48.000 | 294 | 3.823 | 7.352 | 10.880 | 14.409 |
| Active circulante | 13.840 | 15.110 | 29.470 | 161.781 | 163.543 | 144.886 | 102.583 | 38.396 |
| Stocuri | 4.500 | 4.500 | 3.400 | 3.400 | 3.400 | 2.000 | 2.000 | 2.000 |
| Creanțe | 40 | 12 | — | — | — | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 9.300 | 10.598 | 26.070 | 158.381 | 160.143 | 142.886 | 100.583 | 36.396 |
| Datorii | 0 | 10.683 | 30.165 | 1.000 | 2 | 496 | 723 | 745 |
| Capitaluri proprii | 33.840 | 40.427 | 47.305 | 161.075 | 167.364 | 151.742 | 112.740 | 52.060 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 23.11.2017 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Prahova |
| CAEN principal | 4933 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | LUIZA SPEED SERV SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ |
| Nr. reg. com. | J2017002726292 |
| EUID | ROONRC.J2017002726292 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2017-11-23 |
| Sediu social | Str. Perşani, 2, Mun. Ploieşti, PRAHOVA |
| Domiciliu fiscal | JUD. PRAHOVA, MUN. PLOIEŞTI, STR. PERŞANI, NR.2, BL.93, SC.D, ET.P, AP.61 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ADWISING SOLUTIONS SRL inactiv | aceeași clădire |
| AMARYGE INTERNATIONAL SRL inactiv | aceeași clădire |
| ATLAS BIO S.R.L. | aceeași clădire |
| BIOS-ECO NATURALIS SRL | aceeași clădire |
| CERES NATURA S.R.L. | aceeași clădire |
| CRAI MOBILE AUTO SRL inactiv | aceeași clădire |
| DACSIN SHOP S.R.L. | aceeași clădire |
| DOMINI BEST IMPEX S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| DRADANI COM SRL inactiv | aceeași clădire |
| DUMITRACHE ECONOM S.R.L. | aceeași clădire |
| EDAN - CONSULT SRL | aceeași clădire |
| EDAN-TRANSLATIONS SRL | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4932 | 2018 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (18)
Sunt 18 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Prahova
| 1344231 | VICTORIA OVIDIU SRL |
| 1354863 | CHELSTAR SRL |
| 2699917 | THOMAS & CO SRL |
| 2994437 | TROIA SRL |
| 3195268 | ONICOST SRL |
| 5157031 | ELGETRANS CITY SRL |
| 5522889 | ANDREI 94 SRL |
| 10134280 | MEIJIN COM SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25