MARIENBURG INVESTMENT S.R.L.
CUI 38552118 · J2017003212080
MARIENBURG INVESTMENT S.R.L. are CUI 38552118, nr. de înregistrare J2017003212080, înmatriculată pe 29.11.2017. Sediul social e în Sat Feldioara, Comuna Feldioara, jud. Braşov. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 6820. În 2025: cifră de afaceri 257.373 lei, profit net 37.970 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 257 mii lei · mediana 124 mii lei | 207% din mediană |
| Profit net | 38 mii lei · mediana 17 mii lei | 229% din mediană |
| Marjă netă | 14.8% · mediana 19.4% | 76% din mediană |
Comparat cu 55.834 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 9 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 257.373 | 114.105 | 111.834 | 101.910 | 94.846 | 88.995 | 111.274 | 37.170 | — |
| Venituri totale | 257.385 | 114.111 | 111.834 | 101.910 | 112.622 | 88.995 | 111.274 | 37.170 | 0 |
| Cheltuieli totale | 213.085 | 59.398 | 80.774 | 47.371 | 56.500 | 27.178 | 46.709 | 35.923 | 5.445 |
| Profit / pierdere brută | 44.300 | 54.713 | 31.060 | 54.539 | 56.122 | 61.817 | 64.565 | 1.247 | -5.445 |
| Profit / pierdere netă | 37.970 | 46.925 | 30.110 | 52.197 | 53.617 | 59.147 | 61.227 | 131 | -5.445 |
| Active imobilizate | 1.295.683 | 502.351 | 376.650 | 332.212 | 307.694 | 317.447 | 327.201 | 327.729 | 336.244 |
| Active circulante | 185.837 | 50.625 | 68.231 | 71.002 | 56.666 | 43.335 | 55.790 | 7.246 | 343 |
| Stocuri | 107 | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Creanțe | 87.325 | 12.840 | 12.202 | 53.886 | 11.976 | 6.919 | 2.913 | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 98.405 | 37.785 | 56.029 | 17.116 | 44.690 | 36.416 | 52.877 | 7.246 | 343 |
| Cheltuieli în avans | 1.702 | 1.355 | 1.348 | 944 | 161 | 1.638 | 1.473 | 1.452 | — |
| Datorii | 1.125.965 | 229.261 | 195.045 | 183.084 | 195.644 | 247.160 | 328.351 | 341.541 | 341.832 |
| Venituri în avans | 21.078 | 26.961 | — | — | — | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 336.179 | 298.109 | 251.184 | 221.074 | 168.877 | 115.260 | 56.113 | -5.114 | -5.245 |
| Capital subscris vărsat | 300 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 29.11.2017 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Braşov |
| CAEN principal | 6820 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | MARIENBURG INVESTMENT S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2017003212080 |
| EUID | ROONRC.J2017003212080 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2017-11-29 |
| Sediu social | Str. Braşovului, 2, biroul 1, Sat Feldioara Com. Feldioara, BRAŞOV |
| Domiciliu fiscal | JUD. BRAŞOV, SAT FELDIOARA COM. FELDIOARA, STR. BRAŞOVULUI, NR.2, BIROUL 1 |
| Telefon | 0722518132 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| AGROMEC FELDIOARA SA | aceeași clădire |
| BV PROJECTS S.R.L. | aceeași clădire |
| EUROPARTNER TRUCK INTERNATIONAL SRL | aceeași clădire |
| FOAM-DISTRIBUTION SRL inactiv | aceeași clădire |
| G.S.P. AVANTAJ SRL | aceeași clădire |
| MASTERAGRI HV S.R.L. | aceeași clădire |
| MECOMAG H.V. SRL | aceeași clădire |
| RMD WELDING STYLE S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| MOBOTEC BRASOV SRL inactiv | 51 m |
| OXYGAZON SRL | 51 m |
| OANA MED GYN S.R.L. | 186 m |
| ROM-LAZ-IMPEX SRL inactiv | 237 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 6820 | 2017 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (7)
| 26100062 | MECOMAG H.V. SRL |
| 29600976 | G.S.P. AVANTAJ SRL |
| 32472540 | BV PROJECTS S.R.L. |
| 36875171 | EUROPARTNER TRUCK INTERNATIONAL SRL |
| 39628575 | MASTERAGRI HV S.R.L. |
| 44918958 | RMD WELDING STYLE S.R.L. inactiv |
CAEN autorizat (12)
Alte firme din Braşov
| 1087944 | COFETARIA JOLYANA SRL |
| 1088486 | COMAT SA |
| 1089007 | MIRIA SRL |
| 1090079 | IGIENA-SOCIETATE COOPERATIVA MESTESUGAREASCA |
| 1090230 | ALDIVCOM SRL |
| 1090419 | CARPATEX SA |
| 1092193 | ROLL-ING SA |
| 1092517 | ELYSEEA DESIGN SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08