DMM STEEL METALS S.R.L.
CUI 38540733 · J2017003797134
DMM STEEL METALS S.R.L. are CUI 38540733, nr. de înregistrare J2017003797134, înmatriculată pe 27.11.2017. Sediul social e în Municipiul Constanţa, jud. Constanţa. Este plătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 4687. În 2025: cifră de afaceri 126.791.310 lei, profit net 364.629 lei, 3 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 127 mil lei · mediana 199 mii lei | de 638× mediana |
| Profit net | 365 mii lei · mediana 3 mii lei | de 129× mediana |
| Salariați | 3 · mediana 1 | 300% din mediană |
| Marjă netă | 0.3% · mediana 1.6% | 19% din mediană |
| Cifră pe salariat | 42 mil lei · mediana 224 mii lei | de 189× mediana |
Comparat cu 270.641 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 8 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 126.791.310 | 29.011.410 | 22.014.085 | 55.540.038 | 36.618.035 | 15.941.622 | 11.906.454 | 2.715.558 |
| Venituri totale | 126.811.184 | 29.041.147 | 22.015.885 | 55.540.038 | 36.618.035 | 15.941.623 | 11.906.454 | 2.715.558 |
| Cheltuieli totale | 126.383.799 | 29.034.366 | 21.873.460 | 55.321.277 | 36.192.338 | 15.976.178 | 11.954.787 | 2.784.083 |
| Profit / pierdere brută | 427.385 | 6.781 | 142.425 | 218.761 | 425.697 | -34.555 | -48.333 | -68.525 |
| Profit / pierdere netă | 364.629 | 5.416 | 122.946 | 188.939 | 371.397 | -34.555 | -48.333 | -95.681 |
| Active imobilizate | 382 | 251 | 0 | 131 | 921 | 1.711 | 2.501 | 5.908 |
| Active circulante | 12.594.212 | 11.153.606 | 10.040.479 | 1.884.744 | 8.764.040 | 4.747.882 | 562.219 | 90.162 |
| Stocuri | 12.145.119 | 10.927.105 | 9.828.842 | 1.680.591 | 8.651.105 | 4.633.195 | 516.406 | 13.097 |
| Creanțe | 370.359 | 138.829 | 210.877 | 160.737 | 100.371 | 58.493 | 43.979 | 7.444 |
| Casa și conturi la bănci | 78.734 | 87.672 | 760 | 43.416 | 12.564 | 56.194 | 1.834 | 69.621 |
| Cheltuieli în avans | 0 | 0 | 2.485 | 1.355 | 990 | 1.137 | 4.200 | 0 |
| Datorii | 11.676.312 | 10.600.205 | 9.494.728 | 1.460.940 | 710.070 | 312.212 | 35.225 | 39.687 |
| Venituri în avans | 0 | 0 | 0 | 0 | 7.819.530 | 4.573.564 | 634.186 | 108.641 |
| Capitaluri proprii | 918.282 | 553.652 | 548.236 | 425.290 | 236.351 | -135.046 | -100.491 | -52.258 |
| Capital subscris vărsat | 45.300 | 45.300 | 45.300 | 45.300 | 45.300 | 45.300 | 45.300 | 45.200 |
| Număr mediu de salariați | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Mon Apr 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 27.11.2017 |
| Organ fiscal | Administraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Constanţa |
| CAEN principal | 4687 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | DMM STEEL METALS S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2017003797134 |
| EUID | ROONRC.J2017003797134 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2017-11-27 |
| Sediu social | Str. Sarmisegetuza, 35, BIROUL NR.4, Mun. Constanţa, CONSTANŢA |
| Domiciliu fiscal | JUD. CONSTANŢA, MUN. CONSTANŢA, STR. SARMISEGETUZA, NR.35, BIROUL NR.4, ET.2 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ADRIA ROX IMOBILIARE RENT S.R.L. | aceeași clădire |
| ADRIA ROX IMOBILIARE SRL | aceeași clădire |
| ALEX SI NEPOTU S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| AMINE IMOBILIARE SRL inactiv | aceeași clădire |
| BSM CONSTRUCTION S.R.L. | aceeași clădire |
| EQUILIBRIUM MASSAGE THERAPY S.R.L. | aceeași clădire |
| EURO CONTA-FONDS SRL | aceeași clădire |
| IRIDAN IMOBILIARE S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| ONLINE ACCESORIES S.R.L. | aceeași clădire |
| STEKAINVEST SRL | aceeași clădire |
| TECHMET IMP EXP S.R.L. | aceeași clădire |
| TMO NEWBORN S.R.L. | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4677 | 2018 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (10)
Sunt 10 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (4)
Alte firme din Constanţa
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08