Registrul firmelor CautăVerifică listăProspecțiFirme noiBarometru HoReCaÎmbogățeșteMonitorizareStatisticiGhiduriHartăSurseAPI

← căutare

ACTIV WINTER FASHION S.R.L.

CUI 38596149 · J8/3294/2017

cu contul HoReCaOS, sau pe email

ACTIV WINTER FASHION S.R.L. are CUI 38596149, nr. de înregistrare J8/3294/2017, înmatriculată pe 13.12.2017. Sediul social e în Municipiul Braşov, jud. Braşov. Este neplătitoare de TVA, INACTIVĂ fiscal. Activitatea principală: CAEN 4764. În 2020: cifră de afaceri 299.800 lei, profit net 137.748 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).

Evaluare

5/10
Câteva semnale de urmărit Calculat din datele fiscale și din ultimul bilanț.
-4 Inactivă fiscal — TVA nedeductibilă la facturile primite
+2 Profitabilă, cu capitaluri pozitive

Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.

Contracte publice

Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).

Față de industrie

Cifră de afaceri 300 mii lei · mediana 199 mii lei 151% din mediană
Profit net 138 mii lei · mediana 3 mii lei de 49× mediana
Salariați 1 · mediana 1 100% din mediană
Marjă netă 45.9% · mediana 1.6% de 29× mediana
Cifră pe salariat 300 mii lei · mediana 224 mii lei 134% din mediană

Comparat cu 270.666 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.

Evoluție financiară

Cifră de afaceri 300 mii lei
2017: 28 mii lei 172018: 298 mii lei 182019: 300 mii lei 192020: 300 mii lei 20
Profit net 138 mii lei
2017: 13 mii lei 172018: 152 mii lei 182019: 138 mii lei 192020: 138 mii lei 20
Salariați 1
2017: 1 172018: 1 182019: 1 192020: 1 20
Bilanț detaliat · 4 ani (lei)
Indicator2020201920182017
Cifra de afaceri netă299.800299.800297.88828.311
Venituri totale299.800299.800297.88828.311
Cheltuieli totale159.054159.054140.94615.030
Profit / pierdere brută140.746140.746156.94213.281
Profit / pierdere netă137.748137.748152.19712.998
Active imobilizate———384
Active circulante640.704640.704392.11156.582
Stocuri372.546372.546224.73628.215
Creanțe50.56450.56415.31311.478
Casa și conturi la bănci217.594217.594152.06216.889
Datorii337.561337.561226.71643.768
Capitaluri proprii303.143303.143165.39513.198
Capital subscris vărsat—200200200
Număr mediu de salariați1111

Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.

Fiscal

Plătitor de TVAnu
Inactiv fiscalINACTIV
Registrul RO e-Facturanu —
TVA la încasarenu
Split TVAnu
Datorii la stat verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor
Stare înregistrareINREGISTRAT din data 13.12.2017
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Braşov
CAEN principal4764
IBAN—

Identificare

Denumire ONRCACTIV WINTER FASHION S.R.L.
Nr. reg. com.J08/3294/2017
EUIDROONRC.J8/3294/2017
Formă juridicăSRL
Înmatriculare2017-12-13
Sediu socialStr. Republicii, 17, camera 2, Mun. Braşov, BRAŞOV
Domiciliu fiscalJUD. BRAŞOV, MUN. BRAŞOV, STR. REPUBLICII, NR.17, CAMERA 2, AP.3
Telefon—
Web—

Reprezentanți legali

Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.

Sediul pe hartă

Poziție la nivel de clădire · deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors

Firme active în apropieredistanță
ACTIV CONSULTING SRL inactiv aceeași clădire
ACTIV SPORT FASHION TTR SRL aceeași clădire
GALANT SRL aceeași clădire
IMENSO GLOBAL S.R.L. aceeași clădire
OUTDOOR POWER S.R.L. aceeași clădire
DEANE'S TRUST & CO SRL 17 m
FIABIL SRL 17 m
KRONSTADT IRISH PUB S.R.L. 17 m
REPUBLICII CAFE S.R.L. inactiv 17 m
TUTORISS SRL inactiv 17 m
BISTRO DE L'ARTE SRL 23 m
MAKING OFF PROMOTION SRL 23 m

Istoric

CAEN declarat în bilanțuri (1)

47642017 – 2020

Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.

La aceeași adresă (7)

15277710 ACTIV CONSULTING SRL inactiv
32278944 CONSTANTIN V. RUBIN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ
33305320 CSEKO CIPRIAN IONUŢ ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ
34670889 ACTIV SPORT FASHION TTR SRL
38546876 OUTDOOR POWER S.R.L.
47868137 IMENSO GLOBAL S.R.L.

CAEN autorizat (8)

46164618461946414642464946907320

Alte firme din Braşov

6884674 KILLY PREST SRL
15277710 ACTIV CONSULTING SRL
16600010 KING SPORT SRL
16625391 DILAN INTERNATIONAL SRL
17529074 MONTAN SUNA S.R.L.
17675924 SANNIN D.I.V. SRL
23253533 MIRAL EVAROD SRL
24958273 INFO FISHING SRL

Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25