DEV PROGRAMMING S.R.L.
CUI 38605239 · J2017002834292
DEV PROGRAMMING S.R.L. are CUI 38605239, nr. de înregistrare J2017002834292, înmatriculată pe 15.12.2017. Sediul social e în Municipiul Ploieşti, jud. Prahova. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 6310. În 2025: cifră de afaceri 201.225 lei, profit net 130.245 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 201 mii lei · mediana 286 mii lei | 70% din mediană |
| Profit net | 130 mii lei · mediana 113 mii lei | 115% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 64.7% · mediana 45.2% | 143% din mediană |
| Cifră pe salariat | 201 mii lei · mediana 297 mii lei | 68% din mediană |
Comparat cu 28.579 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 9 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 201.225 | 199.500 | 183.000 | 182.500 | 156.566 | 143.600 | 138.740 | 114.793 | — |
| Venituri totale | 201.225 | 199.500 | 183.000 | 182.500 | 156.566 | 143.600 | 138.740 | 114.793 | 0 |
| Cheltuieli totale | 69.008 | 57.768 | 45.258 | 12.390 | 7.503 | 9.952 | 9.557 | 32.499 | 118 |
| Profit / pierdere brută | 132.217 | 141.732 | 137.742 | 170.110 | 149.063 | 133.648 | 129.183 | 82.294 | -118 |
| Profit / pierdere netă | 130.245 | 139.777 | 135.949 | 164.744 | 144.460 | 129.545 | 125.021 | 81.146 | -118 |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | 517 | 2.583 | 4.650 | — |
| Active circulante | 79.837 | 2.371 | 139.433 | 180.537 | 145.943 | 130.441 | 123.801 | 78.811 | 282 |
| Creanțe | 76.777 | — | 136.958 | 165.263 | — | — | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 3.060 | 2.371 | 2.475 | 15.274 | 145.943 | 130.441 | 123.801 | 78.811 | 282 |
| Datorii | 6.327 | 5.773 | 3.803 | 15.593 | 1.283 | 1.213 | 1.281 | 2.233 | 200 |
| Capitaluri proprii | 73.510 | -3.402 | 135.630 | 164.944 | 144.660 | 129.745 | 125.103 | 81.228 | 82 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — | 1 | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 15.12.2017 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Prahova |
| CAEN principal | 6310 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | DEV PROGRAMMING S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2017002834292 |
| EUID | ROONRC.J2017002834292 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2017-12-15 |
| Sediu social | Str. Charles Darwin, 13, Camera 1, Mun. Ploieşti, PRAHOVA |
| Domiciliu fiscal | JUD. PRAHOVA, MUN. PLOIEŞTI, STR. CHARLES DARWIN, NR.13, CAMERA 1 |
| Telefon | 0724698559 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| DIGI PRINT AMD SRL | 30 m |
| GABRIEL TULBEA SNC inactiv | 40 m |
| CHROMIUM COM SRL inactiv | 57 m |
| FLOADAV S.R.L. | 72 m |
| KRAISEG AUTO LOGISTIC SRL | 75 m |
| ATLANTIC PROD IMPEX SRL | 77 m |
| SIRUS COM SRL | 77 m |
| TIMESET AUTO SRL | 79 m |
| CERCAMI GROUP IMOBILIAR SRL | 86 m |
| MARKETCHEH FIRST S.R.L. | 86 m |
| SITEEAS IT FIRST S.R.L. | 86 m |
| TRUST TEAM SRL inactiv | 86 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 6311 | 2023 – 2025 |
| 6201 | 2017 – 2022 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Prahova
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25